Перейти до змісту

Відпочити в Буковелі!


DiDUS

Recommended Posts

Пани в Куршавелі відпочивають, їм кацапські "пани" сказали, що так "модніше" а не в Буковелі :D Ага, і бізнес на 1% населення, що гроші в матрацах тримає процвітати не може ніяк :gigi:

А Буковель навпаки популяризував зимовий відпочинок дууууже серйозно...В цю кампанію грошей вкинуто немало за 15 років. І є результати (хоча не було б 1+1 у Коломойського, результат був би значно скромніший, імхо), та все ж.

Не розумію цих воплів про "багатіїв", хтось пропиває/проїдає на свята гроші, хтось такі ж самі чи й більші витрачає на пляжний відпочинок, а хтось на активний зимовий...Щось не чути воплєй про "панів", які в Затоці чи Одесі відпочивають, а там ціни мало чим відрізняються в сезон від Буковельських :weep:

ТС намуляли боянисті ціни невідомої давності, а так таки так, дешевий відпочинок з лопатою на дачі  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Попробуй, если слюной брызгать не будешь

 

 

А где и когда я брызгал слюной?

Высокий порог входа в годные лыжи по сравнению с футболом обусловлен необходимостью иметь специальную одежду и снаряжение, отсутствием  гор на большей территории Украины (надо куда-то ехать и где-то жить), и низкой пропускной способностью г/л куроротов до постройки Буковеля.

Link to comment
Share on other sites

А где и когда я брызгал слюной?

Высокий порог входа в годные лыжи по сравнению с футболом обусловлен необходимостью иметь специальную одежду и снаряжение, отсутствием  гор на большей территории Украины (надо куда-то ехать и где-то жить), и низкой пропускной способностью г/л куроротов до постройки Буковеля.

 

1. Тебе сколько было в 1991-ом?

2. В секцию по футболу был записан/занимался в ДЮСШ?

3. На горных лыжах катаешься? С какого года?

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

1. Тебе сколько было в 1991-ом?

2. В секцию по футболу был записан/занимался в ДЮСШ?

 

21

Да, причем был период когда я ходил одновременно в три спортивные секции.

 

А с чем связан вопрос?

Link to comment
Share on other sites

Пани в Куршавелі відпочивають, їм кацапські "пани" сказали, що так "модніше" а не в Буковелі :D Ага, і бізнес на 1% населення, що гроші в матрацах тримає процвітати не може ніяк :gigi:

А Буковель навпаки популяризував зимовий відпочинок дууууже серйозно...В цю кампанію грошей вкинуто немало за 15 років. І є результати (хоча не було б 1+1 у Коломойського, результат був би значно скромніший, імхо), та все ж.

Не розумію цих воплів про "багатіїв", хтось пропиває/проїдає на свята гроші, хтось такі ж самі чи й більші витрачає на пляжний відпочинок, а хтось на активний зимовий...Щось не чути воплєй про "панів", які в Затоці чи Одесі відпочивають, а там ціни мало чим відрізняються в сезон від Буковельських :weep:

 

А він і не процвітає. Обмежений рагульській бізнес для  рагулів на понтах. . Що в Затоці , що в Буковелі.

Для діамантових прокурорів та баночних суддів та інших глистіів на тілі держави.

Хто в світі знає ту Затоку чи Буковель ?

 

Той нещасний естонець зайшов в Затоку зі своїми інвестиціями ? ЧИ втік від чиновників та бандитів.

Хоча власне  це одне і теж.

Да, катаюсь, с 87го.

Перед этим было 7 лет беговых.

 

Немного начал уставать от этого допроса.

 

Ну то йди відпочинь, трудяга.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зимние новости из-за поребрика.

Союз биатлонистов России отменил этап Кубка Мира в Тюмени

Москали отказались проводить этап Кубка Мира по сноуборду в Казани.

Причина: деньги кончились.

