Jump to content

Эх Петя!!!


Recommended Posts

http://www.pravda.com.ua/photo-video/2014/04/19/7023028/

 

Кандидат у президенти Петро Порошенко не пам'ятає своєї обіцянки, яку він дав зі сцени на Майдані.

"Я обіцяю, що після нашої перемоги ми відновимо бруківку на Грушевського та стадіон "Динамо" за одну добу", - казав він. У сюжеті ж йдеться про те, що стадіон вже майже відновили за рахунок футбольного клубу.

Разом з тим Порошенко виправдовується тим, що ремонту заважали барикади.

 

Link to comment
Share on other sites

Заява керівника інформаційного департаменту штабу Петра Порошенка - Ірини Фріз: повідомлення про нібито забуту обіцянку - не відповідає дійсності.

 

"Будівельні відновлювальні роботи ведуть люди, які стояли на Майдані від самого початку. Представниками Петра Порошенка було досягнуто домовленості із сотниками, які тримають варту на барикадах по вул.Грушевського щодо початку робіт, що мали розпочатись відразу по завершенню 40-денного трауру за загиблими. Саме тому роботи розпочалися лише на наступний день, а не раніше чи пізніше, без зайвого галасу й пафосу вже замостили тратури та інші вільні ділянки. З огляду на те, що є приниципова позиція сотників щодо неможливості рухати барикади до 25 травня, роботи з відновлення вулиці Грушевського ведуться лише в тих місцях, де вони не встановлені. Маю зазначити, що всі роботи будуть проведені в повному обсязі, як і було заявлено Петром Порошенком." - зазначила Ірина Фріз

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=685200964880450&substory_index=0&id=677541145646432

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...