Перейти до змісту

Ишаков пытаэ чому армия проты йули


lodestar

Recommended Posts

ведль вона газ обещает дешевый

чувак явно из дурдома :weep:

 

 

ответ Лирныка


Щоб дещо прояснити.

Я не за "порохатих", чи "юльків-срульків"- я за Україну.

На даному етапі ваша Юдька - це погано для України в час війни. Реально погано. І, коли вона притягне кацапів на гауляйтерство, то не думайте,що вам, юдькам дебільним ,буде краще як іншим. Вам ваш газ по піісят зроблять в газових камерах.

На даному етапі Порошенко краще для України як ваша бабуська- загребуська. Принаймні армію Порошенко розвиває і гроші вкладає і зброю шукає і підтримку світу організував.

Тому на цей момент Порошенко .

Буде хтось подібний за потужністю для армії і оборони- побачу.

Поки не видно.

А ваш газ, подачки ,шарова соціалка,новий курс-шмурс і решта ніштяків працюють тільки для люмпенів і нахлібників, які самі ніхріна не роблять і тільки смокчуть цицю.

А головне вішаються на державу, яка без армії і українськоцентричного стану не вистоїть. 

Хто тоді вам буде ту цицю давати? Ваше хуйло? Ага, два рази. Не для того разцвєла єта роза.

Ви як паразити,що загризають організм.Як омела на дереві.Дерево засихає, а омела квітне. І гине разом з деревом.

Ну та вам, штабним, це похер. Вам важливо зараз свою криваву дєнєжку отримати.

Чому я, простий чувак, не штабний, приватний підприємєць, весь час волонтерю, свої гроші витрачаю, з передка не вилажу, а ви, падли, на пропуканих диванах мене гавном поливаєте?

Хто, б***ь, вам заважає самим поїхати на передок хоч раз? І там попитати у солдат що вам хочеться?

Так ви, гандони діряві, радите мені що питати і що вам відповідати.

А як відповідь не подобається- то знову гавном чвиркнути.

Хер з вами.

Я своє життя сам проживаю. І мені не соромно. Я не за гроші а за совість живу. 

А ви- нарив та тілі народу.

Як прийдуть кацапи, то ваш Фульмахт чудово влаштується, або здрисне на батьківщину на берег теплого моря.

А ви, курви , потанцюєте на сковорідці.

Ну а ми будемо Україну захищати а не продавати як ви.

Змінено користувачем lodestar
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...