Перейти до змісту

Поки МГ42 спостерігав як GarryN відстрілює ласти я спостерігала оцих дибілів


Françoise

Recommended Posts

У Польщі відбулась антиукраїнська акція
http://svitua.com.ua/sites/svitua/files/styles/large/public/images/2017/07/19756458_10213225568010325_3789022338059169381_n.jpg?itok=ZJLeM4Jc
10 Липня, 2017 - 09:41

Цими вихідними у Варшаві відбулась хода з нагоди так званого Національного дня пам'яті жертв геноциду поляків, повідомляє СВІТUA з посиланням на сторінку в Facebook Павла Подобєда, дослідника української історії та громадського діяча.

Серед іншого, дослідник відзначив, що захід носив явний антиукраїнський характер.

"Серед пересічної українофобії були справді цікаві гасла: "Акція Вісла була слушною", "Людиновбивцям - Нюренберг", "Справа кресів - національна справа", - зазначив Павло Подобєд.

До слова, організатором ходи виступив відомий українофоб та священник Тадеуш Ісакович-Залеський.

Також український історик поділився власними висновками із ситуації, яка активно розвивається в польському суспільстві останнім часом.

  1. Симфонія церкви та держави, збудована на комплексах та історичних образах, здатна набувати жахливих форм.
  2. Те чим стала Римо-католицька церква в Польщі - це гарне застереження чим не повинна стати жодна церква в Україні.
  3. Польська чванливість і зверхність до українців прямо пропорційні нашій поступливості у зовнішній політиці. Польща буде просити, де не випросить - буде погрожувати, де не подіють погрози - буде шантажувати сусіда міжнародною підтримкою в час війни.

Подальшими можливими наслідками української постуливості в питанні "визнання злочинів УПА" дослідник вважає можливі вимоги з боку Польщі вибачатися ще й за дії Галицької армії та подій, які відбувалися в часи Богдана Хмельницького.

"Українцям варто зрозуміти, що камінь спотикання в сучасних польсько-українських відносинах - це не УПА. Просто у шляхетного Лицаря-Хрестоносця, який уявляє себе опорою всієї європейської цивілізації, обов'язково мусить бути антипод - Сусід-маньяк, дикий варвар, що посягає на відродження великої держави", - резюмує Павло Подобєд.

Варто відзначити, що 2009 року Сейм Польщі визнав вбивства на Волині (сумнозвісна "Волинська різанина") трагедією, яка мала "характер етнічної чистки" та "ознаки геноциду".

А вже у резолюції від 12 липня 2013 року Сейм використав визначення "етнічна чистка, яка мала ознаки геноциду".

Нагадаємо, СВІТUA писав про те, що у Польщі продовжують знущатися над пам'яттю про воїнів УПА.

 

http://svitua.com.ua/news/201707/4263-polshchi-vidbulas-antyukrayinska-akciya

 

Link to comment
Share on other sites

і чому наша влада перед всима прогинається...

мабуть тому, шо українство для неї - пустий звук, національні інтереси - туфта і вона на все погодиться, тільки шоб не заважали наживатись

Link to comment
Share on other sites

Та влада у даному випадку ні до чого. А от за спічі Ващиковського посла до МЗС таки викликали.

А так, ну не можна ж за усіма дикунами стежити, тим більш що це у Варшаві сталося. Я там з друзями просто гуляла і раптом бачу - йдуть якісь довбограї з портретами Бандери догори дригом на надписами Stop Bandera та щось там волають.

То вже потім прочитала що то за акція була

Link to comment
Share on other sites

Я довго мав справу з поляками. У мене були і аспіранти з Польші. І кожен раз, коли згадувався Бандера та "волинські події", я їм нагадував, хто заклав підвалини до цього і чи готові вони ганьбити так Пілсудського, як ганблять Бандеру. Бо саме Пілсудський почав переселяти поляків на "креси всхідні", відбираючі землі в українців. І питав поляків: "Як треба робити з тими, хто вигнав з рідної хати та з рідної землі?"

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Іноземці  -  поляки  чи  неполяки -  дуже  швидко  перестають  ставати  чванливими,  коли  натикаються  на  інтеллект,  факти,  цифри.  Тому  це  задача  перш  за  все  українців  не  пасувати  перед  поляками.  Те,  що діється  зараз  в  Польщі,  минеться.  Ясна  річ,  що  тут  замочені  кацапські пальці.  Разом  з тим,  українцям  є  про  що  подумати  самим  і  не  кивати  на  владу.

Link to comment
Share on other sites

Іноземці  -  поляки  чи  неполяки -  дуже  швидко  перестають  ставати  чванливими,  коли  натикаються  на  інтеллект,  факти,  цифри.  Тому  це  задача  перш  за  все  українців  не  пасувати  перед  поляками.  Те,  що діється  зараз  в  Польщі,  минеться.  Ясна  річ,  що  тут  замочені  кацапські пальці.  Разом  з тим,  українцям  є  про  що  подумати  самим  і  не  кивати  на  владу.

 

 

Ніхто не пасує. Просто протягом останніх приблизно 2 років дуже сильно розхитали човна. То найпростіше - одразу казати що то кацапи. Але імперськість то таки не лише їхня хвороба. Їм свербить РІ, полякам Жечпосполита, туркам - Османська. І останнім часом все те вилазить якимись потворними формами.

 

Полякам же ж не лише Львів свербить. Вони патякають і про Вільнюс.

 

Це так, спостереження. Ба занадто багато розвклося в нас полонофілів, то нехай краще зараз отримують холодний душ аніж пізніше коли буде ще чутливіше

Link to comment
Share on other sites

Та влада у даному випадку ні до чого. А от за спічі Ващиковського посла до МЗС таки викликали.

