Перейти до змісту

Приходько о Савченко.


кноп

Recommended Posts

"Как быть вербованной дешевке, за рубль продавшей свою честь": Приходько написала ироничное стихотворение, высмеивающее Савченко
Полный текст читайте здесь: https://styler.rbc.ua/rus/zvyozdy/prihodko-napisala-ironichnoe-stihotvorenie-1496829427.html

 

32452644320_d783ec1eb4_z_650x410_1_650x4

оэзию исполнительница опубликовала в соцсети Певица Анастасия Приходько представила стихотворение, посвященное нардепу Надежде Савченко, которая называет украинских депутатов "клоунами", а Путина "человеком, которому доверяет весь мир". Поэзию исполнительница опубликовала на своей Facebook-странице. "Горшок одели и обрили, так горько плакала она,  Ее в тюрьме держали, били, сидела в камере одна И голодовку объявляла и высыхала без воды, А на судах кричала громко "Суды в России не суды!" Но вдруг, вернувшись в Украину – открыла по другому рот Уже друзья, уже мы братья, да и вообще – один народ Как быть вербованной дешевке, за рубль продавшей свою честь  Ведь нужно рубль отработать, и рыбку съесть и в телек сесть Да, и в семье бывает горе, и хоть любили мы тебя,  Теперь спокойно отпускаем, в России дальние края", - написала Анастасия.
Полный текст читайте здесь: https://styler.rbc.ua/rus/zvyozdy/prihodko-napisala-ironichnoe-stihotvorenie-1496829427.html

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1922515088006152&id=100007430375089&pnref=story

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я  не  збираюся  захищати  Савченко,  але  ніколи  не  чула  від  неї  те, що  про  неї  пишуть,  н-д

що  називає  Путіна  "человеком, которому доверяет весь мир".

Хтось  з її  уст  таке  чув?

Мені  вже  дійсно  цікаво  і  кілька  разів  по  Ньюсвану  я  спеціально  її  слухала,  щоб  почути  щось  крамольне.

Але  ні.  А  от  начиталася  про  неї  багато  ганебного.

Link to comment
Share on other sites

Я  не  збираюся  захищати  Савченко,  але  ніколи  не  чула  від  неї  те, що  про  неї  пишуть,  н-д

що  називає  Путіна  "человеком, которому доверяет весь мир".

Хтось  з її  уст  таке  чув?

Мені  вже  дійсно  цікаво  і  кілька  разів  по  Ньюсвану  я  спеціально  її  слухала,  щоб  почути  щось  крамольне.

Але  ні.  А  от  начиталася  про  неї  багато  ганебного.

 

Голосувала проти НАТО,  шастала до терористів, достатньо

Link to comment
Share on other sites

Голосувала проти НАТО,  шастала до терористів, достатньо

Ні,  власне  недостатньо.  Мені  хочеться  достеменно  знати,  де  Приходько  чула  те,  що  вона  пише. Щодо  НАТО  не  тільки  Савченко  має  іншу  думку  і  це  не  привід  писати  такі  пасквілі.  

Так  само,  як  намагання  витягнути  полонених  з  пекла.  Треба  вести  перемовини  з  чортами.

Приходько,  пам ятаю,  виступала  ЗА  РОСІЮ!!  І  не  їй  зараз  писати  таке.

Хоч,  повторюю,  я  не  спростовую  те,  що  Савченко  має  якісь  гріхи.  Я  просто  з ясовую,  чи  хтось  особисто  чув  з  її  вуст  крамолу.

Проте  згадайте.  Ті,  хто  потрапляв  у  полон  до  німців,  чи  був  вивезений  на  роботи,  автоматично  совком  прирікався  ставати  ворогом  народу  і  потрапляв  у  табори.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...