Перейти до змісту

Путін. Очевидне


On_

Recommended Posts

А все ж таки дивно... Людина, яка назвала розвал СРСР самою страшною трагедією 20 сторіччя робить все, щоб остаточно добити і розвалити країну, на основі якої СРСР був збудований. Мріючи про місію відновлювача імперії, Путін став її катом, фактичним ліквідатором. "За что боролісь" у всій своїй красі. Ще того року йому у Лаврі попи солодко шептали "ви как Владімір Вєлікій" і ось цей "Вєлікій" за кілька місяців перетворюється у "Вовку останнього", швидко копаючи могилу собі і власній країні. Такім він і увійде в історію - кривавим і жадібним лузером, який зміг просрати все. Звісно, якщо він не встигне накоїти ще більших дурниць. І тепер відповідь на питання "Who is mr. Putin" очевидна. І її знають усі.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Аттила промахнулся!

После многих побед на политическом фронте, когда окружение пело ему хором дифирамбы, после успешного проведения олимпиады, когда восхваляли его на тон выше, после хвалебных одд Кабаевой, он действительно поверил, что он особый человек. Путин в Кремле с 2000 года. Его задница притерлась к императорскому креслу. Он подхватил на старости лет звездную болезнь. Вспомните его дрожащий голос и слезы, когда его переизбирали последний раз. 

Но и на старуху бывает проруха. Вовик оступился, теперь будут розги - показательная порка!

Змінено користувачем Gorbatii
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У нього та ж проблема що і у всіх диктаторів. Підлеглі просто бояться приносити йому погані новини. 

 

не думаю. проблема в тому, що він не може зупинитись, хоча добре усвідомлює, що тягне всіх у пекло. він заручник власних страхів і комплексів. і побороти їх не зможе

Link to comment
Share on other sites

не думаю. проблема в тому, що він не може зупинитись, хоча добре усвідомлює, що тягне всіх у пекло. він заручник власних страхів і комплексів. і побороти їх не зможе

 

Настою ще раз на своїй точці зору що він саме дезорієнтований. Проходила інформація про недавні суттєві кадрові чистки в російських спецслужбах.

 

На мою думку це може означати лише одне. Реальність виявилася здорово іншою у порівнянні з картиною про яку Володимиру Володимировичу доповідали.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Настою ще раз на своїй точці зору що він саме дезорієнтований. Проходила інформація про недавні суттєві кадрові чистки в російських спецслужбах.

 

На мою думку це може означати лише одне. Реальність виявилася здорово іншою у порівнянні з картиною про яку Володимиру Володимировичу доповідали.

 

та будь ласка. але я би дезорієнтацією путіна не виправдовував. він дійсно здатен на те, що робить. і не хочу навіть думати де дно його "можливостей"

Link to comment
Share on other sites

та будь ласка. але я би дезорієнтацією путіна не виправдовував. він дійсно здатен на те, що робить. і не хочу навіть думати де дно його "можливостей"

 

Про виправдання мова не йде. Мова про те чому він приймає ідіотські рішення

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про виправдання мова не йде. Мова про те чому він приймає ідіотські рішення

 

бо  неідіотські рішення покажуть всьому світу і його оточенню, що він відступає. для путіна це неможливо, він не може програти інакше ганьба і смерть. приблизно таке в його голові

Link to comment
Share on other sites

бо  неідіотські рішення покажуть всьому світу і його оточенню, що він відступає. для путіна це неможливо, він не може програти інакше ганьба і смерть. приблизно таке в його голові

 

Але чомусь же здавалися йому ці рішення слушними. На щось мужик розраховував. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...