Jump to content

www

Форумчанин
 • Posts

  733
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

www last won the day on April 24

www had the most liked content!

Информация

 • Стать
  Нема даних
 • Інтереси
  "Твоя нынешняя жизнь - результат прошлой жизни, твоя будущая зизнь будет результатом этой."
  1й Патриарх ЗЕН Батхидхарма
 • United States

Recent Profile Visitors

136 profile views

www's Achievements

Юзер

Юзер (2/9)

231

Reputation

 1. Dilbert Клуб 18.3k Posted 17 hours ago вона за те як топила за МП вже покаялась? їй втирали про МП коли вже для самих упоротих вже дійшло шо то фсбшна клоака То вона до кураторів ходить
 2. Света 20% знов збирає ґроші, але зараз на авtо для фронту... суми ростуть....
 3. Харьков даст пи@ды рашистам! @kharkiv_warnews · 3h США не будут вмешиваться в выбор Украиной дальности стрельбы из РСЗО HIMARS, – посол Бриджит Бринк «Речь идёт о вчерашнем пакете помощи, которые подписал президент, в том числе с РСЗО. Регулировать дистанцию стрельбы будет украинская сторона». 1 8 43 ТЁТЯ РОЗА @Anakoyher · 49m Украина сейчас уже почти, как Израиль. В соседях мощный враг, особое партнёрство со США, мощная армия и президент еврей. На этом сходство пока, к сожалению, заканчивается.
 4. Навіть війна та кров не змиють оту всю ґидоту у каналізацію. Надто баґато їх. Українська нація інфікована цією заразою дуже сер'йозно і дуже важко. Вже скільки сотен тисяч українців заґинули, а ця падаль не перемелюється і не зменшується...
 5. Нехай кине в мене камінь той, хто без Ґріха. (с)
 6. дофіґа це скільки? І майже кожноґо дня? Я не кажу молитися і відношення до ньоґо в мене не однозначні, але телеeфіри збирають 400 000-500 000 кожноґо разу. Як то пояснити? Значить у людей є потреба в йоґо інформації?
 7. Сьоґодні прямий ефір був з фейґаном дак за 30хв ефіру дивилося онлайн 470 000 ґлядачів. Чи є в коґось такі ефіри? Особливо у діванних критиків?
 8. В мене якесь змішане відчуття про здачу у полон поранених захистників Маріуполя. Рятувати, евакуювати то все вірно, але... перемістити з пекла у пекло і видати це за перемоґу? Ці хлопці та дівчата до кінця війни не вернуться в Україну, а скоріше всьоґо щє довґо і після війни. Хіба шо по обміну. Тут вибір: або життя солдат або життя країни. Вибір страшний, але таке життя та закони на цій планеті. Я не знаю, чи правильно робить влада, але я знаю свинособак. Вони знову обдурили всіх. 100% скоро піде шантаж. " Життя найцінніше" (с) а шоб збереґти життя треба " просто перестати стріляти" (с) А де держава? де 40млн українців?
×
×
 • Create New...