Перейти до змісту

Хто мені пояснить про газ. Тому що, кажуть, нова газова війна на підході. А таке враження, що хтось щось не договорює...


Маковій

Recommended Posts

Я запостив цю тему на всіх клонах ФУПу. Дійсно хочу розібратись в ситуації з газом.

 

 

Як я розумію, ситуація з газом в Україні наступна.

 

Є свій газ, якого майже вистачає на потреби населення - топити, гріти воду і варити борщі. Якщо трохи не вистачає, то зовсім мало. Змішавши свій дешевий і зовсім трошки московистського дорогого, всерівно виходить не так вже й дорого.

 

Левову долю "дорогого" газу споживає прмисловість - хімічна і металургія. Як я розумію, то все давно прихватизовано. Там є свої власники.

 

Що населення, що промисловість, то все є приватні споживачі і відповідно платники. Які, як я розумію, всі платять за споживаний газ. Якщо хтось не заплатить, то знову, як я розумію, йому газ відключать.

 

Значить, гроші щоб платити московії за споживаний газ поступають спаравно.

 

Але чомусь кожний місяь, коли приходить час розплачуватись з кваспромом, піднімаються істерики - НЕМАЄ ЧИМ ПЛАТИТИ! Причому звучить так, що це має платити Україна, тобто уряд України. І з великими труднощами, з фанфарами як велика перемога, кожний раз "нашкрябують" на ті платежі і переводять гроші в останню годину. А про інші програми часто звучить - ви що?!!! Ту за газ ще не розрахувались! Немає чим платити!

 

 

Так от, хто мені пояснить роботу цієї каруселі? За газ споживачі ніби то розплачуються вчасно. Чи в Україні масові неплатежі споживачів за споживаний газ? І цю різницю перекривають бюджетними грішми?

 

Чому такі труднощі з оплатою газу?

Link to comment
Share on other sites

і ще одне питаннячко в "догонку"  по транзиту:

як відомо Україна закуповує технічний газ для забезпечення транзиту (тут питань не має), також закуповує та закачує газ в підземні сховища  у весняно - осінній період  для перекриття зимових піків споживання Європою. А тепер питання: нездається вам це "абсурдним" ?

коли транзитер бере на себе зобовязання доставити товар з точки "А" в точку "В"  (східний - західний кордони)то витрати на доставку лягають на транзитера (технічний газ) але він не буде той товар викупляти у власника для зберігання. Якщо власнику потрібно погашати піки споживаня свого товару то нехай власник винаймає склади.. та платить за це гроші

Link to comment
Share on other sites

Так, відповіді немає. А тут, як виявляється, основна причина злиденного існування держави Україна.

 

Тоді може хоч хтось знає і скаже - ЯКА ЦІНА УКРАЇНСЬКОГО ГАЗУ власного добування?

Link to comment
Share on other sites

Так, відповіді немає. А тут, як виявляється, основна причина злиденного існування держави Україна.

 

Тоді може хоч хтось знає і скаже - ЯКА ЦІНА УКРАЇНСЬКОГО ГАЗУ власного добування?

Згідно останніх реляцій, які я чув в цьому році, від 50 до 110 баксів зв 1000 кубів. Як на мене, то відімкнення газу Ху*лом, це буде прекрасною причиною відімкнути його та електрику Криму. Ми не зобов"язані постачати український газ в Крим. І електрику, яку також виробляють з використанням газу, в окуповану зону.

Link to comment
Share on other sites

Левову долю "дорогого" газу споживає прмисловість - хімічна і металургія. Як я розумію, то все давно прихватизовано. Там є свої власники.

 

 

Цікаво а які для них тарифи?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...