Перейти до змісту

как Кравчук торговался за ЯО.Рассказ очевидца


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Як на мене , то жоден з президентів україни не був достойний тої посади, яку він долею випадку та збігу обставин обійняв.То є все дядьки, по-українськи хитрі й дрібними власними інтересами. Жоден не є державник.Кожен представляе певну групу грабіжників.Ажніяк - не широкого загалу громадян України.
Link to comment
Share on other sites

Отож ми зустрілись з Кравчуком під час обіду і я нахилився до Кравчука і сказав – пане президенте, Сполучені Штати готові виділити 100 мільйонів доларів, щоб допомогти вам позбутись цієї зброї, ми знаємо – ви хочете це зробити. Він був надзвичайно збуджений, схопив мене і Нанна майже за шию і повів до преси, яка стояла в коридорі. Тоді президент Кравчук сказав - сенатор Луґар зробив надзвичайну пропозицію Україні. Сполучені Штати готові надати Україні 150 мільйонів доларів. По дорозі назад до кімнати Нанн почав мене бештати - звідки мовляв у тебе така божевільна ідея. Я йому сказав - все буде добре, не переживай. Коли ми повернулись у США, я пішов до президента Буша, розповів йому все і він підписав листа до президента Кравчука, у якому пообіцяв 150 мільйонів доларів. Кравчук вміло скористався нагодою. 

 

 

оце називається "торгувався"?

сука

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...