Перейти до змісту

і знов я противсіх


Aelit

Recommended Posts

юлька - тут все зрозуміло хіхі 

 

порохох - невиразний імхо

 

ляшко - пох що гей - давінчі теж гей - але в його команді - голлва обухівського виборкому - який протягнув за гроші засуху. цього досить

 

гриценко - соплєжуй (васісуалій лоханкін)

 

ярош - схоже на каськіва цієї революції

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

вчора виходжу з кишені на печерську - десь о 2100 підскакує до меен дівчина тиць в руки агітку - я взяв - дивлюсь  канд в депі киевради руденко сергей - звичайно ж борисович 

 

дивлюсь він біля неї стоїть. ну погутарили про те про це. я про що . пора вже змінювати морди обличчь на агітбордах

Link to comment
Share on other sites

Даже не знаю... последние голосования - да, против всех. Но сейчас ИМХО нельзя - нужна легитимная власть к которой бы не могли прикопаться... Гриценко - много хорошего о нем слышал в бытность его МО от служивых. Хотя сейчас ведет себя не лучшим образом - но как вариант - проеп его пиарщиков.

Link to comment
Share on other sites

Граждане, да пох на особi палитегов.  Это нормально, что они паразиты.  Нам щяз надо быстрее Нового Легитимного заиметь.  Желательно в один тур.

В общем голосуем все за Пороха!

Link to comment
Share on other sites

Граждане, да пох на особi палитегов.  Это нормально, что они паразиты.  Нам щяз надо быстрее Нового Легитимного заиметь.  Желательно в один тур.

В общем голосуем все за Пороха!

почему именно за него?

Link to comment
Share on other sites

юлька - тут все зрозуміло хіхі 

 

порохох - невиразний імхо

 

ляшко - пох що гей - давінчі теж гей - але в його команді - голлва обухівського виборкому - який протягнув за гроші засуху. цього досить

 

гриценко - соплєжуй (васісуалій лоханкін)

 

ярош - схоже на каськіва цієї революції

«Якщо хтось не йде на вибори, бо йому не хочеться, то це вже гріховність…» − Блаженніший Любомир (Гузар)

Link to comment
Share on other sites

юлька - тут все зрозуміло хіхі 

 

порохох - невиразний імхо

 

ляшко - пох що гей - давінчі теж гей - але в його команді - голлва обухівського виборкому - який протягнув за гроші засуху. цього досить

 

гриценко - соплєжуй (васісуалій лоханкін)

 

ярош - схоже на каськіва цієї революції

http://s.pikabu.ru/images/big_size_comm/2013-06_2/1370625250324.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

серце Пороха не хоче але голова каже що треба, бо президент буде виконувати по новій конституції 2 основних функції - головнокомандуючий та представляти країну в світі.

Пеця поперше за фахом дипломат, подруге дуже добре вміє домовлятися.

Як крупний бізнесмен рішучий що непогано для головнокомандуючого.

През не повинен представляти партію та її інтереси, час парт фукціонерів пройшов. Верховній раді треба якась противага.

Країна це як великий бізнес - треба керувати й мати добрий board of directors.

Бажаю цей раз Україні кращого, хай Бог допомогає

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Граждане, да пох на особi палитегов.  Это нормально, что они паразиты.  Нам щяз надо быстрее Нового Легитимного заиметь.  Желательно в один тур.

В общем голосуем все за Пороха!

Вєня, а може ну його нафіг - юльків за Пороха агітувати?

Вони ж халявщики, хочуть все і одразу. А все одразу добре не буде, це ясно. Особливо після трьох місяців правління бютошобли, якіа практично увесь цей час витратила на знищення української державності.

Буде важко. Якщо виборець не може зараз зробити усвідомлений вибір, то нехай голосує як хоче. Щоб потім не верещав, що його обдурили, що його за дачку зрадили.

Link to comment
Share on other sites

Вєня, а може ну його нафіг - юльків за Пороха агітувати?

Вони ж халявщики, хочуть все і одразу. А все одразу добре не буде, це ясно. Особливо після трьох місяців правління бютошобли, якіа практично увесь цей час витратила на знищення української державності.

Буде важко. Якщо виборець не може зараз зробити усвідомлений вибір, то нехай голосує як хоче. Щоб потім не верещав, що його обдурили, що його за дачку зрадили.

ненене.  В твердости веры юльков я сомнений не имею.  Я их не агитирую, а только дразню)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...