Перейти до змісту

В ході АТО загинули 363 військових - РНБО


Zipperr

Recommended Posts

З початку антитерористичної операції на Донбасі загинули 363 військових.
Про це під час брифінгу в середу повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.
"З початку загинули 363 військових, 1434 отримали поранення", - сказав Лисенко.
Раніше в четвертій доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини сказано, що від початку проведення АТО (середина квітня) по 26 липня в Україні загинули мінімум 1129 мирних жителів, ще 3442 людини отримали поранення.
Українська правда
 
А в списку 472 прізвища http://uk.wikipedia.org/wiki/Втрати_силових_структур_внаслідок_російського_вторгнення_в_Україну_(2014) 

Змінено користувачем Zipperr
Link to comment
Share on other sites

З початку антитерористичної операції на Донбасі загинули 363 військових.

Про це під час брифінгу в середу повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

"З початку загинули 363 військових, 1434 отримали поранення", - сказав Лисенко.

Раніше в четвертій доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини сказано, що від початку проведення АТО (середина квітня) по 26 липня в Україні загинули мінімум 1129 мирних жителів, ще 3442 людини отримали поранення.

Українська правда

 

А в списку 472 прізвища http://uk.wikipedia.org/wiki/Втрати_силових_структур_внаслідок_російського_вторгнення_в_Україну_(2014) 

Мій родич в списку є :(

але в вікіпедії, в джерелах на які є посилання і за нашими даними інформація відрізняється

 

Вікіпедія посилається на Бутусова, інформація Бутусова щодо обставин досить таки відрізняється від нашої.

Змінено користувачем epsilon
Link to comment
Share on other sites

З початку антитерористичної операції на Донбасі загинули 363 військових.

Про це під час брифінгу в середу повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

"З початку загинули 363 військових, 1434 отримали поранення", - сказав Лисенко.

Раніше в четвертій доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини сказано, що від початку проведення АТО (середина квітня) по 26 липня в Україні загинули мінімум 1129 мирних жителів, ще 3442 людини отримали поранення.

Українська правда

 

А в списку 472 прізвища http://uk.wikipedia.org/wiki/Втрати_силових_структур_внаслідок_російського_вторгнення_в_Україну_(2014) 

 

Мій родич є в цьому списку... Хоча його начальство каже що хз що воно там було і документ поки не видають

Link to comment
Share on other sites

Щось у мене не виходить з редагуванням, напишу текст окремо

 

Мій родич в списку є  :(

але в вікіпедії, в джерелах на які є посилання і за нашими даними інформація відрізняється

 

Вікіпедія посилається на Бутусова, інформація Бутусова щодо обставин досить таки відрізняється від нашої.

Link to comment
Share on other sites

?

 

моя мама живе у райцентрі на Полтавщині, відносно маленькому. Там за останній місяць шість похорон із зони АТО. Це не рахуючи сід району. А таких районів два десятки на Полтавщині, не рахуючи полтаву. А офіційно від Полтавської області два чи три десятки загиблих.

 

махлюють як можуть зі статистикою. Зокрема, хто не загинув на місці, усіх в поранені. А що помер по дорозі або в госпіталі уже в іншу статистику.

Link to comment
Share on other sites

Ну у нас ситуація якраз навпаки - наскільки відомо нам (правда зараз уже взагалі хз що там було) родич помер в лікарні. За даними Бутусова і Вікіпедії загинув на місці бою. Хтось спілкувався з Бутусовим - як він про все це взагалі дізнався?

Link to comment
Share on other sites

моя мама живе у райцентрі на Полтавщині, відносно маленькому. Там за останній місяць шість похорон із зони АТО. Це не рахуючи сід району. А таких районів два десятки на Полтавщині, не рахуючи полтаву. А офіційно від Полтавської області два чи три десятки загиблих.

 

махлюють як можуть зі статистикою. Зокрема, хто не загинув на місці, усіх в поранені. А що помер по дорозі або в госпіталі уже в іншу статистику.

 

можно хотя бы одно имя "погибшего с Полтавщины и невнесенного в списки"? у мамы спросите, она в курсе.

