Перейти до змісту

Ринату таки кислород прикручивают....


Geny

Recommended Posts

334594 ПроФин Банк (Икар-банк) Донецк 334828 Капитал Донецк 334840 Фамильный (Донбиржбанк) Донецк 334851 ПУМБ Донецк 334969 УкрБизнесБанк (Донеччина) Донецк 334992 Промэкономбанк Донецк 335902 Уникомбанк (Перспектива) Донецк 335946 Южкомбанк Донецк

насколько мне известно, на эти банки СЕП платежи не принимает..... (на ПУМБ точно... ) незнаю радость это... или печаль....

ЗЫ ... ждем-с когда ПУМБ процессинг остановит....

 

 

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/15/7025482/

 

Національний банк призупинив роботу свого управління в Донецькій області через погрози сепаратистів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

"Причиною цього стали дії сепаратистів у регіоні. Сьогодні на адресу керівництва управління надійшли вимоги від представників так званої "Донецької народної республіки" видати значну суму коштів, інакше в управлінні буде проведена "зачистка", - сказано в повідомленні.

Співробітники управління були евакуйовані, а банківські розрахунки на території області призупинені.

Як відомо, Міністерство доходів і зборів до четверга евакуювало працівників головного управління міністерства Донецької області та податкових інспекцій.

 

Link to comment
Share on other sites

О, а у меня транзакции в киевенерго через этот фамильный проходили....я еще думал че за банк.. .

ну они их принималь.., а проплачивали на киевэнерго вам известно...?

Кстати уже всех разблокировали (и Донецкое казначейство тоже)..., но я думаю напугали изрядно...))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...