Перейти до змісту

А шо Зе каже про легалайз?


Гість Хома

Recommended Posts

 

 


в школах наркотой торгуют

Офіційно? А треба шоб було офіційно! Знову ж таки - надходження в бюджет і пенсія для EURO!  Та й школярам добре: треба за 2 дні вивчити те що місяць не вчив- закинувся фєном і вперед!

Link to comment
Share on other sites

Порохоботы, постящие дебильные картинки, до сих пор не могут понять, что протестный электорат Зеленского - не просто против действующей Системы и Порошенко в частности, а против тотального ВРАНЬЯ и "гибридной" изворотливости по-путински, которую всячески пытается применять наша власть. И вся эта грязь, которую сейчас обильно выплёскивают в соц.сетях, возымеет ровно обратный эффект!

Link to comment
Share on other sites

Порохоботы, постящие дебильные картинки, до сих пор не могут понять, что протестный электорат Зеленского - не просто против действующей Системы и Порошенко в частности, а против тотального ВРАНЬЯ и "гибридной" изворотливости по-путински,

"Ізворотлвіость" по -путінскі демонструє ваш зєлюк, ховаючись за спини свого штабу.

Чим більше він набере голосів виборців, тим більше   отримає розчарованих потім.

Розчарованих його брехливістю і підтримкою все тої ж Системи-годувальниці українського політикуму.

 

Чим більше палко віруючих "во спасітєля", тим більший бумеранг ненависті розчарування. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А чого потрох цього не зробить? Он в сусідній гілці пишуть, що по рейтингам відстає майже в тричі. а так хоч скоротить розрив.

та не переживай ти так

скоробуде вже вам беня зеля

от заживьотє :tu:

Link to comment
Share on other sites

"Медицинская марихуана. Я считаю, что это нормально, в капельках она продается. Я, кстати, консультировался по этому поводу с Евгением Олеговичем Комаровским. Я за легалайз капелек", — сказал Зеленский.

Змінено користувачем Dika
Link to comment
Share on other sites

"Медицинская марихуана. Я считаю, что это нормально, в капельках она продается. Я, кстати, консультировался по этому поводу с Евгением Олеговичем Комаровским. Я за легалайз капелек", — сказал Зеленский.

 

:lol2: :lol2: :lol2:

 

в продажу з 1-го травня - "Капєлькі Зеленського" ! Приходь зі своєю баночкою !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

шмаль плєбсу мона, а зброю - нізяяяя:

 

"Я проти легалізації зброї. Легалізація зброї сьогодні в Україні, в країні, де йде війна, це неправильно, тому що ми прекрасно з вами знаємо, скільки зброї", - сказав Зеленський, підкресливши, що він проти навіть короткоствольної зброї для самозахисту."

 

https://www.rbc.ua/ukr/news/vladimir-zelenskiy-nam-vygodno-raspustit-1555546435.html

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...