Перейти до змісту

40 гривень не пробьют брешь в твоем бюджете?


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

можешь порадовать какого-нибудь малыша

 

https://www.facebook.com/vitaminchiki/posts/1287397764666334

 

 

Дорогі мої друзі! ПРОШУ ПРО ДОПОМОГУ!!!
До мене звернулися близко 20 організацій, серед яких:15 інтернат для діток ДЦП, Міська спілка ветеранів АТО, Луганське земляцтво і т.д. з проханням допомогти діткам потрапити на нашу новорічну виставу,яку створили також діти. На жаль, ми не можемо провести вистави цілком безкоштовно, позаяк потрібно заплатити за оренду, світло та звук. Якщо ви можете допомогти - купіть хоча би квиток для дитини-сироти, дитини-інваліда, які теж чекають на свято. Вартість квитка 40 гривень - для когось це пиво з чіпсами - а для цих дітей- це казка. Повірте, якби я міг - то всі ці свята пройшли б цілком безкоштовно для таких дітей. Давайте разом подаруємо цим діткам казку. Зі свого боку гарантую цікаву виставу, масу посмішок і позитиву. Гроші можна перерахувати на картку 5168755623761380 (Мельник Олег), є і інші рахунки, пишіть. За кожен квиток відзвітуємо. І кожному плюсик в карму! Прошу поділитись цим листом зі своїми друзями, звернутися від свого імені до них... Це так важливо - бути разом і разом робити добро.

 

 

карта Привата

5168755623761380 (Мельник Олег,это руководитель детского ансамбля )

с комментарием " интернат 15 через Катю Е."

 

еще инфа про представление

 

 

З 24 грудня починаються новорічні патріотичні вистави у Національній Музичній Академії ім. Чайковського. Виступають діти для дітей-інвалідів, дітей учасників та ветеранів АТО, дітей-переселенців та сиріт.
Але за оренду Консерваторії та освітлення колектив має заплатити кошти, яких не знайшлося у держави.
Народний художній колектив України "Ансамбль танцю "Вітамінчики" та керівники Олег та Олена Мельники дуже просять Вас придбати квиток на захід (квиток від 40 до 170 грн) та прийти на прекрасну (дуже професійний колектив!) виставу.
Квиток можна придбати тут:
https://kiev.karabas.com/kotigoroshko-pospishaye-na-dopomog…або у касах Консерваторії (м. Майдан Незалежності, вул. Городоцького, 1-3/11).
Всім гарних новорічних свят!

 

Змінено користувачем paraskaa-W
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ты уверена шо то не развод?

если уверена я на пару билетов с привата 24 сейчас переведу?

уверена

только погоди, я пароль согласую.

Чтобы забрали для определенного интерната во вторник и лично девочки завезли уже готовые билеты

Link to comment
Share on other sites

итак, кто хочет помочь,

через Приват 24 с комментарием " интернат 15 через Катю Е.",

держатель карты (руководитель ансамбля) Олег Мельник предупрежден

 

интернат для детей с ДЦП это

Link to comment
Share on other sites

чтобы было понятно, это группа "Родители Святошинского р-на"

они раскрутили тему "украденных" счетчиков Киевэнерго, счетов за тепло и пр.

Были разные акции.

(можно в ФБ видеть) 

 

Но, в принципе, эта группа создавалась мамами для объединения по разным детским делам.

Сейчас вот хотят помочь интернату с билетами.Хорошее дело, подключились разные люди.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:

 

 

Нам удалось приобрести 43 билета для детишек интерната 15. ОГРОМНОЕ СПАСИБО ВСЕМ, кто услышал 1f642.png:)

15591305_938356952933248_249584945434245
15578308_938357059599904_320114856502533
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...