Перейти до змісту

Фома, тобі тут треба теж розвести своїх аналогів Наффі


Uki

Recommended Posts

Шоб було жвавіше та веселіше. Тоді люди потягнуться....

 

От какбе дебіли не приживаюдццо.

Уже и почковали и прививали.

Зи. Много ушло интересніх йузверов, нажаль, но шо делать.

Ззи. Параска, йопт!, віходи!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От какбе дебіли не приживаюдццо.

Уже и почковали и прививали.

Зи. Много ушло интересніх йузверов, нажаль, но шо делать.

Ззи. Параска, йопт!, віходи!

 

Так не обов'язково він повинен бути реальним  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Так не обов'язково він повинен бути реальним  :gigi:

непомню кто на хфупе написал..

шо наффи это типа притула куражится...

 

:D

 

я разумеется в эту ересть не верю..ибо ей нехуй делать сидеть на хфупе и хуйнёй заниматься..

 

п.с.

насколько я помню кстати наффик тут когдато регился.

Link to comment
Share on other sites

Танунах. За здатністю відкривати абсолютно порожні теми, які розтягуються на сотні сторінок рівних Наффі нема 

честно говоря я в 90% его ветках даже не бываю...и в 10%  читаю максимул стартопик и то если не длинный..

 

как то лично мне не интересно читать моите ли вы руки после туалета или не моете.. :D

 

и да даже на хфупе уже большинство веток наффика недотягивают и до второй страницы..а редко переваливат до третьей..

 

наффик раньше был типа интересен своими ебанутыми темами..

 

сейчас его звязда реально погасла на хфупе(п.с это лично мое имхо)..

хотя если честно мне он и не был и раньше интересен..

Link to comment
Share on other sites

честно говоря я в 90% его ветках даже не бываю...и в 10%  читаю максимул стартопик и то если не длинный..

 

как то лично мне не интересно читать моите ли вы руки после туалета или не моете.. :D

 

и да даже на хфупе уже большинство веток наффика недотягивают и до второй страницы..а редко переваливат до третьей..

 

наффик раньше был типа интересен своими ебанутыми темами..

 

сейчас его звязда реально погасла на хфупе(п.с это лично мое имхо)..

хотя если честно мне он и не был и раньше интересен..

 

Але народ чось оживляється, і більш активний у інших гілках також... 

Link to comment
Share on other sites

нафик и профилактик - два унылых тоскливых тролля, которые сами себе кажутся страшно умными и тонкими

темы их даже не читаю... хотя я вообще уже мало что там читаю.

Нечего уже читать. Ынгредиенты с авиаторами рулят.

нахуй это гавно тут

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

    От якби... типу Турчинова сюди,інтелектуал розумний до біса.  Крім нього,Радника.Обширні знання має і такий само - досвід,та ще - врівноважену вдачу ,добре знання мов.Дончанин - спец монотеми.Донбас з його  горем.Що б хто там про нього не думав .  Комарик -видать,працювала на такій посаді,яка дала змогу цій особистості розвинути свій природній розум  і навчила її мислити глобально,об"єктивно.Дещо відсторонено. Я полюбляю читати,як вона стриже  налисо   дурнів фупівських та тих,що на зарплаті у бандюків.

    Цих авторів завжди шукаю в переліку ФУПу,перш ніж його читати і не псувати очі даремно.Бо зараз ФУП став   потворою.Дуже вже обмежені істоти  там розгулялися .

 

Загалом же ,мені здається,зараз більшість дописувачів бояться говорити на гострі теми та ще й правду.Бо вже знають,

куди ляжуть їхні одкровення та яку зловісну роль можуть відіграти в їхньому житті.Раніше гебешники мали тучі стукачів  і прослуховували телефони,ставили жучки, а зараз  кагебісти озброїлися айті технологіями, їм працювати легше стало.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

    От якби... типу Турчинова сюди,інтелектуал розумний до біса.  Крім нього,Радника.Обширні знання має і такий само - досвід,та ще - врівноважену вдачу ,добре знання мов.Дончанин - спец монотеми.Донбас з його  горем.Що б хто там про нього не думав .  Комарик -видать,працювала на такій посаді,яка дала змогу цій особистості розвинути свій природній розум  і навчила її мислити глобально,об"єктивно.Дещо відсторонено. Я полюбляю читати,як вона стриже  налисо   дурнів фупівських та тих,що на зарплаті у бандюків.

    Цих авторів завжди шукаю в переліку ФУПу,перш ніж його читати і не псувати очі даремно.Бо зараз ФУП став   потворою.Дуже вже обмежені істоти  там розгулялися .

 

Загалом же ,мені здається,зараз більшість дописувачів бояться говорити на гострі теми та ще й правду.Бо вже знають,

куди ляжуть їхні одкровення та яку зловісну роль можуть відіграти в їхньому житті.Раніше гебешники мали тучі стукачів  і прослуховували телефони,ставили жучки, а зараз  кагебісти озброїлися айті технологіями, їм працювати легше стало.

:fp1:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

От якби... типу Турчинова сюди,інтелектуал розумний до біса.  Крім нього,Радника.Обширні знання має і такий само - досвід,та ще - врівноважену вдачу ,добре знання мов.Дончанин - спец монотеми.Донбас з його  горем.Що б хто там про нього не думав .  Комарик -видать,працювала на такій посаді,яка дала змогу цій особистості розвинути свій природній розум  і навчила її мислити глобально,об"єктивно.Дещо відсторонено. Я полюбляю читати,як вона стриже  налисо   дурнів фупівських та тих,що на зарплаті у бандюків.

    Цих авторів завжди шукаю в переліку ФУПу,перш ніж його читати і не псувати очі даремно.Бо зараз ФУП став   потворою.Дуже вже обмежені істоти  там розгулялися .

 

Загалом же ,мені здається,зараз більшість дописувачів бояться говорити на гострі теми та ще й правду.Бо вже знають,

куди ляжуть їхні одкровення та яку зловісну роль можуть відіграти в їхньому житті.Раніше гебешники мали тучі стукачів  і прослуховували телефони,ставили жучки, а зараз  кагебісти озброїлися айті технологіями, їм працювати легше стало.

Про комарика прикололо.
Link to comment
Share on other sites

 

 


От якби... типу Турчинова сюди,інтелектуал розумний до біса. Крім нього,Радника.Обширні знання має і такий само - досвід,та ще - врівноважену вдачу ,добре знання мов.Дончанин - спец монотеми.Донбас з його горем.Що б хто там про нього не думав . Комарик -видать,працювала на такій посаді,яка дала змогу цій особистості розвинути свій природній розум і навчила її мислити глобально,об"єктивно.Дещо відсторонено. Я полюбляю читати,як вона стриже налисо дурнів фупівських та тих,що на зарплаті у бандюків.

Комарик  не  працювала  на  посаді,  а  просто  "на  посаді зарплаті"  в  АП.  Звідти  й  інформацію  черпає.

Щодо  Турчинова,  то я  мала  необачність  продивитися  його  "відеозвіт"  по  якихось  італійських  теренах.  чи  то  по  ;Корсиці... не  пам ятаю  точно.  Такий  примітив... :fp1: 

Він  просто  чванливий  і  самовпевнений.  завдяки  батьківськім  грошикам.  Оце  і  все.

Дончанина  болить,  дійсно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Дядько теж зник, цікавий юзер, чемний і серьозний. 8-)

 

га?

нікуди не зник, роботи багато. Знаєте, як воно в селі.

Все буяє і пре з землі, як дурне, тільки вспівай садити.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...