Jump to content

ЦеDzip

Клуб
 • Posts

  30446
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  117

ЦеDzip last won the day on June 7

ЦеDzip had the most liked content!

Информация

 • Стать
  Чоловік
 • Swaziland

ЦеDzip's Achievements

Ветеран

Ветеран (6/9)

19.4k

Reputation

 1. 1. ППО та AWACS - то двє большіє разніци. 2.наше ППО, як і амери з AWACSом мають повну картину того, що тоді робилося в небі. Тут я зовсім не розумію - яку картину має наше ППО? ППО не має ніяких картин.
 2. Сєкундочьку, тут про AWACS(!!!) , а вами було написнао про ""ЗЕбілятко пригрозило(!!!) опублікувати(!) дані радарів(!)?" Зрозуміла різниця? Мої 2 питання залишаються вище там.
 3. + та C-300 перероблені в "балістичні"
 4. Я не в курсі, що таке "разумкових кізяки"? Як це "тягаєш"? Ви, мабуть, помилились, буває.
 5. "ЗЕ пригрозив(!!!) опублікувати(!) дані радарів(!)?" - у кретина ä дані? 1. Це агентятко фсб кому "пригрозив"? 2. Воно, неосвічене, навіть не знає, що таке радар. 3. Де ж воно зібралося "публікувати"?
 6. Щось схоже на оналітєгу від медведчуківського уйобка Міші Чаплигі, крім того військові ікспєрди на кшталт радника Ахметова Світана, або ще краще - воєнрука Олєга Жданова... нєвєроятний піздєц
 7. а де почитати про "Не дають зіскочити "мінськими" ні амерам, ні кацапам" ?
 8. Навіть не ватного мудака, а зрадника, який заробив собі років 20 термін.
 9. Мельник - не дипломат, а дегенерат зєбільський, якого німці попередили, що буде персоною нон-грата і він закрив рота , а зараз почав щось верзти.
 10. Вова Народний Командір = НаркОман
 11. Зєбіл здав захисників Азовсталі кацапам, і більше про них не згадує, уйобок. В Оленівці вбили частину, а воно зі своєю шалавою у Вогуї фотосесилось. Мовчить гнида .
 12. Так, хто привів до влади фсб-шного гандона Вову Кастро - маладєц!
×
×
 • Create New...