Перейти до змісту

Експорт Зеволюції


Гість shpylka

Recommended Posts

Пишуть... що  кацапи  (а  конкретніше  Яндекс)  придбав  ексклюзив  на  Серіал  "Слуга  народу".

Путіну  капець. 

То  позитив  чи  негатив,  як  ви  гадаєте?  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Хто вкусив Шпильку? Це ускладнення пІсля поглибленного вивчення української мови?

Истчё немного  - и Шпилька будет общацца приблизительно так:

Не та щаз Санта Барбара. И Шувар не тот. :nose3: А истчё мы боремся за звание форума высокой культуры и быта. Это ж кошмар, кошмар!! :pleasant:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дуже  Шпилька  вам  з  сітізеном  поперек  горла?  Почалася  травля?

Перепрошую, а де ви бачите травлю? Я зреагував  на ваш пост "замочать". Навіть без особливих коментів. Особа, яка розповідає про чистоту українськох мови і про поглиблене вивчення цієх ж мови пише "замочать".Як на мене - тут або трусєля, або хрестик. А стосовно травлі - нема й близько, Банальний стьоб. І ваша хвороблива реакція. Скільки ж разів писав: якою мірою міряєте.... То чого ж дивуватися?  Доречі, ви ботали чи базлали? А то у мене  з фэнэю не склалося... :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Перепрошую, а де ви бачите травлю? Я зреагував  на ваш пост "замочать". Навіть без особливих коментів. Особа, яка розповідає про чистоту українськох мови і про поглиблене вивчення цієх ж мови пише "замочать".Як на мене - тут або трусєля, або хрестик. А стосовно травлі - нема й близько, Банальний стьоб. І ваша хвороблива реакція. Скільки ж разів писав: якою мірою міряєте.... То чого ж дивуватися?  Доречі, ви ботали чи базлали? А то у мене  з фэнэю не склалося... :gigi:

По-перше,  я  написала  "пришиють". 

По-друге,  я  не  вживаю  ненормативну  лексику   і  такі  словечка,  як  "чуваки",  як  ваш  неотесаний  през  на  заходах.

По-третє,  в  багатьох  випадках  я  вживаю  слова,  які  найвлучніше  націлені  на  того,  про  кого  мова.  Тому  можу  вжити  прекручені  словечка  з  тієї  чи  іншої  мови,  або  й  сленг.  Але  знаю  міру  і  відчуваю,  що  можна,  а  що  ні.

 

Щодо  травлі,  то  якісь  одинакові  ви  з  Сітізеном  :shuffle: ...у  думках  ваших.  Дивно.  Прям  телепатія...Хоча  розумію,  звідки  ноги  ростуть.  не  сьогодні  я  народилася.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...