Перейти до змісту

За шмат гнилої ковбаси


coolzak

Recommended Posts

Чому люди тек легко оскотинюються.Якби мимоволі,недумаючи

Сказали йти на парад,пішли,сказали кричати слава Кпрс кричать,сказали жидів в газенваген,почали заганяти,сказали колотись- бються в чергах.

І відмазки а що я ,я як всі,

Мені наказали,

В мене сімя годувати треба

І тд

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

цікаво щоб заспівав Укі якби його погнали з роботи за голосування за бідона та заставили носити пов'язку Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Так взяв і одним махом руки прирівняв вакцінацію до холокосту :fp1:

Примусову експериментальною мішанкою тим що непотрібно легко

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

кожне слово цієї фрази упирається на пропаганду, видумки та спекуляції

Примусова бо грозять втратою роботи,пенсій,обслуговування

Експериментальна- нова технологія яка раніше ніколи не використовувалась для створення вакцин які пройшли всі стадії випробовування.

Тим що непотрібно.- не захищає від зараження і передачі хвороби яка незагрожує фактично людям до 40 а опісля тільки якщо маєш серйозні супутні хвороби.

Link to comment
Share on other sites

я понял одно. либтарды это не люди с ними нельзя договариваться. и не надо забывать кто они такие.

 

они всегда нож за пазухой носят.

 

Насправді таких екстримістів дуже мало......... Є море людей які між ними та тобою в політичних поглядах..........

Link to comment
Share on other sites

Насправді таких екстримістів дуже мало......... Є море людей які між ними та тобою в політичних поглядах..........

во во. о чем я и говорю. никогда нельзя расслаблятся с левыми... они могут улыбаться тебе но штрыкнут с большим удовольствием при первой возможности
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...