Перейти до змісту

Більдт звернувся до українців напередодні виборів


Jim

Recommended Posts

Міністр закордонних справ Швеції звернувся до українців напередодні президентських виборів.


Його відеозвернення розміщено в мережі 24 травня.


"Хочу передати вітання з приводу виборів в Україні. Президентські вибори  дуже важливі для вас, будьте готові обрати свого лідера, який подбає про країну", - наголосив Більдт.


Крім того, він підкреслив, що всі країни Європи "підтримують прагнення українців демократії, цілісність території".


"Ми цінуємо вашу боротьбу і роботу щодо миру, прагнення до Європи, ми готові дати вам підтримку", - сказав Більдт.


 


Искренне, что тут сказать мы кажись уже в Европе токо сами этого ещё не понимаем


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

границы откроют, торговля, то сё, порт, ты ж одесссит....  или ты хоч сразу и наличными, ну так не бывает везде работу работать надо

 

:fp1:

 

Так ты из оптимистов будешь, да?

 

Извини, ничего личного, но после последних 6 месяцев напряжения я слишком нервно истощился... И поэтому при встрече с любым оптимистом у меня спонтанно возникает аффективное патологическое желание проломить оптимисту голову битой...

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

 

Так ты из оптимистов будешь, да?

 

Извини, ничего личного, но после последних 6 месяцев напряжения я слишком нервно истощился... И поэтому при встрече с любым оптимистом у меня спонтанно возникает аффективное патологическое желание проломить оптимисту голову битой...

 

Да оптимист, вот решил по работе дать рекламу и в России и в Европе )  щас как раз момент, гривна наконец подвинулась...

Link to comment
Share on other sites

и нахрен кому его витання?

трындёж и не больше.

все они красиво мандят, а делать ничего не делают.

блядь.

А ти впевнений, що вони забов'язані робити більше, чим той самий Турчинофф???
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...