Перейти до змісту

ПОПУЛІЗМ ЧИ ЕЛІТИЗМ


coolzak

  

6 проголосували

  1. 1. ПОПУЛІЗМ ЧИ ЕЛІТИЗМ

    • ПОПУЛІЗМ
      5
    • ЕЛІТИЗМ
      1


Recommended Posts

Зараз зробили слово популізм майже лайливим але якщо правильно розуміти демократію то це і є популізм коли манюпас вибирає людей які будуть помагати реалізувати мрії манюпаса і противага елітизм коли міфічна розумна і високообдарована еліта веде країну в світле майбутнє де тупому манюпасу як корові на фермі зроблять файно

Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зараз зробили слово популізм майже лайливим але якщо правильно розуміти демократію то це і є популізм коли манюпас вибирає людей які будуть помагати реалізувати мрії манюпаса і противага елітизм коли міфічна розумна і високообдарована еліта веде країну в світле майбутнє де тупому манюпасу як корові на фермі зроблять файно

 

в даний момент різниця між цими двума поняттями тільки у швидкості реалізації обіцянок. популісти обіцяют манюпасу зробити файно на наступний день після виборів, а "єліта" - наступного року.

Link to comment
Share on other sites

апшто голосувалко? :consul:

ап лайлывости слова или его происхождении?

или просто предложение изголосиццо, кокое слово более красивенькое?

 

ні про що.треба було котиків фото запостити.помилився форумом
Link to comment
Share on other sites

опхудеть, великие моски политического мышления.

в первом топике ты привел свои интерпретации

двух различных терминов. 

и потом голо сувалка:

1. термин №1. 

2. термин №2.

 

а вопрос-то в чем? :weep: по каким критериям выбирать-то? 

в чем вообще выбор?  :weep:

 

я худею с етих неумеющих даже вопрос выбора сформулировать,

которые тыцают мне котиками...  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

"Елітизм" (гиги) в українському варіанті полягає у тому, що верхи ср..ти хотіли на дрібноту, бо вже контролюють її адмінресурсом, зомбоящиком і постійною нейтралізацією об'єднань незадоволених - це лінія Пєці.

 

А популізм - це лінія тих, хто не має державного ресурсу, тому має пообіцяти дрібноті щось солодке і заманливе, яке, звичайно, не їм дадуть після "другого пришестя", хіба би були дурні. Карочє, це Жулья.

 

То, ТС каже, з цього треба обирати?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

"Елітизм" (гиги) в українському варіанті полягає у тому, що верхи ср..ти хотіли на дрібноту, бо вже контролюють її адмінресурсом, зомбоящиком і постійною нейтралізацією об'єднань незадоволених - це лінія Пєці.

 

А популізм - це лінія тих, хто не має державного ресурсу, тому має пообіцяти дрібноті щось солодке і заманливе, яке, звичайно, не їм дадуть після "другого пришестя", хіба би були дурні. Карочє, це Жулья.

 

То, ТС каже, з цього треба обирати?

+====================================================================+

Хай хтось дасть стільки людям дала Юля. Тоді хоч трохи матимуть право триндіти. 

Моє життя (в економічному сенсі) при Юлі-прем"єрі було найкраще.

Бажаєте в деталях - у мене є.

Тому мій вибір однозначний - Юля!

Link to comment
Share on other sites

Елітизм віджив себе, інші часи, а популізм - бо не доросли до відповідальності за свій вибір, тобто до демократії. Імхо - популізм це таки інше, це коли обіцяють нездійсненні речі і нав'язують зовсім тупі гасла.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Приклад махрового популізму, що злочинно підкидають в маси вороги прогресивного елітизму

Польща, номінальний ВВП на душу - 12 316 USD
Україна, номінальний ВВП на душу - 2 194 USD
Відставання, разів - 5,61
Років на подолання відставання - 10
Необхідний темп щорічного зростання Т = Відставання1/Років = 5,611/10 = 18,83%

А елітизм мріє про 5-7% колись.

 

Хто за елітизм?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проблема в тому, що значна частина виборців повторюють, як папуги брехливі гасла, що більше нагадують рекламу якоїсь піраміди і голосують за умовну гречку. І ця частина таки значна. Показовий приклад - голосування у Раду на довиборах під час Майдану, і навіть у Києві.
Link to comment
Share on other sites

точно! Например если не Порошенко то кто

І що цікаво, ні в кого з противників Пороха немає адекватної відповіді на це питання, замість того вони швидко злітають з теми:)

Link to comment
Share on other sites

І що цікаво, ні в кого з противників Пороха немає адекватної відповіді на це питання, замість того вони швидко злітають з теми :)

+=================================================================================+

Відповідь є - це Юля. Яка довела свою спроможність витягати Україну з дупи. Але це ніяк не влаштовує 

педру та педрил.

