Перейти до змісту

Чоловік замовив по інтернету бейсбольну біту


Recommended Posts

колись у 90х на Раїссі був такий жарт: Шаленими темпами розвивається у країні новий для цієї країни спорт: бейсбол. 

За тиждень у Москві та області було спродано 6 тисяч біт до бейсболу. Спеціалісти тільки не можуть зрозуміти як усі ці люди сбираются грати, оскільки за той самий період Спортивні крамниці продали лише 5 руковичок та 7 м'ячів.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

колись у 90х на Раїссі був такий жарт: Шаленими темпами розвивається у країні новий для цієї країни спорт: бейсбол.

За тиждень у Москві та області було спродано 6 тисяч біт до бейсболу. Спеціалісти тільки не можуть зрозуміти як усі ці люди сбираются грати, оскільки за той самий період Спортивні крамниці продали лише 5 руковичок та 7 м'ячів.

Так і є :-(

 

А ще купив 4 спрея з перцем...

І сказав, що маємо до відпустки в вересні таки сигналізацію в будинку налаштувати.... покращення так би мовити :-(

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Оце вже і не розумію, чи це я його так накрутила чи дійсно п....ц в країні настає?

Є ж купа людей в країні, яких все влаштовує і вони прагнуть ще більшого п.....а.

А мій чоловік з бітою під подушкою збирається спати :-(

Link to comment
Share on other sites

Не можу спати сьогодні, прямо відчуваю, що напруга висить в повітрі... сьогодні дуже важливий момент, хто кого.... вирішується, в яку сторону буде розвиватися і Німеччина, і вся Європа.... в залежності від того, хто пересилить: Меркельша чи Зеехофер... хто подасть в відставку Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Чому не шотган?

Ну ми ж не в Америці, на жаль :-)

Так, я знаю, що Ви інакше дивитись на цей світ... а я так не можу, я така як є

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Ну ми ж не в Америці, на жаль :-)

Так, я знаю, що Ви інакше дивитись на цей світ... а я так не можу, я така як є

 

Недавно балакав з дружиною.... Чому раптом у мене цей потяг до арбалетів, шотганів.... Чому накупив для дітей пневматичної зброї..... Зрозуміли... Дочка підростає.... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А що так сильно зарегульовано що важко отримати дозвіл?

Ну сильно чи не сильно, я не маю з чим порівнювати... тут в Німеччині зброя дуже рідко у кого є, в основному в тих, хто професійно з нею має справу( поліцейські), чи займається стрілковим спортом, а так звичайно ні... просто для ментальності звичайного німця і бейсбольна біта, спрей і сигналізація є нонсенсом

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Недавно балакав з дружиною.... Чому раптом у мене цей потяг до арбалетів, шотганів.... Чому накупив для дітей пневматичної зброї..... Зрозуміли... Дочка підростає....

 

Все правильно... діти мають бути підготовлені до всього в цьому світі, особливо якщо є можливість для цього.... добро має бути з кулаками

Link to comment
Share on other sites

Все правильно... діти мають бути підготовлені до всього в цьому світі, особливо якщо є можливість для цього.... добро має бути з кулаками

 

От іменно. Підтримуй чоловіка

Link to comment
Share on other sites

Біта добре а шотган чи пістолет краще.Зробіть дозвіл і купіть простенький дробовик

Навіть і не знаю... у мене чоловік трохи нервовим стає, коли я його іноді доведу... то зазвичай поєрепениться пару хвилин чи кулаком по столу грюкне, а так хто його зна... :-)

Link to comment
Share on other sites

Навіть і не знаю... у мене чоловік трохи нервовим стає, коли я його іноді доведу... то зазвичай поєрепениться пару хвилин чи кулаком по столу грюкне, а так хто його зна... :-)

 

Не може контролювати себе?

Link to comment
Share on other sites

Не може контролювати себе?

Та то я шуткую, звичайно... але ж зброя то є зброя, серйозна річ, якось незвично такі речі в хаті мати... поки що, слава богу, обходилось, ото тільки що Меркель пристрелить іноді хочеться... а так бог його зна, що на нас чекає :-(

Link to comment
Share on other sites

в 3 години ночі бабця замість ото їбацця з чоловіком генерує про біти

Сам ти бабця...

Ви взагалі хоч в курсі , що зараз в Німеччині відбувається? Он вчора вночі вже відставку Зееховера нафейкували... сиділи перед ТV всі на нервах до 2 ночі... сьогодні зранку все вирішувати будуть... як його спати можна?.. а я дуже емоційна жінка :-(

Link to comment
Share on other sites

Зробіть дозвіл на себе і ключі від дробовика свмв тримайте

Якщо чесно, не хочу я ніякої зброї... це поки що не вкладається в рамки мого сприйняття реальності... дай Боже, щоб до такого і не дійшло... сигналізація, спрей, біти - то таке, а зброя то вже занадто...

А у Вас в хаті є зброя? Одна одиниця чи для Вас і для жінки?

Link to comment
Share on other sites

В чому прикол?.в мене дома більше 20 одиниць вогнепальної зброї і близько 10000 набоїв.

В моїй галереї фото під назвою зима лижі є пару фото

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

В чому прикол?.в мене дома більше 20 одиниць вогнепальної зброї і близько 10000 набоїв.

В моїй галереї фото під назвою зима лижі є пару фото

Хмм.... мені до такого потрібно ще дозріти... воно там у вас мабуть інакше сприймається, якщо знаєш, що майже у кожного в хаті такий арсенал... мені зараз поки що сигналізації з сиреною досить, щоб спокійно спати і у відпустку їздити... а далі буде видно

Link to comment
Share on other sites

Сам ти бабця...

Ви взагалі хоч в курсі , що зараз в Німеччині відбувається? Он вчора вночі вже відставку Зееховера нафейкували... сиділи перед ТV всі на нервах до 2 ночі... сьогодні зранку все вирішувати будуть... як його спати можна?.. а я дуже емоційна жінка :-(

 

Та в курсі, то все  фрау Ріббентроп, подружка вашого Хуйла  нагенерувала того контенту

Link to comment
Share on other sites

лучше биты разводной ключ.

 

Идешь ты вечером по районы с битой.. Менты тебя останавливают.. Объясняй им зачем тебе бита. Так все понятно упекут.

А вот идешь ты домой вечером, в руках разводной ключ.. Останавливают тебя менты. А ты им говоришь. Знакомый позвонил трубу прорвало иду чинить..  Вот явное четкое объяснение..

Link to comment
Share on other sites

Недавно балакав з дружиною.... Чому раптом у мене цей потяг до арбалетів, шотганів.... Чому накупив для дітей пневматичної зброї..... Зрозуміли... Дочка підростає....

 

я також на купив, але рiдко тренувалися ми з дiтьми поки що. Жiнка дивиться як на придурков на це наше хоббi.

лучше биты разводной ключ.

 

Идешь ты вечером по районы с битой.. Менты тебя останавливают.. Объясняй им зачем тебе бита. Так все понятно упекут.

А вот идешь ты домой вечером, в руках разводной ключ.. Останавливают тебя менты. А ты им говоришь. Знакомый позвонил трубу прорвало иду чинить..  Вот явное четкое объяснение..

Так з тренування йдеш. Бейсболист.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...