а то вы немножко пиздите.

Link to comment
Share on other sites

моя мама живе у райцентрі на Полтавщині, відносно маленькому. Там за останній місяць шість похорон із зони АТО. Це не рахуючи сід району. А таких районів два десятки на Полтавщині, не рахуючи полтаву. А офіційно від Полтавської області два чи три десятки загиблих.

 

махлюють як можуть зі статистикою. Зокрема, хто не загинув на місці, усіх в поранені. А що помер по дорозі або в госпіталі уже в іншу статистику.

 

У нас 50-тысячный город + 30-тысячный район.

Погибший - один.

Link to comment
Share on other sites

можно хотя бы одно имя "погибшего с Полтавщины и невнесенного в списки"? у мамы спросите, она в курсе.

а то вы немножко пиздите.

 

 

та я тобі сам назву, щоб ти їбало заткнув: Курінний Андрій

Link to comment
Share on other sites

я добре його знав, бо сестра моя двоюрідна із ним зустрічалась колись, справа ішла до весілля, потім щось розбіглись....  загинув іще під час блокади Словянська. Контрактник.

Link to comment
Share on other sites

та я тобі сам назву, щоб ти їбало заткнув: Курінний Андрій

 

ну раз мы на "ты", свое ебало засунь себе в жопу.

с именем желательно дать хоть чуть инфы - "служил там-то, погиб там-то. в списки не внесен, МО суки и пидарасы, геноцид".

Link to comment
Share on other sites

у меня куча родственников в житомире и бердичеве.

похороны были и там и там.

ни о одном "неофициально погибшем" ни там ни там не слышали (по крайней мере - мои).

с района, где живут родители (в сумме около 50 тыс) - пока никого, тьфу-тьфу.

 

да. раненых - много, в том числе и без рук-ног.

Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

с района, где живут родители (в сумме около 50 тыс) - пока никого, тьфу-тьфу.

 

 

це звідки такий висновок?

серед знайомих нікого чи із району нікого?

як аналізувалась інформацівя по "50-тисячному району"?

Link to comment
Share on other sites

це звідки такий висновок?

серед знайомих нікого чи із району нікого?

як аналізувалась інформацівя по "50-тисячному району"?

 

 

радио ОБС пилять. с района нет погибших.

есть районные газеты, есть люди, которые говорят.

или вы думаете, если кого-то привезут хоронить в село или небольшой райцентр, об этом завтра не будут знать???

о солдате без ноги знал весь район через пару дней, как домой приехал.

 

и к вашей "арифметике".

если в конкретном районе много погибших, может просто посмотреть, не базируется ли в этом районе какая-то воинская часть, а не тупо умножать на количество районов?

по тому же житомиру и бердичеву много погибших именно потому, что там части - аэромобильная и артиллерийская соответственно. и солдаты, в основном, живут в этих же городах (если это не мобилизованные).

Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

Блядь, вставлю и я свои 5 копеек

 

В этом списке http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85_%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80_%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BA_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83_(2014)

 

нет ни одного погибшего из 28 мехбригады

 

хотя в позапрошлые выходные в Одессу привезли 3 погибших бойцов 28 мехбригады. Инфа 100%

Link to comment
Share on other sites

Та щось там з інфою точно не те. Щодо того ж родича - дата там 100% неправильна, або 27 липня або є таки крихітна ймовірність що живий. Там переписали дату у Бутусова, у якого інфа якась не того.

Link to comment
Share on other sites

Блядь, вставлю и я свои 5 копеек

 

В этом списке http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85_%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80_%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BA_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83_(2014)

 

нет ни одного погибшего из 28 мехбригады

 

хотя в позапрошлые выходные в Одессу привезли 3 погибших бойцов 28 мехбригады. Инфа 100%

 

посмотри в списке, к примеру 401-403 или 414-416.

там не все персонализированы, к сожалению.

Link to comment
Share on other sites

Це не офіційна інфа

 

Вчора родич в списку був, але вчора начальство сказало що воно не впевнене що таки загинув, вранці він з списку зник. Сьогодні сказали що все точно добре перевірили і таки загинув, знову в список внесли.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...