Jump to content

ЦеDzip

Клуб
 • Posts

  30427
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  117

ЦеDzip last won the day on June 7

ЦеDzip had the most liked content!

Информация

 • Стать
  Чоловік
 • Swaziland

ЦеDzip's Achievements

Ветеран

Ветеран (6/9)

19.4k

Reputation

 1. "Nach Aussagen über Nationalistenfuhrer Melnyk verlässt wohl Deutschland." "Після висловлювань про націоналіістичних лідерів (вождів?) Мельник схоже покине Німеччину." Як кажуть кацапи: дапіздєлса "діпломат" зєбільський.
 2. А от х.й.з., то могли бути шєфірські вкиди про евакуацію, а "воно залишилося". Вважаю. що ніхто йому ніхрена не пропонував, зразу дали допомогу. А воно не очікувало.
 3. Максимум справдився, операція "Буратіно" складалася вдало до початку війни. Там відразу приїхали Джонсон та Дуда і зразу дали грошей і пообіцяли підтримку й допомогу. ЦЬого зєбіли та кремль не чекали. З цього почались порушення планів зєбіла та фсб. Потім Суми відстояли, бо там не послухали владу і озброїли тероборону, та захистили Сумщину й шлях на Київ. Багато полягло тероборонців, але ганяли кацапів по лісах, ловили, до речі й зараз ставлять блок-пости в Сумах на всіх в'їздах, бо не вірять Вові. Південь зєбіл здав, але герої Азовсталі поклали життя та здоров'я, але стояли 80 днів. За це їх зєбіл віддав у полон. Така х*ня на мій погляд.
 4. 2019 рік, як кацапи приводили зєбіла
 5. Білокацапська армія - то взагалі щось. Але, звичайно, якщо під їхніми прапорами будуть йти кацапи - то інше. То буде просто ще один напад кацапів на Україну з іншого боку, але вони вже йшли звідти, Україну бомбили та й зараз ракети летять з Білокацапстану. Нічого нового. Але білокацапстану - п-ц прийде зразу
 6. Виробник Байрактарів - приватне підриємство. Зрозуміло, що це Туреччина, без Ердогана це б не відублося. Україна законтрактувала десятки "Байрактарів", майже всі потужності" Baykar Makina" будуть зосереджені на забезпеченні потреб ЗСУ Джерело:
 7. Вам не зрозуміло? Порахуйте кількість юзерів на цьому форумі, десь 3-5. І почитайте дописи, на мою адресу, наприклад . Я вліз, написав щось, щоб побачити атмосферу. Цугундєр. Це і є причина, чому тут більше юзерів не буде, а тільки менше. І тому, хто платить за хостинг надоїсть ця карусєль.
 8. Де ж та хозя? цей форум із 3-4 юзерів вже на шляху до цугундєра. на фіг він потрібен тому, хто платить за все це? Зрозуміло, що в такому стані форум просто здохне. Треба вже або туди, або сюди.
 9. "Поведінка Мельника - це наслідок Меркельшольців, а не причина." Мельник - дипломат, він не має права так поводитись, оцінювати ситуацію, обзивати лідерів країни. Тобто, він типовий дегенерат, якого зєбіл мав би відкликати. Але неголене обдовбае чмо Вова - керований ФСБ-шними Єрмаками само не розуміє , що робити. Спасіба за чьоткость об'яснєнія. Я понял, что совєршіл ошибку.
×
×
 • Create New...