Перейти до змісту

Гримаси життя ковбасника


coolzak

Recommended Posts

Так, ремонт траків, навіть пікапів оцінюється в рази дорожче ніж легковиків. І тому є причина.

 

Короч, якщо вже колись таке вже робив, то нормально. Якщо вперше, то не рекомендую.

 

Для початку, потрібні спеціальні інструменти, щоб випресувати/впресувати ті боллджоінти. При цьому дуже легко пошкодити опорні ричаги, самі місця під боллджоінти. Якщо передній міст ведучий, то то є ще одна проблема, щоб звільнити місце для роботи. Тобто, попередньо потрібно зняти ведучі вали до передніх коліс. Для цього також потрібні спеціальні інструменти.

 

І взагалі, там маса різних ньюансів.

 

Подумай добре, тому що може вийти дорожче.

Link to comment
Share on other sites

450 дол за ричаги.Причому пріміум.

Хм... І тут все сходиться. Все що ТУТ потребує роботи, як правило ділиться на три приблизно рівні частини - 1. Матеріали/запчастини, 2. Робота. 3. Прибуток компанії.

 

$450 це приблизно і є третина від озвучених $1500.

 

Хоч окремо за 4 боллджоінти ти заплатив би десь $150. А може і менше. Це не така вже і невелика різниця в ціні від $450. Але в такому випадкові робота дійсно для спеціаліста. І роботи в рази більше. Тому воно того вартує, щоб поміняти ричаги в зборі без мороки.

Link to comment
Share on other sites

Ага, я колись за заміну бойлера заплатив £1500, хоча реально працювали хлопці один день

 

Я собі 120 літровий бойлер сам чіпляв.  За пару годин. Що там день робити - я хз.  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага, я колись за заміну бойлера заплатив £1500, хоча реально працювали хлопці один день

 

Я 3 тис. заплатив. Але мені танклес поставили. Набагато краще чим попередній

Link to comment
Share on other sites

Я думав, що мова про електричний. Хоча, газову колонку я теж сам чіпляв, замість старої

 

В моїй ситуації треба було повністю міняти трубу яка через всю хату веде газ до бойлера. Сказали що на танклес потрібна ширша труба.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я собі 120 літровий бойлер сам чіпляв.  За пару годин. Що там день робити - я хз. 

По-перше в мене треба було прибрати старий іншої конструкції з баком на 200 літрів і поставити новий, іншої конструкції, без баку. Після того підключити опалення і т д. 


 

 


Газ - то не жарти. Хай люди з досвідом та ліцензією цим займаються

Так я ж не проти. Просто констатую факт. День роботи 2х хлопців = 1500 фунтів.

Link to comment
Share on other sites

По-перше в мене треба було прибрати старий іншої конструкції з баком на 200 літрів і поставити новий, іншої конструкції, без баку. Після того підключити опалення і т д. 

 

 

Так я ж не проти. Просто констатую факт. День роботи 2х хлопців = 1500 фунтів.

 

А бойлер?

Link to comment
Share on other sites

Старий бойлер був іншої конструкції + мав бак на 200 літрів. Новий баку не має. 

 

Маю на увазі вартість нового безбакового бойлеру в ці 1500 входить? чи то лише за роботу?

Link to comment
Share on other sites

Я собі 120 літровий бойлер сам чіпляв. За пару годин. Що там день робити - я хз. :fp1:

Нє-а. Нє праханже.

 

З газом можуть працювати лише ліцензовані професіонали. З відповідним оформленням документації. Якщо якось стане відомо, що ти якимось чином втручався в газову мережу, то буде ой... Я вже не говорю, якщо щось станеться, наприклад вибух газу чи пожежа. Страхова компанія в такому випадку автоматично відмовляється від виплати страховки. І всі фінансові збитки, в тому числі і за ймовірно згорілі чи пошкоджені сусідні будинки чи якесь інше пошкоджене майно буде виключно з твоєї кишені. Плюс всякі там штрафи, також солідні. А боронь Боже постраждає хтось із людей... краще і не згадувати...

 

Можна В СВОЄМУ БУДИНКОВІ робити що завгодно, за погодженням і кінцевою перевіркою із будівельної іспекцієї. За одним виключенням - газ. Самостійні роботи з газом категорично заборонені. І це правильно.

Змінено користувачем Маковій
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Uki,я як купив хату, за перший рік витратив 800+ на ремонт бойлеру. Тому поміняв у сумі за 4.5к і дуже задоволений

 

Мій бойлер почав бризкати у всі боки.... Два місяці бризкав... Отримавши рахунки, я охуїв, і вирішив замінити. За 3000 вони мені його замінили на безбаковий.... 

Link to comment
Share on other sites

Ни хрена себе проблемы с газовыми бойлерами и стоимость их ремонтов...

У нас стоит два электрических бака по 40 галлонов

Один раз образовался свищ в сливном кране (из пластика). Замена с работой $200.

Потом термостаты летели - то сам менял пару раз, по моему $14 за термостат.

Потом на всякий случай решил поменять оба бака - каждый дешевле $400, с другом сами поменяли пару лет назад.

Но это не энергоэффективные, старые добрые нагревалки. Пора уже магнезивые стержни в них менять, каждый по $30 где то.

Дом 1999 года постройки

Link to comment
Share on other sites

Все що можна робити самому це велика економія бо година роботи спеца від 70 дол і вверхх при мінімум 2 год завжди беруть.Я як в сервісній фірмі робив то було що на виклик просто зресетовував автомат на панелі і люди платили 150 баків за хвилину роботи Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

У нас за вызов брали $60, сейчас подняли до $80.

Два раза платил за учебу - один раз перестали двери в гараже открываться, вызвал мастеров те начали по стенкам что то искать.

Спросил «что ищете?». Оказалось розетку с прерывателем. Показал, они нажали на кнопку- $60

Второй раз перестал работать измельчитель мусора в мойке. Та же картина - чувак ключем повернут ротор на пол шишки - $60.

Но теперь опыт есть :)

Link to comment
Share on other sites

От в мене така фігня є, але труби забиваються

Я в себе тим гарбюратором також не користуюсь. Те ж саме - кажуть, що забиває каналізацію.

 

В нових будинках їх вже і не ставлять. Поміняли стандарти.

Link to comment
Share on other sites

Как он может забивать канализацию???

Мы туда специально никакой мусор не бросаем. Но если случайно что то попадёт то прокрутил, подробил и все.

Лучше чем куски мусора в трубу

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...