Перейти до змісту

все по шевченку. садок вишневий коло хати - в кінці городу ставочок)) пасіка ,


Aelit

Recommended Posts

колись в мене була приблизно така хатинка на Черкащині...

+==========================================================================+

У мого старшого сина майже таке: і поле, і власний ставок з рибкою. А ще два комплекта сонячних батарей, яка ЗАРАЗ генерує 35 кВт-годин електрики за день. Ще плануємо поставити вітрячок на базі ротора Онипка десь на 2 кВт. Вода також власна. Газу нема! Сонячний бойлер-водогрійка на півтони гарячої (до 95 градусів) води у термосі.

Мінімізуємо залежність від держави та держідіотизму!

Link to comment
Share on other sites

+==========================================================================+

У мого старшого сина майже таке: і поле, і власний ставок з рибкою. А ще два комплекта сонячних батарей, яка ЗАРАЗ генерує 35 кВт-годин електрики за день. Ще плануємо поставити вітрячок на базі ротора Онипка десь на 2 кВт. Вода також власна. Газу нема! Сонячний бойлер-водогрійка на півтони гарячої (до 95 градусів) води у термосі.

Мінімізуємо залежність від держави та держідіотизму!

продаёте тоже(по зеленому тарифу)..или залишков нема??

Link to comment
Share on other sites

То твоє , Аеліт ?

ні , це моїх батьків - купили після виходу на пенсію - два роки приводили до ладу - добудовували ремонтували капіталили упорядковували. все життя мріяли вирватись з шпаківні-термітника на волю. це київщина

 

моє теж на київщині - за 20 км від кп . діляночка 50х50 метрів з карпатськими краєвидами - з власноруч збудованим будиночком в два рівні 12,5 х 12,5. цього року завершу опорядження  - планую за прикладом вкхавра зробити автономне електропостачання - вода опалення теж автономні - твердопаливний котел - поряд ліс ))

Link to comment
Share on other sites

а так ми родом з черкщини. на черкащині значно кращі грунти. на київщині майже скрізь різного виду глинистості суглинки - а на черкащині масні чорнющі чорноземи. в планах на черкащині на дідівщині побудувати саманну хату з товщиною стін 70 мм

Link to comment
Share on other sites

продаёте тоже(по зеленому тарифу)..или залишков нема??

+===============================================================+

Щоб мати ділові стосунки з державою, треба-б бути олігархом з першої п"ятірки.

Але яке задоволення слати нах перевіряльників з кацапенерго які волають що не може двоповерховий будинок за місяць спожити 35 кВт-годин електрики.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...