Перейти до змісту

Хозяин ! С О Р О К А .


Elguider

Recommended Posts

ШО ТРЕБА?  B-)

 

http://trinixy.ru/pics5/20170921/soroki_avstrlaiya_02.jpg

 

Нема кому тролити порошків, потребуєш допомоги?

  Попався  ! 

 я  те  запитую ,  ти шо ото сачкуєш  ? 

Link to comment
Share on other sites

Та я не то щоби сачкую........Нема про шо путнє писати та читати на форумах. Зазвичай по діагоналі передивляюся та йду на іншу вкладку браузера. Нік висить в "прихованих" шо тут, що на хфупі. Паскудно те, що  усюди спостерігається захмарна кількість порохоботів, "відчалених" на усю голову та нудних зрадодротів - повбивав би усіх нафуй!  :X

 

А ще тут дивна афро-лєсо-модерація. Добрі наміри зрозумілі, але  перетворення  ресурсу у  "клюб благородних дєвіцЪ" у кількості 6 штук, це щось не те.  Адже цинічним  тролям,  флудерам та богохульникам тут нема шо робити.

 

Щодо мого бачення та сприйняття  суспільної ситуації в країні, то "всьо ідет по плану" .

 

Я  обгрунтовував на хфупі, ще у 2016 році, що єдиним виходом для уряду здихатися субсидіантів є  кардинальне збільшення мінімалки - від 2500 грн. Через пару місяціів Гройсман запропонував цю тролінг-ідею.  :D  А ще раніше я казав про  фактичний реванш  кучмосистеми, коли це ще не стало суцільно зрадодротським мейнстрімом. Про те що  врешті-решт Сааку  нейтралізують та маргіналізують, я спорив з деякими з вас, ще коли він був губернатором. А мені доводили, що Саака, як той "ангел-очищувач" з госдепу буде тіньовим кардиналом, усе розрулить. І в принципі  моя  сумна теза про те, що ми ніфуя не йдемо  шляхами Польщі та Румунії, а будемо копіювати Молдову - й зараз актуальна. 

 

Можу пізніше накидати трохи замальовок  вінницького життя-буття, якщо буду мати час та натхнення. Але приймати участь у обговоренні пропагандонських фейкоперемог та  неконструктивного зрадолайна не буду.  Бо  ще прийде Лєса та забанить нафуй за тролінг та хамство в інтернеті.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

А ще тут дивна афро-лєсо-модерація. Добрі наміри зрозумілі, але перетворення ресурсу у "клюб благородних дєвіцЪ" у кількості 6 штук, це щось не те. Адже цинічним тролям, флудерам та богохульникам тут нема шо робити.

 

( Фингер ап )

Link to comment
Share on other sites

в принципі моя сумна теза про те, що ми ніфуя не йдемо шляхами Польщі та Румунії, а будемо копіювати Молдову - й зараз актуальна

 

Не. Вы уже совсем стары. В стране полно молодежи ( я в том числе ), которую этот цирк уже достал. Пауза между первым и вторым Майданом была 10ть лет, но если в первый раз вити между собой договорились мирно а многие люди этого не поняли ( я понял сразу как только ющ назначил януковича премьером кто будет следующим презом ), то второй Майдан не был спокойным..... А третий будет уже с настоящей кровью, и он судя по тому что происходит в стране готовится полным ходом. Он неизбежен. И это будет быстрее, чем все мы думаем. Обьясню почему. В отличии от соседей мокшан, у Украинцев есть чувство свободы, потому что мы Европейцы. Мокшане - нет. И именно это дало непонимание между нами и ними и произошло то, что произошло.

 

Алюминь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

в принципі моя сумна теза про те, що ми ніфуя не йдемо шляхами Польщі та Румунії, а будемо копіювати Молдову - й зараз актуальна

 

Не. Вы уже совсем стары. В стране полно молодежи ( я в том числе ), которую этот цирк уже достал. Пауза между первым и вторым Майданом была 10ть лет, но если в первый раз вити между собой договорились мирно а многие люди этого не поняли ( я понял сразу как только ющ назначил януковича премьером кто будет следующим презом ), то второй Майдан не был спокойным..... А третий будет уже с настоящей кровью, и он судя по тому что происходит в стране готовится полным ходом. Он неизбежен. И это будет быстрее, чем все мы думаем. Обьясню почему. В отличии от соседей мокшан, у Украинцев есть чувство свободы, потому что мы Европейцы. Мокшане - нет. И именно это дало непонимание между нами и ними и произошло то, что произошло.

 

Алюминь.

 

 

Я в полеміку вдаватися не буду. ....Краще трохи про те що бачу навкруги, напишу:

 

Місто Вінниця поки що брудне,  сіре й ніяке.  Фуярить дощ….Через багнюку  неможливо робити ранішню пробіжку з одного кінця міста в інший. Коли прилазиш додому, то одяг одразу  в пральну машину, бо неначе з поля виліз.
 
В  центропарку закінчують складати ялинку,  вона в нас збірна з декількох десятків невеличких дерев.  Зараз поначіплюють новорічно-яскраві  світлодіодні витребеньки по місту й буде гарно.
 
У МЕТРО набрав трохи  приколів  на свята, заодно подивився на черги зубожілого люду, який тариться  бухлом  та їдлом на свята.  :D  Середній чек на касі 3-6 тис. грн. - геноцидно… Усе моє дружнє кодло порозповзалося на заробітки,  та приїде в кращому випадку на православне різдво.  Тому поки що не визначився, чи дома сидіти чи чкурнути на свята до Києва.
 
В цілому у місті не можна сказати що настрій святково-ейфорічний, але й так що «всьопіздецпропалозрада»  теж не спостерігається.   Скоріше як філософське:  «А нам  усе пофуй, живемо сьогодні, а завтра подивимось».  Ніхто на  міхо/юля/петя  майдани вилазити не збирається. 
 
Далі буде...
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


А ще тут дивна афро-лєсо-модерація. Добрі наміри зрозумілі, але  перетворення  ресурсу у  "клюб благородних дєвіцЪ" у кількості 6 штук, це щось не те.  Адже цинічним  тролям,  флудерам та богохульникам тут нема шо робити.
:consul:

 

здрастуй, девитса-Сорока, фарумчянендка :rabbi: 

 

што за злые инсинуацыи?

ето кого туд из хлудеров или богохульнегов утыскають?

 

зы.  :Dopovid:

Link to comment
Share on other sites

Жуков выходит из кабинета Сталина, вытирает лоб:
- Фу, сволочь усатая...
Берия услышал, доложил Сталину, так, мол, и так, Жуков, выходя из вашего кабинета, такое сказал.
Жукова вызывают к Сталину, тот спрашивает:
- Скажите, товарищ Жюков, вот ви, виходя вчера от меня, сказали "сволочь усатая". Ви кого имели в виду?
- Гитлера, товарищ Сталин!
Сталин вызывает Берию, пересказывает диалог:
- А ви кого имели в виду, товарищ Берия?

Просто вспомнилось. И за матерь сукиного сына вспомнилось. Много разной фигни в голову лезет... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...