Перейти до змісту

Поясніть мені


Ali(UA)

Recommended Posts

їхня релігія і їх культура прямо протилежна моїй. як можливо з ними об'єднуватися якщо вони не асимилюють а притримуються своїх традицій кам'яного віку?
Link to comment
Share on other sites

і не потрібно відповідати, тому що вся цивілізованість може в будь-який момент зникнути і ти опинишся в кам1яному віці і тоді вже тобі прийдеться асимилюватися :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно, а что в и культуре и религии прям прямо противоположного?

ну как тебе сказать... 20 лет почти сша там внедрили культуру в афгане... и за 10 дней весь налёт цивилизации рассыпался в прах.

 

далее они очень плохо ассимилируют.

 

далее все их паранжи и нетерпимость просто убивают.

і не потрібно відповідати, тому що вся цивілізованість може в будь-який момент зникнути і ти опинишся в кам1яному віці і тоді вже тобі прийдеться асимилюватися :)

ну можно с моста прыгнуть но зачем?? всегда должна быть причина.
Link to comment
Share on other sites

Во-первых не паранжа, а жиджаб. Коран не требует закрывать лицо. Паранжа то у каких-то фанатиков.

 

В Украине они прекрасно прижились и ассимилировались. Потому не знаю, что там американцы пытались прививать.

Link to comment
Share on other sites

Во-первых не паранжа, а жиджаб. Коран не требует закрывать лицо. Паранжа то у каких-то фанатиков.

 

В Украине они прекрасно прижились и ассимилировались. Потому не знаю, что там американцы пытались прививать.

да похер, платки эти на голове... при чем тут современная Украина?

 

потом запрет алкоголя.. другие они короче

Link to comment
Share on other sites

ті кого везуть сюди - то жертви джихада

муслімство в них в крові. добре якщо асимілюють, але коли створюються осередки як в мінеаполісі, то там повний букєт
Link to comment
Share on other sites

муслімство в них в крові. добре якщо асимілюють, але коли створюються осередки як в мінеаполісі, то там повний букєт

 

Навпаки.... ті хто тікають зараз з афгану допомагають строїти всяких тупих сомалійців яких везуть для статистики....... 

Link to comment
Share on other sites

то може взагалі муслімів не завозить. тим більше там культура зовсім інша. нашо воно треба. мекси он спокійніші і релігія християнська

 

Тобі краще шоб їх повирізали таліби? Щоб на сотні років закарбувалось по всьому світу - всим хто допомага америці ріжуть горлянки........ 

Link to comment
Share on other sites

Тобі краще шоб їх повирізали таліби? Щоб на сотні років закарбувалось по всьому світу - всим хто допомага америці ріжуть горлянки........ 

я сторонник подхода - когда люди должны уметь сами за себя постоять. если афганцы готовы терпеть талибов - то им уже не помочь.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...