Перейти до змісту

День был тяжелым, но мы победили!


хозяин

Recommended Posts

Вернее победила свобода, а ведь это главное друзья, быть свободным человеком, с чем вас всех и поздравляю!!!

ЗЫ. и даже тех баранов, которые этого не понимают.

ЗЫ.ЗЫ. Спокойной всем ночи.

Link to comment
Share on other sites

Навряд це така вже перемога, але лідер сьогодні в очах мафії трохи втратив. А може й комусь з манюпасів очі трохи розкрив.

Крарасьов сука стебеться на 112 - каже, не буде ніякого воєнного стану. Що таке стан? Киргизстан, Казахстан ...  :D

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ні, тільки післязавтра зранку. Якщо ЛЕО завтра вранці знов не знеструмить траліки у місті.

 

А ну тоді гуляйте покти :)

 

Запам"ятайте як виглядала Україна в останній день демократії....

Link to comment
Share on other sites

Цуко, ну не можуть вони зупинити тролейбусний рух під час воєнного стану! Вони ж коли грозилися 27-мим листопада були ще не в курсах геніального плану ПОПа-ВВХ і його наслідків.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Хозяин, а за кого ты. То что против Порошенко я понял, а вот за кого?

 

Я за демократическую Украину, где понятия права, обязанности и закон будут не просто пустым звуком, я за ботаников, в которых будущее нашей страны. Ну это так вкратце...

Link to comment
Share on other sites

Я за демократическую Украину, где понятия права, обязанности и закон будут не просто пустым звуком, я за ботаников, в которых будущее нашей страны. Ну это так вкратце...

У  нас  зараз  двійко  футбольних  воріт.  Одні  Порошенкові,  другі  Юльчині.  Якщо  м яч  залітає  Порошенку,  то  автоматично  виграє  Юлька.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

...я за ботаников, в которых будущее нашей страны. Ну это так вкратце...

Вобщем тоже за легалайз? Нынче все ботаники курсируют по Калифорнии, Неваде и прочим Канадам :)

Link to comment
Share on other sites

Цуко, ну не можуть вони зупинити тролейбусний рух під час воєнного стану! Вони ж коли грозилися 27-мим листопада були ще не в курсах геніального плану ПОПа-ВВХ і його наслідків.

Зупинили, падли!  :X  http://uapolitics.com/topic/4008-c%D1%94v%D1%94podonetck-lisichansk-rub%D1%96zhne-ato/page-74?do=findComment&comment=1093728

 

Я бы подождал стебаться... ВП введено. Правовой режим в Украине изменен. Вы уже живете в другой стране.

Звісно. Хоча Пєтя реально облажався за змістом і формою, але тушкой чи чучєлом той стан пропхав. Тепер ближче до 26 грудня зі зростаючою ймовірністю хтось може пальнути через парєбрік і стан не лише пролонгується і гайки затягнуться, але главковєрх трохи побілішає: я ж казав, що небезпека наростає - ось вам! А шо завадить куму партнера Петра трохи постріляти заради спільної перемоги?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...