А так, ну не можна ж за усіма дикунами стежити, тим більш що це у Варшаві сталося. Я там з друзями просто гуляла і раптом бачу - йдуть якісь довбограї з портретами Бандери догори дригом на надписами Stop Bandera та щось там волають.

То вже потім прочитала що то за акція була

друзья поляки? если да то шо они говорят?

Link to comment
Share on other sites

гы)))

 

 Я когда сталкивался с поляками за рубежём всегда загонял их в ступор...

дело в том,что у меня мама на половину полька,а мой дед вообще поляк(по материнской линии)...

когда я говорю им шо я на половину поляк..они улыбаются 

кстати жинка у меня тоже на половину полька... :D

и фамилия моей мамы девичья и жинки девичьи -очень знаменитые в польше кстати ...когда я их говорю..сами поляки в ахуе..

 как то я в варшаве даже останавливался на улице какойто однофамилицы моей мамы...а так же видел улицу однофамилица моей жинки. :D

короче они там в ахуе конечно..типа всё хорошо..братья..и всё такое...

и потом как то по тихоньку разговор переходит за бандеру и упа....разумеется я им ебла сразу закрываю(вернее закрывал давно уже с поляками не общался)..что я не считаю...их типа мудаками..

а героями..

у них начинается ступор..-типа как?? говорю а вот так..я хоть на половину и поляк..но считаю себя украинцем.. :weep: и начинаю рассказывать историю рода своего козацкого по отцовской линии ..,что у меня по отцу мужики были все или запоржскими козаками или реестровыми козаками(обычно они несколько поколений служили в Белоцерковском реестре и в Киевском реестре).

я говорю им за дружбу между поляками и украинцами...но не перегибайте палки со своим польским нацизмом..они разумеется в лёгком ахуе..

но гоноровых надо всегда ставить на место..ибо гоноровые они то гоноровые...но место переодически тоже своё знать должны.

п.с.

имхуется мне шо если там скоро пару миллионов будет украинцев жить...

то сами украинцы будут те типа митинги разгонять. :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Тада.

Хоча тут таке. Я лишаю за ними право думати про Бандеру що їм завгодно. Але в себе вдома.

На цю акцію мало хто б звернув увагу, але це дуже "вчасно" після промови їхнього міністра... чогось там - Ващиковського, типу "з Бандерою в Європу не підете"(с)

 

А ти хто взагалі такий, щоб це вирішувати ?

То ж якби то просто мітинг якихось довбанутих радикалів то одне. А от заява міністра то дуже поганий знак. І за таке треба дрючити одразу.

 

А ще згадався мені 1 фільм... я давно дивилася, чкби знала, що якось так станеться то записала б назву.

Ну по-перше відомий "Знахар", де звучить фраза "то ми дійсно Європа чи лише географічно?"

 

А друге, отке саме кіно. Здається, американське. Про 2 світову. Там же в англійській армії був якийсь корпус поляків. І як раз перед боєм, як то в них водиться, їм привезли "дівчат". Ну там типу "розбилися по парах" і одній показують - типу ось тим займися. Вона подивилася на шеврон і так:

- Поляк?

Той хто їі привіз:

- Ну так

 

Дівча носом як скрутить типу "Буеееееее"

 

от дійсно шкода що я назву не записала

Link to comment
Share on other sites

Як я став зіркою російського телебачення
Або
Польсько-російська антиукраїнська дружба

В ефірі російської телепередачі майже годину розбирали українсько-польські взаємостосунки. Зокрема, подали цитату мого посту, де я написав, що нам немає за що вибачатись перед поляками.

У відповідь на це, польський шовініст Томаш Мацейчук під ватні оплески порвав портрети Бандери і Шухевича.

Більше того, Томаш заявив, що знає мене особисто і помагав нам на фронті. Це брехня. Особисто ми ніколи не знайомилися і жодного допомоги від цього персонажа підрозділ Чорного Комітету на фронті не отримував.

Як ми бачимо, антиукраїнська істерія набирає обертів. А польські та російські імперіалісти знаходять спільну мову проти України.

Єдине, з чим я згоден на цьому ефірі, так це з тим, що я разом зі своїми побратимами будемо керувати Україною 1f642.png=) а їх імперіалістична астерія звучить як бальзам на душу ))

Відео тут, з 32 хв - https://youtu.be/F-lGrnC4Igc

Link to comment
Share on other sites

 

Як я став зіркою російського телебачення

Або

Польсько-російська антиукраїнська дружба

В ефірі російської телепередачі майже годину розбирали українсько-польські взаємостосунки. Зокрема, подали цитату мого посту, де я написав, що нам немає за що вибачатись перед поляками.

У відповідь на це, польський шовініст Томаш Мацейчук під ватні оплески порвав портрети Бандери і Шухевича.

Більше того, Томаш заявив, що знає мене особисто і помагав нам на фронті. Це брехня. Особисто ми ніколи не знайомилися і жодного допомоги від цього персонажа підрозділ Чорного Комітету на фронті не отримував.

Як ми бачимо, антиукраїнська істерія набирає обертів. А польські та російські імперіалісти знаходять спільну мову проти України.

Єдине, з чим я згоден на цьому ефірі, так це з тим, що я разом зі своїми побратимами будемо керувати Україною 1f642.png=) а їх імперіалістична астерія звучить як бальзам на душу ))

Відео тут, з 32 хв - https://youtu.be/F-lGrnC4Igc

 

 

У ФБ не 1 холівар на цю тему. Я підписана на пару груп чисто через те що там опинилася.

Що вам сказати.... "грустно дєвіци"(с)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...