Перейти до змісту

"Київенерго" обкрадає киян і не тільки. Схема шахрайства.


Recommended Posts

Нещодавно отримав "листа щастя" від "Київенерго". 

Тобто то був не лист, а звичайний рахунок на сплату спожитої електроенергії, але з допискою про те, що в мене начебто є заборгованість, близько 400 грн.

Справа в тім, що платник я добросовісний, боргів по комуналці (та й взагалі по життю) намагаюсь не створювати.

Тому сказати, що я спочатку трохи прихуїв - це нічого не сказати. Сума начебто не критична, але блядь чому й кому я винен переплачувати? Тим більше, цьому рудому покидьку.

Емоції вщухли і стало тупо цікаво, де і як мене намагаються наїбати.

За півгодини із схемою шахрайства розібрався. Добре, що квитанції на сплату зберігаються в порядку. Та зашибісь, що на сайті mega-billing.com можна перевірити інфу по кожному споживачеві. Після елементарної реєстрації з'являється можливість отримати повну інфу по щомісячним обсягам споживання, нарахованим та сплаченим сумам.

Коротше кажучи, вихідні дані.

Будинок з електроплитами.

Діючи тарифи:

1. До 250 кВт - 0,2154 грн/кВт,

2. От 250 кВт до 800 кВт - 0,2802 грн/кВт.

3. Від 800 кВт і далі - 0,9576 грн/кВт   (ніхуйово, правда?)

 

Схема шахрайства.

Приклад. Береться середньостроковий період. Останній квартал року, наприклад. Три місяці. Ви реально спожили: жовтень, - 240 кВт, листопад - 420 кВт, грудень - 550 кВт. Загалом за квартал - 1210 кВт.

Тобто за три місяці ви спожили електроенерегрії на:

1. Жовтень: 240 х 0,2154 = 51,70 грн.

2. Листопад: 250 х 0,2154 + 170 х 0,2802 = 53,85 + 47,63 = 101,48 грн.

3. Грудень: 250 х 0,2154 + 300 х 0,2802 = 53,85 + 84,06 = 137,91 грн.

Загалом за квартал: 51,70 + 101,48 + 137,91 = 291,09 грн.

 

Що роблять мудрогелі з енергетичного департаменту ОЗУ "Люкс" ПАТ "Київенерго" і як вони найобують православних.

 

Через якийсь проміжок часу (рік, наприклад), коли квитанція може загубитисяа, а Ви  вже  навряд чи будете пам'ятати, шо й до чого там було, за версією "Київенерго" виявляється, що протягом квартала ви споживали електроенергію у таких нормах:

1. Жовтень - 100 кВт.

2. Листопад - 200 кВт.

3. Грудень - 910 кВт

 

Начебто ті ж самі 1210 кВт. Але!!!

Рахуємо:

1. 100 х 0,2154 = 21,54 грн.

2. 200 х 0,2154 = 43,08 грн.

3. 910 х 0,9576 = 871,42 грн.  

Загалом за квартал: 21,54 + 43,08 + 871,42 = 936,04 грн.

 

Порівнюємо 291,09 грн. (за реальним графіком споживання) та 936,04 грн (за віртуальним графіком банди ПАТ "Київенерго"), нарахованих за квартал. Різниця 644,95 грн. Ніхуйово, правда? Тим більш - в обсягах хоча б одного Києва. Чи скільки тих "...Енерго" вкрав недорого купив рудий покидьок по всій країні. Коротше кажучи "Ловкасть рук і нікакава абмана".

Хто не вірить, ось вам реальна картинка, як "працюють" ці шахраї:

 

post-1317-0-29790900-1407849576_thumb.jpg

 

Там, де червоні галочки - там, ІМХО, наїбалово:

1. Ці цифри явно вибиваються із загального середньостатичного тренду. Не може бути в жовтні спожито 462 кВт, а в листопаді - 1221 кВт. Або в січні - 376 кВт, а в лютому (короткий місяць до того ж) - 832 кВт. 

2. Літера "А" - це дані лічильника, надані самим абонентом (у квитанції на сплату), літера "Р" - дані, зняті робітником "Київенерго". А літера "К" означає мабуть, шо Вас ... найобують, шановні. За версією   енергетичного департаменту ОЗУ "Люкс" ПАТ "Київенерго" літера "К" означає якусь "контрольну відмітку" (ніхто не зна, де і як вона береться). А насправді - просто ручне втручання і чисто віртуальний помісячний перепозподіл реального обсягу спожитої Вами енергії за певний період часу таким чином, щоб максимізувати Ваші витрати за рахунок різниці в тарифах в залежності від обсягу споживання.

