Перейти до змісту

Ну шо, мерзнете?


Гість Хома

Recommended Posts

Бльооооо. У нас +4. Еще не все сугробы растаяли....Впервые в жизни завидую Британским Островам.

 

ты вполне себе можеш зовидоваць Украине - у нас стабильно за 20 переваливаед.  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

ты вполне себе можеш зовидоваць Украине - у нас стабильно за 20 переваливаед.  :nose3:

 

брехня (с)

у нас вчора було не більше 12, моросив противний дощ.

УчОра із вечОра  прийшлось протоплювати в хаті ібо змерз.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ты вполне себе можеш зовидоваць Украине - у нас стабильно за 20 переваливаед.  :nose3:

А я всегда завидую, потому что когда приезжаю, то в моей жизни начинается карнавал с блекджеком и ну и все что к нему прилагается.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

о!

значед, таки выжили?

а сколько приблизительно не зацвели?

Зацвіла  третина  з  тих, що  я  накрила.  Для  експерименту  я  не  накривала  кілька.  Вони  тепер  мають  померзлі  верхи  і ясна  річ  не  цвітуть.  Печалька.  Цікаво  мені,  чи  можна  буде  ще  зараз  весною  садити   цибулини  тюльпанів,  якщо  їх  оце  в  травні  привезти  з  Голандії?  Може  хто пробував? 

Перепрошую  за  флуд.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Зацвіла  третина  з  тих, що  я  накрила.  Для  експерименту  я  не  накривала  кілька.  Вони  тепер  мають  померзлі  верхи  і ясна  річ  не  цвітуть.  Печалька. 

 

можед, они еще пожже надумают зацвести...

в любом случяе, хорошо, што луковицы выжыли. 

Link to comment
Share on other sites

Зацвіла  третина  з  тих, що  я  накрила.  Для  експерименту  я  не  накривала  кілька.  Вони  тепер  мають  померзлі  верхи  і ясна  річ  не  цвітуть.  Печалька.  Цікаво  мені,  чи  можна  буде  ще  зараз  весною  садити   цибулини  тюльпанів,  якщо  їх  оце  в  травні  привезти  з  Голандії?  Може  хто пробував? 

Перепрошую  за  флуд.

Та, чому? Садіть, але вони зацвітуть на слідуючий рік, тому що для того. щоб вони зацвіли, їм треба трошки промерзнути, саме як і нарцисам... в них просто такий процес.., ну життя в них таке.

 

я минулого року посадила нарциси не глибоко...і вони перемерзли. шкода. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...