Перейти до змісту

Україні вже потрібен Литвин! ?


DiDUS

Recommended Posts

Повернувся з Ради. Скажу відверто - дивлячись на оці вгодовані і веселі обличчя - ще більше переконуюсь, що гнати їх треба чим швидше. Більшість з них переконані, що у Порошенка не стане духу відмовити їм у ду-ж-ж-е солодкій пропозиції - взяти під козирьок усі пропозиції і бажання Президента. Мовляв, навіщо ці вибори, прийдуть такі ж, як і ми? То не треба, Петре Олексійовичу тратитись, у вас уже єна кого спертися... Сьогодні під обрання нового голову парламенту (Володимира Литвина) є 265 голосів. З списком цих депутатів Литвин буде зустрічатися з Порошенком уже сьогодні - і від цієї розмови буде залежати дуже багато. Я ж, як і більшість моїх колег, вважаємо, що ця Верховна Рада (яка була підносчиком снарядів для Януковича) не має МОРАЛЬНОГО права далі працювати!
 
Порошенко не повинен допустити помилки, яку у свій час зробив Ющенко, відмовившись від поради Квасьневського перезавантажити парламент (про це Квасьневський казав мені особисто). Відмова від виборів може стати першим каменем, який полетить у Порошенка. Вірю, що він не забув, як закінчив свою каденцію Ющенко. І тим більше - як Янукович. 

P.S. І ще - дуже важливо! Колеги, уважно проаналізуйте сьогоднішнє оголошення (на вечірньому засіданні) про створення ще однієї депутатської крупи. Саме через цей парламент "російські вигнанці" збираються реанімуватися у великій політиці.
 
 
нема слів... :fp1:  :consul:
 

 

Link to comment
Share on other sites

я еще в воскресенье хотел спросить, а когда стране вновь понадобится Литвин.

Но решил не каркать...

:lol2:

ты ж не думаешь, что это большинство сколачивается без ведома потроха?  будет большинство - остальное "нэ на часи".. педрот похитрее янека будет - он и хер дрочить будет чужими руками.. :nose3:

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

за покидьком тюрьма плачет, а они его в спикеры. так будет продолжаться, осенью разорвут на части и его и шоблу из ВР.  

кто их будет разрывать?

Link to comment
Share on other sites

Встречайте "самого нужного" на 5-м канале прямо сейчас

бля, да на него без рвотных позывов смотреть невозможно.. как вспомню его фарс с мамыным рушнычком... сам бы удавил скотину..

Link to comment
Share on other sites

люди будут. терпение лопнет, и разорвут.

Порошенко спросили, не будут ли возможности будущего президента сильно ограниченными неразберихой в госаппарате, ситуацией на Востоке, Майданом.

  Майданы не будут влиять на Президента, даже если кому-то сильно захочется. В противном случае, Майдан из воли народа станет просто банальной политтехнологией. А как бороться с технологиями, я знаю", - ответил он.(С)

Link to comment
Share on other sites

 

Порошенко спросили, не будут ли возможности будущего президента сильно ограниченными неразберихой в госаппарате, ситуацией на Востоке, Майданом.

  Майданы не будут влиять на Президента, даже если кому-то сильно захочется. В противном случае, Майдан из воли народа станет просто банальной политтехнологией. А как бороться с технологиями, я знаю", - ответил он.(С)

 

Надеюсь у Порошенко хватит и ума, и опыта, а он у него есть, найти компетентного Спикера. Литвин ... это даже не смешно

Link to comment
Share on other sites

Надеюсь у Порошенко хватит и ума, и опыта, а он у него есть, найти компетентного Спикера. Литвин ... это даже не смешно

какое отношение президент имеет к выбору спикера?

Вы сами того не замечая выбирали очередного барина...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Встречайте "самого нужного" на 5-м канале прямо сейчас

 

И что он сказал?

 

Я категорически против Литвина-спикера.

Если Петя на эт о пойдет, то это будет больше, чем ошибка.

Link to comment
Share on other sites

какое отношение президент имеет к выбору спикера?

Вы сами того не замечая выбирали очередного барина...

да все уже разделися и ждуть...это и есть результат выбора президента, у которого нет ничего за душой кроме денег фирташа... ни команды, ни партии, ни фрации в раде...вот и собирает все отребье, во главе с "рушнычком"..

Link to comment
Share on other sites

какое отношение президент имеет к выбору спикера?

Вы сами того не замечая выбирали очередного барина...

 

Спикера Турчинова предлагала коалиция, в которую входил и сам Порошенко, и Удар, с которым у него типа договор о "дружбе".

Это первое.

И второй момент - если Порошенко пойдет на создание новой коалиции, под Литвина-спикера, то:

а) он получает Батькивщину в оппозицию,

б) весьма сомнительную вероятность законного роспуска парламента, т.к., эта"коалиция" будет явно покрепче предыдущей

в) получит Майдан-3 и резкое моментальное падение доверия избирателй

Link to comment
Share on other sites

А тепер спокійно. Звідки інфо ? Хто знає цього Віктора ? 
З інших джерел є підтвердження ?  Особисто я не вірю.

Навіщо бздуну Литвину парламент , який стоїть на межі розгону ? 
 
 
О !  Знайшов звідки полилось вперше.

 

Якщо не помиляюсь уаінфо це зливний бачок Медведчука. 

 

Ще на севінфо пошліться, колеги..

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

 

А тепер спокійно. Звідки інфо ? Хто знає цього Віктора ? 

З інших джерел є підтвердження ?  Особисто я не вірю.

 

Навіщо бздуну Литвину парламент , який стоїть на межі розгону ? 

 
 
О !  Знайшов звідки полилось вперше.

 

Якщо не помиляюсь уаінфо це зливний бачок Медведчука. 

 

Ще на севінфо пошліться, колеги..

 

Хрєн ти вгадав!  :fp1:

 

Все з точністю до навпаки...

Спочатку Віктор написав в ФБ, а потім уаінфо передрукувало.

У них багато цитат з ФБука...

Link to comment
Share on other sites

 

И второй момент - если Порошенко пойдет на создание новой коалиции, под Литвина-спикера, то:

 

б) весьма сомнительную вероятность законного роспуска парламента, т.к., эта"коалиция" будет явно покрепче предыдущей

в) получит Майдан-3 и резкое моментальное падение доверия избирателй

:fp1:  :lol2:  забудь майдан, забудь избирателей - потрох от вас, хомячков, получил что хотел и ваши надутые щеки его не впечатлят.. :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :lol2:  забудь майдан, забудь избирателей - потрох от вас, хомячков, получил что хотел и ваши надутые щеки его не впечатлят.. :pleasant:

 

Забудь сам, хотя сомневаюсь, что тебе есть, что помнить, кроме телекартинки.. B-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...