Перейти до змісту

Качелі настрою - вчора було погано, сьогодні - нічо так. До чєпчиків у повітря ще далеко, але й не так муторно, як вчора.


UkrainianMan

Recommended Posts

Позавчора буле невеличка ейфорія - початок АТО, вертольоти і самольоти на брєющем над Донбасом, брава українська армія впірьод і с пєснєй на сєпаратиздов. 

Вчора був піздець. Купка здрадників в десантній формі обісралися і здали всьо, що могли трішки більшій купці зрадників та ЗЧ. Під самий вечір проскочила новина про відкриття сафарі. 

Сьогодні знову все класс - сафарі запрацювало, пішли перші здачі диверсантів та обмін їх на гроші, непогано (ні риба ні м’ясо) пройшла женевська конференція, без особливого успіху, але й без шкоди. Пішли перші цинки загарбників. Жаль людей, але це вороги та агресори, так їм і треба. 

Што дєнь грядущій нам готовіт?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це усе не скоро закінчиться, Путлер так просто не зробить backsie. На жаль. Навіть і Обама сказав, що не вірить, а йому б першому б хотілося перегорнути сторінку, тут і вибори скоро на носі... 

Link to comment
Share on other sites

Та да… Звичка першим ділом дивитися новини в телефоні ще навіть до того, як очі продерлися зрання (а то й уночі) ще не скоро відійде… і так вже з листопаду минулого року...

Link to comment
Share on other sites

same here  :( А я приходжу на роботу, включаю комп, і в Інтернет заглядати страшно, з листопада. Страшно дивитися першу сторінку The New York Times, де картинка з України з’являється 5 days out of 7 a week. І не позитивна. Не можу дивитися моє улюблене The Daily Show, бо ці жарти зараз для мене звучать як знущання. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...