Перейти до змісту

водное невесёлое


лєса

Recommended Posts

за годы независимости страна потеряла 10 тысяч ;o небольших рек.  :(

 

http://novonews.net/wp-content/uploads/2017/04/%D0%B8%D1%81%D1%87%D0%B5%D0%B7%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%B0.jpg

 

 

За останні 25 років з карти України зникло понад десять тисяч малих річок, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Асоціації рибалок України.

 
За їхніми данними, останні 20 років фактично не проводяться меліоративні роботи щодо розчищення замулених витоків річок, в результаті річки міліють, пересихають, проблему посилює те, що останні роки спостерігається сильне маловоддя - річки наповнюються тільки на 70% від норми.
 
Хаотично врозріз з існуючим законодавством інтенсивне забудовуються береги водойм. Там, де раніше були заплавні луки, природні нерестовища риби, мальовничі протоки, сьогодні - приватні домоволодіння. Заганяючи береги річок в бетон, цим їх позбавляють можливості самоочистити води. Та й право громадян на безперешкодний підхід до водойми порушується будівництвом різних загорож.
 
В Україні 73 тисяч річок, 40 тисяч озер, 1100 водосховищ, 400 тисяч ставків - 1 100 000 га прісних водойм. У той же час на карті Європи країна вважаться маловодною, так як більшість водних ресурсів через забрудненість не придатні до водозабору питної води.
 
"Усі роки Незалежності до наших водойм ставляться чисто споживацьки, а часом і злочинно. Багато річок перегородили дамбами, в результаті чого вони втратили свою природну течію і не в змозі "змити" весь бруд, що потрапляє до них. По берегах річок стоять мегаполіси, хімічні та металургійні гіганти зі своїми зливами і стоками. Вода у водосховищах нагадує коктейль з усієї таблиці Менделєєва," - каже голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков.
 
У минулому році у вітчизняні водойми скинуто більше 2 мільярдів кубометрів стоків. За офіційними даними тільки дві третини з них пройшли через очисні споруди.
 
"І це без урахування того бруду, що потрапляє в річки з ливньовок минаючи очисні споруди - акцентує Олександр Чистяков. - Практично всі мийки машин скидають свої відходи в ливньовки, щоб не платити за очистку відходів виробництва. Тисячі тонн солі після зими благополучно з весняними струмками потрапляють прямо в ріки. Хімікати з полів змиваються дощами та по дренажних каналах стікають у водойми, що призводить до масового мору риби."  
 
Ще однією з проблем українських річок є підвищення вмісту солей через непродумані дії аграріїв."З-за такої злочинної безгосподарності в Дніпровських водосховищах солоність води помітно збільшилася, і сьогодні на Каховському, Кременчуцькому водосховищах можна зустріти рибу-голку, і навіть медуз. Все це веде до зміни водної екосистеми", — говорять в Асоціації.

:(

 

вот кто-то серьезно ждет, што ети реки снова появятся сами по себе?

 

а тема самозахвата участков побережый рек и целых озер в "частное" владение

вообще не поднимается. только крымчята запещяли, когда их ввх начал 

выпендюривать с берегов. а ведь у нас законом тоже запрещено перекрывать

людям доступ на береговой линии - вода есть общим достоянием народа в стране.

 

но как-то уже никто и не говорит об етом, а наглые гоблины заборы строят не

только на суше - те заборы уходят даже в воду, штоб совсем уж обойти нельзя было.

офигевшые нуворишы, которым никто нифига не делает.    :X  :X  :X

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

к сожалению, масштаб действующих лиц весьма различен.

и делают они ето не первое десятилетие, к слову сказать.

и морские побережья тоже входят в етот перечень...

Link to comment
Share on other sites

 

 


а тема самозахвата участков побережый рек и целых озер в "частное" владение вообще не поднимается

 

Підіймається, тільки майже безрезультатно :(

Насправді проблема дуже велика - в футуристичних наукових прогнозах якраз нестача води для України найбільша проблема. Тим більше наші основні ріки мають значні водозабірні площі іпоза межами України, і це проблема.