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Обмежений рагульській бізнес для рагулів на понтах

 

Обмежений :lol2::weep: Це у Вас інформація обмежена...Мене давно дивує, як можна робити висновки про щось не тільки не розуміючись, а і лінуючись глянути інфу в вільному доступі  :fp1: Це напевно "ловкачєство", на відміну від рагульства  :lol2:

 

1 мільйон 600 тисяч туристів відвідали «Буковель» за зимовий сезон 2015-2016

Ага, і приблизно стільки, ну може трохи менше, влітку :pleasant:

 

 

Для діамантових прокурорів та баночних судді

Угу, всі 3 мільйона відвідувачів за рік виключно прокурори і судді  :weep:

 

 

 

Хто в світі знає ту Буковель

Сусіди в основному: румуни, угорці, чехи, поляки, ну і кацапи з білорусами, звісно. А так - ніхто ;)

 

ЗІ Я не розумію, навіщо так старанно обгиджувати дійсно достойний туристичний проект, в нас їх не так багато. Власне взагалі один. Я була на багатьох курортах за кордоном, Буковель - створений по всім світовим стандартам і придертись там нема до чого, все на рівні і ідеально. Хіба що низькуватий він, як вище зазначали, ну так в Україні взагалі високих гір нема, з того що є, витисли максимум можливого..Окрім того, дає купі місцевих роботу, та і взагалі разюче змінилась економіка того регіону за 10 років, він всю туристичну галузь від Яремчі до Рахова підтягує до певниого стандарта. Що в цьому поганого?Навіщо лити лайно, якщо там не бував і тебе такий відпочинок не цікавить? Аби щось хороше обісрати? Мені незрозуміло...

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

...

Я не розумію, навіщо так старанно обгиджувати дійсно достойний туристичний проект, в нас їх не так багато

...

 

У Данелии есть фильм "Орел и решка".

Там главный герой тратит все свои деньги на спасение пациента и в какой-то момент приходит проведать его в больнице.

Рядом с пациентом сидит его жена, когда ей говорят что вот спаситель твоего мужа - она отвечает типа: "Конечно, у них денег немеряно, можно и повыпендриваться".

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Обмежений :lol2::weep: Це у Вас інформація обмежена...Мене давно дивує, як можна робити висновки про щось не тільки не розуміючись, а і лінуючись глянути інфу в вільному доступі  :fp1: Це напевно "ловкачєство", на відміну від рагульства  :lol2:

Ага, і приблизно стільки, ну може трохи менше, влітку :pleasant:

 

 

Угу, всі 3 мільйона відвідувачів за рік виключно прокурори і судді  :weep:

 

 

 

Сусіди в основному: румуни, угорці, чехи, поляки, ну і кацапи з білорусами, звісно. А так - ніхто ;)

 

ЗІ Я не розумію, навіщо так старанно обгиджувати дійсно достойний туристичний проект, в нас їх не так багато. Власне взагалі один. Я була на багатьох курортах за кордоном, Буковель - створений по всім світовим стандартам і придертись там нема до чого, все на рівні і ідеально. Хіба що низькуватий він, як вище зазначали, ну так в Україні взагалі високих гір нема, з того що є, витисли максимум можливого..Окрім того, дає купі місцевих роботу, та і взагалі разюче змінилась економіка того регіону за 10 років, він всю туристичну галузь від Яремчі до Рахова підтягує до певниого стандарта. Що в цьому поганого?Навіщо лити лайно, якщо там не бував і тебе такий відпочинок не цікавить? Аби щось хороше обісрати? Мені незрозуміло...

Та цей суб'єкт регулярно обгиджує все українське достойне уваги.  

Link to comment
Share on other sites

Пани в Куршавелі відпочивають, їм кацапські "пани" сказали, що так "модніше" а не в Буковелі :D Ага, і бізнес на 1% населення, що гроші в матрацах тримає процвітати не може ніяк :gigi:

А Буковель навпаки популяризував зимовий відпочинок дууууже серйозно...В цю кампанію грошей вкинуто немало за 15 років. І є результати (хоча не було б 1+1 у Коломойського, результат був би значно скромніший, імхо), та все ж.

