Перейти до змісту

Навіть найрафінованіші на ФУПі зелепуші в шоці


Гість shpylka

Recommended Posts

Від  того,  що  Портнов  вчепився  за  Парубія  і  шиють  йому  вину  за  події  2  травня  в  Одесі.

І  взагалі,  то  він  безпорядки  і  протести  на  Майдані  зробив.  Отож,  кримінал.

Link to comment
Share on other sites

Непідсудний [ua]

 

1471606.jpg

 

 

Хоча, як нова влада тепер відмінить всі правові акти колишньої УРСР, чого так навязливо домагалися

наші палкі патріоти, то загроза бідосі таки виникає :laugh:

 
Link to comment
Share on other sites

 

 


Непідсудний [ua]

Ви  мову  довідки  помітили  і  прізвище  того,  хто  підписав?  Ще  на  рік  зверніть  увагу.

Так  примітивно... фе.

Для  молоді  поясню:  це  були  стандартні  методи  боротьби  з  несимпатиками радянської  влади.  Добре,  що  в  психушку  не  запхали,  тільки  трішки  налякали. 

Link to comment
Share on other sites

Ви  мову  довідки  помітили  і  прізвище  того,  хто  підписав?  Ще  на  рік  зверніть  увагу.

Так  примітивно... фе.

Для  молоді  поясню:  це  були  стандартні  методи  боротьби  з  несимпатиками радянської  влади.  Добре,  що  в  психушку  не  запхали,  тільки  трішки  налякали. 

 

Парубій у 6-річному віці вже був дисидентом? Буває ж таке...

Link to comment
Share on other sites

Якой молоді, пані, коли той народився я вже в дівок в школі за ляжки щипав :fp1:

 

Не знаю за що там вчепився Портнов, але справу проти махінатора в кріслі спікера відкрило ще НАБУ,

ще коли ваш Педра був у владі. Правда, воно як і всі інші справи проти корумпованої української владної еліти -

заглохло. Рука руку миє, професійний патріот з професійним кацапом завжди спільну мову знайде! Так що не перейматеся. Нічого вашому лисому дурню не загрножує. Хіба трохи піарного лайна, але то для них як божа роса.

 

Парубій у 6-річному віці вже був дисидентом? Буває ж таке...

 

 Щодо дисидента - не знаю, а дебілом міг бути цілком. Це кажуть не лікується.

 
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...