Перейти до змісту

Розмова двох "іудеїв"))


LampoGaz

Recommended Posts

Це баян минулорічний, але ніфіга не фейк. Тоді ж знайшли того дядька і він про себе розповів, і про ту ситуацію.

Він охоронець у школі, а той другий возить туди обіди. І якось так виходить, що між ними виходять перепалки, тому арабський вирішив це записати і викласти. Правда, коли виклав, воно попало в російськомовні руки і охоронець став зіркою інету :)

Link to comment
Share on other sites

А юдей з них лише "араб". Совки на 90% так і лишаються там совками, і не лише вони. Знаю кількох ізраїльтян, які є галахічними євреями, тобто офіційні юдеї, а насправді сповідують помірне постсовкове православ'я :)

Link to comment
Share on other sites

Чимось нагадує діалог львів'янина з луганчанином. Десь на такому рівні. При цьому і один,і другий українці. Так,як і в кліпі єврей-ашкеназі з колишнього СРСР,і єврей-сефард з Африки - пройде 20-40 років і їх діти-внуки стануть монолітною нацією - ізраїльтянами. Хоча ролик прикольний.Мені особисто охоронник подобається.

Змінено користувачем ВАРІТ МОІЛ
Link to comment
Share on other sites

А юдей з них лише "араб". Совки на 90% так і лишаються там совками, і не лише вони. Знаю кількох ізраїльтян, які є галахічними євреями, тобто офіційні юдеї, а насправді сповідують помірне постсовкове православ'я :)

 

В ролике нет арабов.

Змінено користувачем Andreas
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...