Не розумію цих воплів про "багатіїв", хтось пропиває/проїдає на свята гроші, хтось такі ж самі чи й більші витрачає на пляжний відпочинок, а хтось на активний зимовий...Щось не чути воплєй про "панів", які в Затоці чи Одесі відпочивають, а там ціни мало чим відрізняються в сезон від Буковельських :weep:

це людаса професія.стогнати.він буковельтільки по телевізору бачить. :)  бо там буржуї,а він пролетар.не гоже таким в розпустну за 7000 бордельну місцевість їхати. B-)

Link to comment
Share on other sites

http://0.tqn.com/d/urbanlegends/1/S/G/E/ski_dubai4_sm.jpg

треба більше Буковелей ) 

 

 у  Саудівській Аравіі взагалі оно снігу нема  - і нічого не паряться з цього приводу  :gigi:  :lol2:

 

ski_dubai3.jpg

Змінено користувачем Dilbert
Link to comment
Share on other sites

це людаса професія.стогнати.він буковельтільки по телевізору бачить. :)  бо там буржуї,а він пролетар.не гоже таким в розпустну за 7000 бордельну місцевість їхати. B-)

 

 

Ти це не мені розказуй , а отим 60 % які сидять на субсидіях. Вже.  І про Буковель теж.

 

Я не сижу.

Link to comment
Share on other sites

От смішні ці пєтрушкі. Набігли в гілку. Педро з гройсманами загнав народ у злидні, а вони давай Україну 

в теперішньому стані з  Сауді порівнювати..

 

Та якби їх король так поводився як Педро , то ті б саудити вже тричі його скинули.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Буковель кажете ? 

 

 

Рівень бідності в Україні зріс вдвічі
http://static.espreso.tv/uploads/article/2040064/images/im578x383-%D0%B1%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C.jpg
 

фото: dt.ua
9 ЖОВТНЯ, 2016, 21:25
За рік кількість людей, що живуть за межею бідності, в Україні збільшилася рівно в 2 рази

Про це повідомляють в Інституті демографії та соціальних досліджень імені Птухи.

Згідно з останніми даними, рік тому за межею бідності жили трохи більше 28% українців, а зараз їх стало 58%. Однак, за словами співробітників інституту, відносний показник бідності в Україні майже не змінюється. Зараз за межею бідності проживають близько 23 відсотків сімей, де є пенсіонери, і близько 38 відсотків сімей з двома дітьми.

Що стосується відносного показника бідності, який в нашій країні не змінюється, то такий критерій взагалі не може відображати кількість громадян, яким грошей не вистачає навіть на продукти харчування. Цей показник демонструє відсоток громадян, які примудряються виживати з доходами нижче середніх стандартів розвиненого суспільства.

Провідний науковий співробітник інституту Світлана Полякова зазначила, що показник бідності в Україні зріс рівно в 2 рази, і це тільки за останній рік. Також зростає і рівень бідності, який визначається за критеріями ООН.

Link to comment
Share on other sites

 

http://0.tqn.com/d/urbanlegends/1/S/G/E/ski_dubai4_sm.jpg

треба більше Буковелей ) 

 

 у  Саудівській Аравіі взагалі оно снігу нема  - і нічого не паряться з цього приводу  :gigi:  :lol2:

 

ski_dubai3.jpg

 

 

це не Саудівська Аравія, то ОАЕ

але не суттєво

 

Чесно кажучи, як на мене, лижні траси у пустелі - якась дурниця та понти

Link to comment
Share on other sites

це не Саудівська Аравія, то ОАЕ

але не суттєво

 

Чесно кажучи, як на мене, лижні траси у пустелі - якась дурниця та понти

А щож їм, в Буковель їхати на лижах кататися?  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

А щож їм, в Буковель їхати на лижах кататися?  :pleasant:

 

з їхніми грошима вони той Буковель золотом можуть засипати.

але то таке

 

в Європі та Азії повно зимових курортів з відповідним кліматом

Link to comment
Share on other sites

з їхніми грошима вони той Буковель золотом можуть засипати.

але то таке

 

в Європі та Азії повно зимових курортів з відповідним кліматом

Ну Буковель, як приклад, бо гілка про Буковель...

Хай буде Куршавель... 

Я в сенсі, що за тищі км... :pleasant:  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...