Перейти до змісту

Чи залишилось у вас щось від совка? :)


Гість shpylka

Recommended Posts

Ну,  наприклад,  бажання  у  сороковий  раз  подивитися  на  Новий  рік  Іронію  долі,  поласувати 

олів є  тощо?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я іронію долі жодного разу не дивився, а шубу вчора зробили і вже половину з'їли. Вночі їсти не будемо взагалі.

А  що  в  Англії  традиційне  на  НР? На  столі,  мається  на  увазі.  Про  girls  то  ми  вже  знаємо.  :)

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А  я  ностальгую  на  НР  за  якимось  гарним  концертом  по  ТБ. Типу  вогника  і  з  гумором. Цього  року  концерт  по  Громадському.  Що  з  того  буде,  трудно  сказати.  Щоб  хоч  український  був.  По  плюсах  -  "з  вечора  до  рання"  квартал...А  більше  нічого  і  не  кинулося  в  очі.

Пам ятаю,  як  дивилися  спочатку  той  Огонёк,  которий  голубий,  а  потім  до  4-ї  чекали  на  якусь  Зарубіжну  естраду  типу  Абби.  Концерт  був  сконцентрований -  самі  майстри.  цікаво  було  дивитися.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

После проекта Неголубой Огонек и Первая Ночь с Олегом Меньшиковым, и пожалуй Старые Песни О Главном, все остальные новогодние музыкальные потуги выглядят заводской самодеятельностью.

В Штатах есть нетленка в виде Trans-Syberian Orchestra. 

Фильмы правда не смотрю и сов. эстраду не слушаю. Но внутри все равно сидит совок, на уровне подсознания.:( Видимо навсегда.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якийсь час за інерцією планував, готувався, святкував новий рік в різних компаніях..... Після чергового такого святкування мене осенило - шо я все це роблю виключно за звичкою.... Тепер якось пох. Це "свято" не має ніякого значення для мене.  наїстись, напитись та набіситись можна в любий день.

Link to comment
Share on other sites

Фома, ти мене лякаєш. Звідки знаєш? Вчора геї приходили у гості. Вижрали літру Віскаря та дві Кіндзмараулі. Залишили дві марочки та косяк. Яле дути та жерти то без клюба - марно витратити потенціал. Під марки ще й гарна фітіца потрібна, шоб дійсно було добре.

Link to comment
Share on other sites

За Іронією не сумую, олів'є взагалі не люблю.

Але коли читаю у польських групах "я поїхав від совку а тут приперлися та святкують новий рік" то реально давишся зі сміху. Борцуни з новим роком бльо....

Link to comment
Share on other sites

Ну,  наприклад,  бажання  у  сороковий  раз  подивитися  на  Новий  рік  Іронію  долі,  поласувати 

олів є  тощо?

нічого

і не хочу

 

на своє олів"є всих підсадила хто пробував в різні свята

майонез роблю свій сама і ніколи не роблю з ковбасою, лише мнясо

 

під Новий рік в останнє вучеряємо  о 8 вечора

дуже скромно і неголосно зустрічаємо прийдешній

ніяких таких совкових причуд

 

вчора цілий день слухали Френк Сінатра і тд...

 

а зараз на спорт

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

#Тред поводов для вызова 03 перед новым годом (а возможно и после).

 

 


26. - У меня очень болит живот. Очень. Но я с тобой не поеду. - Почему? - Потому, что ты баба. А бабе довериться, это себя не уважать! - Ладно. Как заумираете, звоните. - Ой. Я, кажется, передумал.

25. - Мне в живот нож воткнули, и я выжил. Думаешь, я от простой водки помру? - Водка и нож, как романтично. А вы не вставайте, у вас давления нет. - Почему? - Есть у меня подозрение, что потому, что поджелудочной тоже нет. - Водка сильнее ножа, выходит? Вот тебе на!

24. - Вообще мы вас ребёнку вызвали, но посмотрите всех. - Сколько вас? - Пятеро. - Что беспокоит? - Насморк.

23. - Я умираю от рака. Поговорите со мной. - Не самое лучшее начало беседы. Укольчик? - Давайте.

