Перейти до змісту

Вулик у квартирі


Dika

Recommended Posts

Не дай боже таких сусідів

В нас заохочують мати вулики в межах міста.Я напевно наступного току поставлю один.Нормальний вулик з бджолами це видаток десь дол 300-400 канадських.Якщо не вивозити за місто то 10-20 літрів меду

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Шось так і не зрозумів - як його обслуговувати

Я тоже не очень понял. Как чистить, мед собирать, Матку лишнюю отселять. Там целая хитрая наука. 

Link to comment
Share on other sites

Не дай боже таких сусідів

 

Факт. Таку рекламу треба заборонити в Україні. Бо капець багатоповерхівкам..І не тільки.

Ще трохи і свиней будуть на балконах розводити.

Шось так і не зрозумів - як його обслуговувати

 

Аналогічно

Link to comment
Share on other sites

В нас заохочують мати вулики в межах міста.Я напевно наступного току поставлю один.Нормальний вулик з бджолами це видаток десь дол 300-400 канадських.Якщо не вивозити за місто то 10-20 літрів меду

 

Якщо в вас приватний будинок це 1. Якщо ж Block - самі розумієте

А ще якщо в когось "гіпер-реакція"....

 

В нас на дачі сусіди тримали вулика. І я бачила як вигляда роздратований рій

 

хай воно горить

Link to comment
Share on other sites

32286679_10155725150231492_5764103689010

таких сусідів треба зразу  :pleasant: банити.

повинно бути прописано у статуті (чи як там воно називається). що заборонено тримати бджіл, кіз, свиней. курей. гусей. уачок у квартирах...можна ще дописати про зміїв. котів та собак...

Link to comment
Share on other sites

це насправді не смішно. Якщо кози чи свині просто смердять то бджоли небезпечні. Пасіки традиційно робилися на відстані і на те є причини. Бджоли доволі непередбачувані, чому інші мають постійно жити з ризиком бути покусаними

Link to comment
Share on other sites

це насправді не смішно. Якщо кози чи свині просто смердять то бджоли небезпечні. Пасіки традиційно робилися на відстані і на те є причини. Бджоли доволі непередбачувані, чому інші мають постійно жити з ризиком бути покусаними

а алергії від укусів?

Link to comment
Share on other sites

Якщо в вас приватний будинок це 1. Якщо ж Block - самі розумієте

А ще якщо в когось "гіпер-реакція"....

 

В нас на дачі сусіди тримали вулика. І я бачила як вигляда роздратований рій

 

хай воно горить

Кондо мають на дахові.
Link to comment
Share on other sites

Коли у мене з люку вигрібали бджіл я стояв дивився. Не дратував, нічого просто стояв трохи на відстані. Так одна так спокійно без стресу сіла на руку та як встромить своє жало.... Пасічник сказав шо просто була сердита шо нікуди вивантажитись. Так шо отак от.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...