Link to comment
Share on other sites

І що цікаво, ні в кого з противників Пороха немає адекватної відповіді на це питання, замість того вони швидко злітають з теми :)

на этот скопированный с ольгинской методички вопрос есть ответ и он многократно давался

Link to comment
Share on other sites

Например если не Порошенко то кто

Так, як Ви скажімо так свіжого поизову :) повторю ще для Вас - за Петю і БПП я не голосувала. І є гілка ще з тих часів, поцікавтесь. Бо я голосую за правих зазвичай :)

На останніх виборах Петя представляв прозахідні сили, думаю, що у них знайдеться кого виставити замість Петі :) І на наступних виборах я буду голосувати за тих, хто максимально буде проти Росєї, ну звісно це не може бути хуйлова і мудачуківська подрузя Тимошенко :) бо вона з іншого табору. І якщо в другому турі буде скажімо Сеня чи Петя, як представники прозахідних сил і Юля - як опозиція то вибір якби очевидний :)

Link to comment
Share on other sites

Так, як Ви скажімо так свіжого поизову :) повторю ще для Вас - за Петю і БПП я не голосувала. І є гілка ще з тих часів, поцікавтесь. Бо я голосую за правих зазвичай :)

это не имеет никакого отношения к брехливому лозунгу

На останніх виборах Петя представляв прозахідні сили, думаю, що у них знайдеться кого виставити замість Петі :)

Фирташ: Мы добились, чего хотели – Порошенко стал президентом, Кличко – мэром https://www.unian.net/politics/1073682-firtash-myi-dobilis-chego-hoteli-poroshenko-stal-prezidentom-klichko-merom.html

І на наступних виборах я буду голосувати за тих, хто максимально буде проти Росєї, ну звісно це не може бути хуйлова і мудачуківська подрузя Тимошенко :) бо вона з іншого табору.

кондитер НИКОГДА не был против параши, включая и сейчас, а мудачук его бывший партийный шеф и сейчас полномочный представитель
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Очевидно що Педро через фірташа домовлявся про зняття кличка з президенської гонки. Правильно зробив, імхо, в тих умовах не можна було розпорошувати голоси. Все інше - то перебріхування.

Щодо прозахідного курсу - то Педро пробив безвіз і відновлює обороноздатність, а Юля - дружітєльніца флотами армію добряче потрошила, та і мудучаковська консерва Савченко чомусь перший номер не бпп :) так шо нінідо нам тут втірать - підхуйловка була і є Тимошенко, зашкварів більш ніж достатньо, куди там Педро.

Link to comment
Share on other sites

Очевидно що Педро через фірташа домовлявся про зняття кличка з президенської гонки. Правильно зробив, імхо, в тих умовах не можна було розпорошувати голоси. Все інше - то перебріхування.

типа по дружбански?)) И что же объединяет шестерку Могилевича с кондитером? Наконец, кто такие "мы", о которых Фирташ сказал?

Щодо прозахідного курсу - то Педро пробив безвіз і відновлює обороноздатність

я не писал, что кондитер против Запада, я написал что он не против параши. Ему любое бабло дорого

а Юля - дружітєльніца флотами армію добряче потрошила, та і мудучаковська консерва Савченко чомусь перший номер не бпп :) так шо нінідо нам тут втірать - підхуйловка була і є Тимошенко, зашкварів більш ніж достатньо, куди там Педро.

фейк с плакатом в Севасе давно и многократно разоблачен. А мудачук бывший партийный начальник кондитера и его полномочный представитель сейчас, и это "разоблачить" никак не получится))
Link to comment
Share on other sites

Очевидно що Педро через фірташа домовлявся про зняття кличка з президенської гонки. Правильно зробив, імхо, в тих умовах не можна було розпорошувати голоси. Все інше - то перебріхування.

Філософія секти антисектантів на цьому питанні непристойно просідає. Фірташ не лише заклятий ворог Тимошенко через руйнування нею корупційної прокладки РУЕ, націоналізації 11 кубічних кілометрів руешного газу за борги, позбавлення фірташівського РівнеАЗОТу пільгового газу в 2009 році, на відміну від прем'єрського сприяння іншим АЗОТам. Але Фірташ це реальний політичний рєшала хуйла по Україні - в 8, 9, 10 і 14 роках! Що протягом "короткої випадкової" зустрічі у Відні надав Порошенку комплексні гарантії - це очевидно - і від нашої об'єднаної олігархомафії, і від кремлівського куратора.

 

"ВВП зростай, раз-два!"

Не одразу. Спочатку олігархічна надбудова нах, раз-два! Після чого ВВП піде вгору з прискоренням.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...