22. - У моего сына высокое давление! - Мерили? - Нет. - А как вы это поняли? - Я ЧУВСТВУЮ. Я же МАТЬ.
l
21. - Я уже год болею. Возможно, это геморрой. Неприятно, но я особо не занималась этим вопросом. - И что вы сейчас хотите? - Ехать в проктологию, чтобы понять, наконец, что именно там происходит. - В 5 утра первого января?! - А что такого? Новый год я уже встретила.

20. Традиционный выбитый пробкой от шампанского глаз... Не совсем, конечно, выбитый, но, кажется, отслойка сетчатки, всё же, случилась.

19. Поднялась температура. Позвонили врачу консультанту, получили назначения. Вызвали меня, чтобы я посмотрела что они в итоге купили в аптеке, и рассказала хорошие это таблетки или не очень.

18. Каталась с горки. Мужчина, съезжавший следом, с высокой скоростью врезался ногами в поясницу пострадавшей. Итог - перелом позвоночника.

17. Слышу по рации другую бригаду вызывают в общественное место, на остановку. Повод: "Ограниченная холодовая травма, отморозил палец на руке". По приезду, разумеется, никого нет.

16. Седьмые роды. Мало того, что седьмой ребёнок в семье, так ещё и дата рождения будет очень красивая :)

15. Бежал в магазин за водкой - сломал две ноги. (Вот это талант! До сих пор не можем понять как)

14. Очень пьяная женщина вызвала с целью сделать тест на беременность в присутствии своего сожителя.

13. Красиво взмывает в небо фейерверк. Диспетчер кричит по рации о срочной необходимости найти поблизости свободную бригаду. Повод: "Оторвало пальцы фейерверком

12. - Совсем скоро полночь. Поэтому тянуть не будем. Вы мне больничный, я вам конфеты и расходимся. - Скорая помощь не имеет права выдачи больничных листов. - Вот дерьмо :(

11. - Ой, а мы вас вызывали ещё утром. Долго едете! - Вызовов много. Что беспокоит? - А уже ничего, температуру мы сами сбили. - От чего было не перезвонить в 03 и не отменить вызов? - Ну, мы ждали что вы приедете и что-нибудь нам скажете. - Что? - Нууууу что-то. Успокойте.

10. Вызывают на таинственный повод "Плохо". Стучу в дверь. Из-за двери слышно: - Ты чё их реально вызвала и они приехали?! Ну о**еть! Эй, вы настоящая скорая? - Да. Медицинская помощь нужна? - Ну ты и дура! (не знаю кому адресовано) Потом тишина. Дверь не открыли.

Государство бы озолотилось, отвечаю. Особенно в нашем городе.

9. - Увезите моего мужа в наркологию заранее, а то ведь он сейчас нажрётся как свинья! А потом сразу из-за новогоднего стола и в запой! - Там заранее не принимают. - Ладно, если ли такая больница, где можно его просто на цепь посадить?

8. Коллега приехал на вызов "острая реакция на стресс", где мужчина впал в крайнюю степень отчаяния, уронив ящик спиртного, который нёс в соседнюю комнату. Подробности, увы, не известны.

В моей сумке нет спирта в принципе. Так что с опохмелом никак не помогу :)

В обычную смену около 30%, 31 декабря до 12и около 5%

7. Пенсионеры вызвали, чтобы я им поставила "какой-то укол", чтобы они не заболели во время праздников.

6. - Я тут подумала, что к новому году маникюр и стрижку сделала, а на снимок лёгких не попала, как хотела. Немного кашляю два дня, перед праздниками нужно быть уверенной, что это не воспаление легких. Везите меня скорее, мне ещё на стол накрывать.

5. - Доктор, я решил, что сегодня лягу в больницу. Встречать новый год все равно денег нет, а там хоть люди вокруг. Дедушка 80 лет с радикулитом.

4. Следующая категория - недотерпевшие. Они купили много алкоголя слишком рано и смотрели на него слишком долго. А потом ушли в запой за три дня до нового года, плюс минус неделя. Все только готовят оливье, а у них уже полный комплект проблем и это, конечно, очень обидно.

3. Ещё один огромный пласт вызовов это "у меня месяц болит, я не обращался за медицинской помощью, не собираюсь ехать а больницу и принимать лекарства, но на праздниках же поликлиники не работают! Просто скажите мне, что ничего не случится". Некоторые требуют гарантий.

