Перейти до змісту

Різниця між Україною та цивілізацією


Ali(UA)

Recommended Posts

Ексзавідувача відділенням Національного інституту трансплантології ім. Шалімова Олега Котенка, який вимагав та отримав від пацієнта більше $20 тисяч хабара за операцію з пересадки печінки, засудили до штрафу.

Джерело: рішення судді Солом'янського районного суду Києва Оксани Криворот від 9 січня

Деталі: У 2019 році лікар поставив потерпілому діагноз рак печінки на фоні цирозу й гепатиту "С", розуміючи його хворобливий стан здоров`я, незаконно вимагав оплати за надання медичної допомоги. Він запевнив пацієнта, що йому необхідна операція з пересадки, інакше той може померти і вимагав 30 тисяч доларів.

В підсумку за операцію пацієнт заплатив 2 тисячі доларів, а лікар наполягав на винагороді у ще $20 000.

Згідно з матеріалами справи, трансплантолог "беззастережно визнав свою винуватість" у вимаганні неправомірної вигоди та пішов на угоду зі слідством.

У підсумку, суд затвердив угоду про визнання винуватості від 12.12.2019 між прокурором та Котенком і призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 гривень).

Link to comment
Share on other sites

Саме в тому що в цивілізації держава б засудила хєрурга за несплату податків, а Україна за непровамірну вигоду. В цьому вся суть і різниця між цивілізаційними підходами. Бо державу в першу чергу має цікавити не як людина отримала дохід а чи не поділилася ця людина з іншими.

Link to comment
Share on other sites

Ще один момент... Те що Альфонса Капона не змогли засудити за вбивства, рекетирство, інші насильницькі злочини, і замість цього пришили йому несплату податків ... Це ТС вважає ознакою цивілізації?

Link to comment
Share on other sites

Капоне був "чесний вор", а не крисой( Я би цих "нелюдей в белых халатах", що наживаться на людському гори, показово страчував би. Але в нас рука руку мие(
Link to comment
Share on other sites

Капоне був "чесний вор", а не крисой( Я би цих "нелюдей в белых халатах", що наживаться на людському гори, показово страчував би. Але в нас рука руку мие(

 

в цьому плані чим ахметов гірший? 

Link to comment
Share on other sites

цивилизация - это умение людей жить вместе, а не "законы джунглей". могу только сказать, что наше общество успешно теряет даже те крохи цивилизации, которые у него были( дальше - пустыня, свалка, на которой волки будут отлавливать овец. я могу понять, почему волкам это по нраву, но почему у овец нет чувства самосохранения?(
Link to comment
Share on other sites

цивилизация - это умение людей жить вместе, а не "законы джунглей". могу только сказать, что наше общество успешно теряет даже те крохи цивилизации, которые у него были( дальше - пустыня, свалка, на которой волки будут отлавливать овец. я могу понять, почему волкам это по нраву, но почему у овец нет чувства самосохранения?(

 

Ну так тоді набагато цивілізованіше судити за основний злочин, а не за якийсь пришитий тошо основний не змогли довести..... Так шо судити за незаконно отриманий дохід це більш цивілізовано чим судити за несплату податків з бабла витягнутого з кишень підстрілених конкурентів...... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...