Перейти до змісту

Tear down that wall..... 30 років


Uki

Recommended Posts

Балакав з дітьми про це..... Давав приклад тіпа як по горах санта моніки зробили б мур, і стріляли б всих хто намагався б перелізти через нього....... Вони прониклись цим..... 

Link to comment
Share on other sites

Щас трамп refugees пытается придавить вонь от демопидаров стоит страшная. Подняли им цену подания. И подняли плату за гражданство гринкардщикам. Я знаю этих refugee...

 

Блин как вообще можно даже думать против трампа? Каким надо обладать отсутствием мозга.

Link to comment
Share on other sites

Там стіна ділила один народ .В принципі Калі це вже Мексіка так що кордон буде в Неваді напевно

В тебе в хаті двері є?,коли знімеш?а паркан з сусідом?

В нас за громадянство десь 1000 здаєтся.

Link to comment
Share on other sites

Uscis недофинансироан на 1.3 била. рефьюджи приезжают и сразу падают на социал - то есть на налогоплательщиков. Видно УКИ тоже сидит на социале что его так от Трампа плющит.
Link to comment
Share on other sites

Там стіна ділила один народ .В принципі Калі це вже Мексіка так що кордон буде в Неваді напевно

В тебе в хаті двері є?,коли знімеш?а паркан з сусідом?

В нас за громадянство десь 1000 здаєтся.

 

Юта, Арізона, Невада, Каліфорнія - це одне ціле. Вони завжди будуть разом, незважаючи на різні політичні погляди.

Link to comment
Share on other sites

Не делят, потому-что черевато, 28% белых в Лос-Анджелесе

 

Не ділять тошо нема сенсу хуйньою страждати. Зручніше та вигідніше прийняти правило шо всі люди рівні. 

Link to comment
Share on other sites

А чо латиноси краще за всих в футбол грають? Просто спорт..... 

почему тогда ты стараешься жить в белом районе? почему крайм основной от черных идет. это все связано.

Link to comment
Share on other sites

почему тогда ты стараешься жить в белом районе? почему крайм основной от черных идет. это все связано.

 

Хто тобі сказав шо я стараюсь? Живу де зручно, де подобається

Link to comment
Share on other sites

Хто тобі сказав шо я стараюсь? Живу де зручно, де подобається

ну так мабуть хочеться знати що можна покинути незамкнену машину на драйвеї, та відчувати безпеку коли незамкнені вхідні двері - що ніхто не зайде. Це все переваги білого району, з високим достатком. Чорних районів таких не існує.

Link to comment
Share on other sites

ну так мабуть хочеться знати що можна покинути незамкнену машину на драйвеї, та відчувати безпеку коли незамкнені вхідні двері - що ніхто не зайде. Це все переваги білого району, з високим достатком. Чорних районів таких не існує.

 

Для мене це не визначальне. Мені подобається шо в любий момент можна піти на океані покупатись. Поїсти любу їжу любої кухні світу. Шо живеш як тобі подобається і ніхто не пхне пику в твоє життя...... 

Link to comment
Share on other sites

Для мене це не визначальне. Мені подобається шо в любий момент можна піти на океані покупатись. Поїсти любу їжу любої кухні світу. Шо живеш як тобі подобається і ніхто не пхне пику в твоє життя...... 

 

Не лукавте дядьку. Ви просто звикли жити у своєму безпечному комьюніті і вам не хочеться думати що десь поряд живуть інакше. ви самі казали що у вас біле комьюніті, і у школах мінімальний рівень соціальних обідів.

 

ну то нащо брехати самому собі? білі кращі за чорних, вони нерівні в середньому.

Link to comment
Share on other sites

A Border Patrol agent shot and wounded a Russian citizen who appeared to be trying to enter the United States illegally from Mexico, the Border Patrol said.

 

The agent was trying to arrest the man just after 7:15 p.m. on the U.S.-Mexico border east of Lukeville, Ariz., Customs and Border Protection (CBP) said in a statement.

 

"As the agent attempted to arrest the subject, a physical altercation ensued, and the agent discharged his firearm, striking the subject," CBP said.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...