2. Целый пласт вызовов это родственники, которые очень хотят своих бабушек и дедушек отправить в "любой стационар, только чтобы точно положили". Они без стеснения объясняют это желанием встретить новый год без стариков. А то они охают и вообще достали.

1. Мужчина 40 лет. Жена обиделась и не пускает в квартиру. В подъезде не холодно, но тоскливо. Повод вызова "плохо в подъезде". Прибывшей бригаде предложил на выбор выбить дверь квартиры или увезти его в какую-нибудь больницу где встречают новый год.
Посмотреть переписку · Reply Retweet Нравится

 

 

https://mobile.twitter.com/mopey_girl

Змінено користувачем zero
Link to comment
Share on other sites

Як тільки НР не святкував!  Іронія з олів'є вже хто зна коли десь загубились! Не пре...

Іронія  долі  і  олів є -  це  як  приклад.  Питання  ширше. Чи  ловите  себе  на думці,  що  те  чи  інше  совкове  вжилося  у  свідомість.  Я  не  про  лозунги  чи ідеологію,  а  про  колишнє  життя  загалом.

Н-д.

Я  до  такого  звик,  бо  моя  юність-молодість  припала на  часи  совка.

Я бачу  багато  людей  зі  Сходу,  в т.  ч.  дітей.  Їх  і  далі  виховують  в  тих  совкових  традиціях  і  уподобаннях  з  орієнтацією  на  сучасний  Кацапстан.  В  Галичині  вже  менше,  повертається  колишнє  галицьке  виховання.  але  то  на  жаль,  лише  в  певних  колах.  Простіші  маси  перебувають  під  впливом  телебачення,  а  там ... і  "Свати"  в  т.ч.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Іронія  долі  і  олів є -  це  як  приклад.  Питання  ширше. Чи  довите  себе  на думці,  що  те  чи  інше  совкове  вжилося  у  свідомість.  Я  не  про  лозунги  чи ідеологію,  а  про  колишнє  життя  загалом.

Н-д.

Я  до  такого  звик,  бо  моя  юність-молодість  припала на  часи  совка.

Я бачу  багато  людей  зі  Сходу,  в т.  ч.  дітей.  Їх  і  далі  виховують  в  тих  совкових  традиціях  і  уподобаннях  з  орієнтацією  на  сучасний  Кацапстан.  В  Галичині  вже  менше,  повертається  колишнє  галицьке  виховання.  але  то  на  жаль,  лише  в  певних  колах.  Простіші  маси  перебувають  під  впливом  телебачення,  а  там ... і  "Свати"  в  т.ч.

Так, я теж з совків, ще й зі сходу, але..  Є такі, шо разом з дітьми ОРТ по тарілці дивляться, а є шо у 45 років самі українську вивчають, ще й дітей вчать. Хоча й ніхто не примушує. А все оце новорічно-совкове набридло вже давненько. Я під стопарик бажання загадав, пішов фільм додивився - і дрихнути! Ото і все свято 

Link to comment
Share on other sites

А все оце новорічно-совкове набридло вже давненько. Я під стопарик бажання загадав, пішов фільм додивився - і дрихнути! Ото і все свято

У  багатьох  у  новорічну  ніч  щось  подібне  трапляється  щороку.  Тост - бажання - попереключати  канали - і спати.

А  я  люблю  це  свято  і  навіть  якось  так  ностальгічно-потенційно.

Ностальгічно,  бо  з  ним  у  моєму  житті  пов язано  багато  приємного.  Уміли  проводити  НР  з  хорошим  настроєм  і  сміхом.  Сміху  було  стільки,  що  за  ним  дійсно  тужиш.  До  свята  готувалися  і  воно  виходило!

Потенційно,  бо  будь  у  нас  на  певних  "постах"  талановиті  люди,  то  свято  могло  б  усіх  веселити  і  гуртувати,  перш  за  все  засобами  ТБ:  і  релігійних,  і  нерелігійних,  і  християн  різних  конфесій,  і  мусульман-іудеїв-буддистів  тощо.

Людей  усіх  національностей,  що  живуть  серед  українців.

