Перейти до змісту

А чо ета на гербе Новороссии чернобыльская курица с кирпичной короной?


Recommended Posts

http://s52.radikal.ru/i137/1406/90/678be5145a01.png

 

Вот ща увидел сей продукт и обзадачился...

 

Насколько я помню, исторически на землях Украины двуглавый орёл был только у Черниговского княжества...

 

Луганда и Донбабве, сиречь Новороссия, это земли печенегов, половцев и прочей орды - им кагбе бунчук ближе, чем курка...

 

Ладно, если наличие мутанта на гербе ещё можно как то объяснить как верноподданическую эквилибристику в позе "зю" перед Россией, но кирпичная блядь корона разъела мне мозг нахуй!  :fp1:

 

Ктото облегчит мои страдания, сообщит, нахрен она там нарисовалась и что означает?

 

ЗЫ. Кучу кирпичей под мутантом я бы ещё понял...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

бляди, и герб Запорожской области прицепили мутанту на грудь

 

не придирайся к мелочам - у курицы вон на ожерелье императорские короны, и ничо

Link to comment
Share on other sites

Цеглини символізують що раби канапи дивлячись на вільних українців серуть цеглинами, двох голова курка символізує що вони є жертвами чорнобиля тому майже всі заражені двоє мисленням, колоски та електроди символізують що вони обкрадають Україну, вінок просто похоронний вінок ватникам-терористам узагальнений портрет яких зображено на щиті(це здавен означає що воїн отримав поразку в битві та був убитий), якір символізує комплекси які не дають ватникам розвиватись і утримують їх від прогресу, молот символізує прагнення забивати на роботу та силою вибивати гроші на життя, стрічки просто відпали від неякісного вінка на червоній стрічці п`яний художник зробив декілька помилок і написав про свої фобії замість оригінального девізу ВОДКА И ТРУП.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://s52.radikal.ru/i137/1406/90/678be5145a01.png

 

Вот ща увидел сей продукт и обзадачился...

 

Насколько я помню, исторически на землях Украины двуглавый орёл был только у Черниговского княжества...

 

Луганда и Донбабве, сиречь Новороссия, это земли печенегов, половцев и прочей орды - им кагбе бунчук ближе, чем курка...

 

Ладно, если наличие мутанта на гербе ещё можно как то объяснить как верноподданическую эквилибристику в позе "зю" перед Россией, но кирпичная блядь корона разъела мне мозг нахуй!  :fp1:

 

Ктото облегчит мои страдания, сообщит, нахрен она там нарисовалась и что означает?

 

ЗЫ. Кучу кирпичей под мутантом я бы ещё понял...

 

1) аффтару цеглина по голові вдарила, тому така корона

2) американськи стріли в лапі мутанта заціни!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ладно, если наличие мутанта на гербе ещё можно как то объяснить как верноподданическую эквилибристику в позе "зю" перед Россией, но кирпичная блядь корона разъела мне мозг нахуй

Корона у якобы республики это вооще :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...