Link to comment
Share on other sites

 

 


только крымчята запещяли, когда их ввх начал выпендюривать с берегов.

 

шо-то я подозреваю, что это не для сохранения берегов делается

 

просто вкусные места нужны для новых хозяев жизни

Link to comment
Share on other sites

шо-то я подозреваю, что это не для сохранения берегов делается

 

просто вкусные места нужны для новых хозяев жизни

 

я не спорю.

я о том, што до того они, собссно, вообще не пуганные были.  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

 

 


а ведь у нас законом тоже запрещено перекрывать людям доступ на береговой линии - вода есть общим достоянием народа в стране.

 

Отой пляж в Одесі, на який Саакашвілі зносив паркан, знов огороджений парканом і доступу до влди нема :(

Link to comment
Share on other sites

Отой пляж в Одесі, на який Саакашвілі зносив паркан, знов огороджений парканом і доступу до влди нема :(

 

и тема годами остается где-то на заднем плане.

упоминаеццо раз в несколько лет и снова тыша. 

Link to comment
Share on other sites

да, жырные объекты уже позагребали...

но застройки-захваты и сейчас продолжаются, только машштабы

поменьше, реки помельче да нуворишы потоньше карманом... :(  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


зато уже нет Саакашвили, чтоб сносить

 

Все, що він зносив, відновлювалось це за його губернаторства :D  Поцікавтесь, як швидко, що по тихому, що за рішенням суду.

Гарний піар, Міхо дає виставу - а потім все повертається як було, і навіть гірше.

Link to comment
Share on other sites

Все, що він зносив, відновлювалось це за його губернаторства :D  Поцікавтесь, як швидко, що по тихому, що за рішенням суду.

Гарний піар, Міхо дає виставу - а потім все повертається як було, і навіть гірше.

я интересовался, вы искажаете. Но это отдельная фигня, ладно. Впечатляет другое - власть любыми, всеми средствами загоняет вас в стойло, и вы радостно скачете туда сами

Link to comment
Share on other sites

я интересовался, вы искажаете.

 

На Чкаловському пляжі, про який я говорю, паркан почали відновлювати, коли ще сміття не прибрали від знесення (я тільки що глянула в інеті, і відео є).

Щодо Міхо - я б не опонувала Вам, якби він свої справи завершував, а підтримувала б його. Зауважте - я навіть не закидаю йому, що він вчепився до дрібного не дуже кошерного пляжика, хоча були і є перегородженими більші і жирніші площі пляжів (ну на кшалт зрадофільского пакаахметовнесидит,), то для мене не важливо, а важливо, щоб хоч дрібну справу, безумовно справедливу, довели до кінця. А цього нема

Змінено користувачем snowbird
Link to comment
Share on other sites

, проблема действительно огроменная, но справедливости для - началось движение в хорошем направлении: ниже сцыль за буквально вчера  на про Тузловский лиман, с нашими озерами-лиманами движуха идет, денег выделили крохи, что-то собирают, что-то обосновывают для гарантированного выделения, и это в последний год, так что надежда умирает последней(с). радует что пофигизм уже не такой бетонный... то, что утерянно безвозвратно не вернешь, это правда, увы... 

 

В Одесской области лиман соединили с морем   Работники Нацпарка «Тузловские лиманы» соединили лиман Шаганы с Черным морем.

Об этом сообщил директор Национального природного парка Иван Русев, передает «Одесский паблик».

«Эти бравые представители государственной службы охраны НПП «Тузловские лиманы» всю ночь делали долгожданный прорыв Черного моря в лиман Шаганы. Вода стремительно потекла. Есть надежда, что хоть часть локальной популяции кефали выйдет в материнский организм — Черное море», — заявил Русев.

Источник -http://odpublic.net/news/2017/11/26/liman-soedinili-s-morem-836489

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 


Есть надежда, что хоть часть локальной популяции кефали выйдет в материнский организм — Черное море», — заявил Русев.

 

и накормит захватившых крым мокшей...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...