І  старий,  і  малий  були  б  у  цю  ніч  трохи  щасливішими.

Але  нема  таких  людей.  Дуже  шкода.  Факт  володіння  каналами  певних  людей,  а  при  тих  каналах  тих  чи  інших  виконавців  приводить  до  того,  що  цикаєш  пультом  і  някого  задоволення.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А доречі, хтось щось бачив хоча б на якомусь каналі нормально-українське-музичне? Невже запита на таке нема? Чи на таке досі каналів нема? Сам собі відповів

Про  це  говоримо- волаємо  вже  не  один  рік (власне  стосовно  до  новорічної  програми) .

Навіть  після  деякої  українізації  ефіру  знову  було те  саме - практично  80%  кацапомовних  пісень.

Чи  то  мені  так  везло,  але  перключала-переключала,  шукаючи  щось  прийнятне,  а  таки  не  знайшла.

Не  знаю,  що  було  на  Громадському  (бачила  уривками),  але  здається  рівень  був  не  той,  що  хотілося  б.

 

Особисто  я  хотіла  б  не  тільки  нонстоп  якусь  музику (маємо  канали,  де  таке  є  щодень),  а  якийсь  вибрані  твори  і  виконавці.  Усе  найкраще,  що  в  нас  є  в  перемішку  з  жартами  і  розмовами. 

Стандарт  совдепівського  вогника  таки  був  кращий,  але  і  його  можна  було  б  модернізувати  і  українізувати.  Навіть  у  мене  повно  ідей,  а  ті,  хто  мав  би  тим  займатися  чому  нічого  не  роблять? Не  збагну.

 

Наші  жартівники  якісь  приклеєні  до  своїх  каналів.  невже  не  можна  зробити  солянки.  Не  знаю,  чи  тут  йдеться  про  авторство,  чи  є  якісь  інші  перешкоди.  Чи  банальна  відсутність  ініціативи.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Про  це  говоримо- волаємо  вже  не  один  рік (власне  стосовно  до  новорічної  програми) .

Навіть  після  деякої  українізації  ефіру  знову  було те  саме - практично  80%  кацапомовних  пісень.

Чи  то  мені  так  везло,  але  перключала-переключала,  шукаючи  щось  прийнятне,  а  таки  не  знайшла.

Не  знаю,  що  було  на  Громадському  (бачила  уривками),  але  здається  рівень  був  не  той,  що  хотілося  б.

 

Особисто  я  хотіла  б  не  тільки  нонстоп  якусь  музику (маємо  канали,  де  таке  є  щодень),  а  якийсь  вибрані  твори  і  виконавці.  Усе  найкраще,  що  в  нас  є  в  перемішку  з  жартами  і  розмовами. 

Стандарт  совдепівського  вогника  таки  був  кращий,  але  і  його  можна  було  б  модернізувати  і  українізувати.  Навіть  у  мене  повно  ідей,  а  ті,  хто  мав  би  тим  займатися  чому  нічого  не  роблять? Не  збагну.

 

Наші  жартівники  якісь  приклеєні  до  своїх  каналів.  невже  не  можна  зробити  солянки.  Не  знаю,  чи  тут  йдеться  про  авторство,  чи  є  якісь  інші  перешкоди.  Чи  банальна  відсутність  ініціативи.

Ініціатива може й була. Скоріш за все, не зрозуміло в якому форматі це зробити. Бо у такий собі " вогник " ще спробуй когось затягти. Ще й пєтросянити буде кандидат у прези :K  , а інший підспівувати  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Бо у такий собі " вогник " ще спробуй когось затягти.

Так  от  треба  так  усе  обставити,  щоб  потрапити на  ту  новорічну  імпрезу  було  престижно.  Щоб  туди рвалися  не  по  гроші.

Link to comment
Share on other sites

Якщо серйозно, від совку лишилася  звичка давати поради там, де їх ніхто не питає.

Причому це звичка "надрегіональна". Я саме з неї більш за всі сміюся тут, читаючи місцевих "пронь прокопівн" які вважають себе блакитною кров'ю бо перебралися до Польщі трохи раніше за інших.

Ті, хто "поїхав від совку" самі його з собою й потягли

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...