3. Реальні квитанції на сплату за цей період геть заперечують фантазії від  ПАТ "Київенерго".  

 

Написав листа мудрогєлям. Чекаю на відповідь.

 

P.S. Громадянин, будь уважним. Не дай себе наїбати всякій наволочі.

 

 

 

 

 

     

Змінено користувачем Андрійович
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Через якийсь проміжок часу (рік, наприклад), коли квитанція може загубитисяа, а Ви вже навряд чи будете пам'ятати, шо й до чого там було, за версією "Київенерго" виявляється, що протягом квартала ви споживали електроенергію у таких нормах:

1. Жовтень - 100 кВт.

2. Листопад - 200 кВт.

3. Грудень - 910 кВт.

-------

А попробовать сохранить квитанцию вы не пробовали? Не? Ну тогда и двери в квартиру не закрывайте.

Потом напишете как вас найопалы квартирные воры.

Link to comment
Share on other sites

А попробовать сохранить квитанцию вы не пробовали? Не? Ну тогда и двери в квартиру не закрывайте.

Потом напишете как вас найопалы квартирные воры.

 

Воры остаются ворами даже если зайдут в незакрытую дверь дома. И в приличных странах двери можно и не закрывать.. (квитанции не хранить)

Link to comment
Share on other sites

А попробовать сохранить квитанцию вы не пробовали? Не? Ну тогда и двери в квартиру не закрывайте.

Потом напишете как вас найопалы квартирные воры.

 

Таке враження, що дурні геть не вміють читати. Шкода... 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А попробовать сохранить квитанцию вы не пробовали? Не? Ну тогда и двери в квартиру не закрывайте.

Потом напишете как вас найопалы квартирные воры.

 

Хуйово, шо чукча - виключно пєйсатєль. Читати пробував?

Для тупорилих повторюю: "За півгодини із схемою шахрайства розібрався. Добре, що квитанції на сплату зберігаються в порядку".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А попробовать сохранить квитанцию вы не пробовали? Не? Ну тогда и двери в квартиру не закрывайте.

Потом напишете как вас найопалы квартирные воры.

 "Квартирньіх варов" залишаю тобі, дурню. Буде ідеально, якщо це будуть два здорових нєгра під амфєтаміном обо креком. Амінь.

Link to comment
Share on other sites

Блять, ще один. Вас що, клонують?

Ти б спочатку почитав би, а потім би "радив".

какие претензии к КЭ?

вносите каждый мес показания и будет вам счастье

Link to comment
Share on other sites

Хуйово, шо чукча - виключно пєйсатєль. Читати пробував?

Для тупорилих повторюю: "За півгодини із схемою шахрайства розібрався. Добре, що квитанції на сплату зберігаються в порядку".

Для умственно продвинутых спрошу - а как можно не хранить эти квитанции???

Что значит "добре"? По другому быть не должно.

 

"Добре шо я хату закрив, а то б обікрали" :D

Link to comment
Share on other sites

бред

вносите сами показания

 Справа як раз в тім, шановний неуважний читач, що "паказанія я сам і внашу" щомісяця.

Але через деякий проміжок часу "Київенерго" на свій розсуд перерозподіляє обсяги щомісячного споживання.

"Ат пєрємєньі слагаємьіх" у даному випадку сума дуже змінюється. Тому що у цих "слагаємих" різні коефіцієнти вартості.

Я так зрозумів, що для Вас це дуже складно. Облиште, якщо не Ваша тєма.

Link to comment
Share on other sites

Воры остаются ворами даже если зайдут в незакрытую дверь дома. И в приличных странах двери можно и не закрывать.. (квитанции не хранить)

Я иногда забываю закрыть двери моего дома (раз даже гараж оставил открытым, так всю ночь и было), но квитанции храню как отченаш.

Link to comment
Share on other sites

какие претензии к КЭ?

вносите каждый мес показания и будет вам счастье

ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫыблять цепиздець як же я не люблю паталогічно ... недалеких людей. Я ж все розжував і по полиціях розклав. 

:X

Link to comment
Share on other sites

Для умственно продвинутых спрошу - а как можно не хранить эти квитанции???

Что значит "добре"? По другому быть не должно.

 

"Добре шо я хату закрив, а то б обікрали" :D

 

На хуй ти заспамлюєш тєму? Я вже тебе зрозумів, "чєлавєк з дамбаскай душой".

Якщо ти паталогчно тупий - це не моя проблєма, а твого оточення. От людям не підфартило ...  :fp1:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шановні дописувачі, невже я незрозуміло або заскладно написав?

Це ж бля "третій клас, втарая смєна"...

