Перейти до змісту

ХунтА начинает репрессии


Recommended Posts

Сьогодні-завтра Генпрокуратура позбавить депутатського імунітету головного спонсора Компартії Калетника і головного спікера Партії регіонів Олійника.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ГПУ может только подання подать.

Иммунитета лишает Рада.

Насколько я помню.

 

ЗЫ. Отчётливо помню, как 16 января я искренне желала смерти этим кроссавцам.....

Link to comment
Share on other sites

Рада дала право Махницкому инициировать лишение депутатов неприкосновенности
 

06/05/2014 12:42

3

 
 

Народные депутаты поддержали законопроект, который предоставляет право и.о. генерального прокурора Украины инициировать лишение народных депутатов неприкосновенности

Как сообщают «Комментарии» об этом на своей странице в Facebook, сообщил народный депутат Александр Бригинец.

За соответствующее решение проголосовали 227 депутатов.

Link to comment
Share on other sites

 

Сьогодні-завтра Генпрокуратура позбавить депутатського імунітету головного спонсора Компартії Калетника і головного спікера Партії регіонів Олійника.

 

ну не лишит..., а только внесет бумагу в парламент.., а том как проголосуют...., 

ЗЫ .... а че так долго...., что значит сегодня завтра.... нужно еще вчера было...., и кстати .., а где царев и симоненко???

Link to comment
Share on other sites

 

Сьогодні-завтра Генпрокуратура позбавить депутатського імунітету головного спонсора Компартії Калетника і головного спікера Партії регіонів Олійника.

 

 

ВАААУУ !!!

Вот это отличная новость !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Сьогодні-завтра Генпрокуратура позбавить депутатського імунітету головного спонсора Компартії Калетника і головного спікера Партії регіонів Олійника.

 

Давно пора!!!

Link to comment
Share on other sites

с такими процедурами они могут особо не спешить, времени для того. чтобы свалить-немеренно :X

Тада.

Наскільки я памятаю, по Псарьову вже декілька кримінальних проваджень ініційовано.

Ішо?

Виродок кацапський як гавкав на волі, так і гавкає.

Коли вже його (та інших) по "будах" позачиняють?

P.S. Я от чого не розумію, чи ми такі дурнІ, чи такі терплячі? Чи нас просто в черговий раз зраджує влада (читай  - бютошобла)?  

Link to comment
Share on other sites

ВАААУУ !!!

Вот это отличная новость !!!!!!

Моє вітання "місту-герою" Миргороду.  :)

Там мешкала моя покійна люба, але нині покійна (земля їй пухом) бабуся Ліда. Там я навчався з першого по третій класи.

Обожнюю Миргород. Особливо у серпні. Найкращі спогади з миргородського дитинства: серпень, тиша, спека. Таке враження, що час зупинився. І тильки чутно далеке гурликання дикого сизого голуба... 

Link to comment
Share on other sites

Моє вітання "місту-герою" Миргороду.  :)

Там мешкала моя покійна люба, але нині покійна (земля їй пухом) бабуся Ліда. Там я навчався з першого по третій класи.

Обожнюю Миргород. Особливо у серпні. Найкращі спогади з миргородського дитинства: серпень, тиша, спека. Таке враження, що час зупинився. І тильки чутно далеке гурликання дикого сизого голуба... 

 

Дяка за привіти - передам !!! :)

Так і зараз: тиша, горлиці...А, ну ще є літаки та серени іноді, від яких можна інфаркт вхопити від несподіванки....

Це вояки так тренуються, чи що....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...