Чи ви простот ніхуя не читаєте перед тим, як дописувати свої ... ммм... "думки" так би мовити...???...

Link to comment
Share on other sites

какие претензии к КЭ?

вносите каждый мес показания и будет вам счастье

Для асоба адарьонних розтлумачую ще раз. Я вніс, заплатив, квитанцію зберіг. І так три місяці: за 240, 420 та 550 кВт відповідно.  

Через рік на сайті КЕ виявляється, що я ЗА ЦЕЙ ЖЕ ПРОМІЖОК ЧАСУ споживав не 240, 420 та 550 кВт, а, наприклад, 100, 200 та 910 кВт. Обсяг спожитої енергії один й той самий - 1210 кВт.

Але вартість ОДНОГО Й ТОГО САМОГО ОБСЯГУ СПОЖИТОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ у цих двох випадках різниться майже на 650 грн.

ШО НЕ ЯСНО?

Link to comment
Share on other sites

Для асоба адарьонних розтлумачую ще раз. Я вніс, заплатив, квитанцію зберіг. І так три місяці: за 240, 420 та 550 кВт відповідно.  

Через рік на сайті КЕ виявляється, що я ЗА ЦЕЙ ЖЕ ПРОМІЖОК ЧАСУ споживав не 240, 420 та 550 кВт, а, наприклад, 100, 200 та 910 кВт. Обсяг спожитої енергії один й той самий - 1210 кВт.

Але вартість ОДНОГО Й ТОГО САМОГО ОБСЯГУ СПОЖИТОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ у цих двох випадках різниться майже на 650 грн.

ШО НЕ ЯСНО?

квитанции в студию 

Link to comment
Share on other sites

где показания на 1-11-2012?

 79897. Але нахуя вони тобі? Базою для наїблова має бути декілька місяців. Щоб десь відняти, і кудись стільки ж додати. Щоб періодично вискакувало місячне споживання більше 800 кВт. І відповідно людина мусить платити ЗА ЦЕЙ місяць не по 21 коп. і не по 28 коп., а майже по гривні за кожний спожитий кіловат.

Link to comment
Share on other sites

Зачем вы напали на автора?

Квитанции у него были.

Но из-за того, что он платил правильно, а кто-то ручками сделал отчет по его квартире по-ахметовски, на выходе получилась очередная квитанция С ДОЛГОМ.

И только потому, что автор все заполнял и все хранил, он сейчас покажет киевэнерго болт.

Link to comment
Share on other sites

 79897. Але нахуя вони тобі? Базою для наїблова має бути декілька місяців. Щоб десь відняти, і кудись стільки ж додати. Щоб періодично вискакувало місячне споживання більше 800 кВт. І відповідно людина мусить платити ЗА ЦЕЙ місяць не по 21 коп. і не по 28 коп., а майже по гривні за кожний спожитий кіловат.

вам бы успокоительного принять для начала

потом пройтись по сайту КЭ

найти место, где объясняется как высчитывается среднее показание при отсутствии данных

а потом возвращайтесь - будем дальше клясть ахметова

Link to comment
Share on other sites

Зачем вы напали на автора?

Квитанции у него были.

Но из-за того, что он платил правильно, а кто-то ручками сделал отчет по его квартире по-ахметовски, на выходе получилась очередная квитанция С ДОЛГОМ.

И только потому, что автор все заполнял и все хранил, он сейчас покажет киевэнерго болт.

 

Дякую, друже.  :)

А то я вже почав панікувати "невже серед українців стілки дебілів?" WTF???!!!... 

Link to comment
Share on other sites

 Дякую, друже.  :)

А то я вже почав панікувати "невже серед українців стілки дебілів?" WTF???!!!... 

 

:fp1:

Змінено користувачем Андрійович
Link to comment
Share on other sites

теоретически так наибать могут.

практически квитанции должны присылать каждый месяц.

где счетчик стоит- в квартире или на площадке.?

 

До цього часу, наскільки я знаю, в Києві кожен сплачував самостійно по факту споживання. Періодично приходив працівник з КЕ, брав показники для звірки.

В мене та до мене питань ніколи не виникало.

Тепер, я так розумію, будуть приходити квитанції. 

Link to comment
Share on other sites

теоретически так наибать могут.

практически квитанции должны присылать каждый месяц.

где счетчик стоит- в квартире или на площадке.?

и наоборот

можно перенести показания на следующий месяц немного, если перебрал в этом

а вообще-то смешно копейки такие ловить

Link to comment
Share on other sites

вам бы успокоительного принять для начала

потом пройтись по сайту КЭ

найти место, где объясняется как высчитывается 

а потом возвращайтесь - будем дальше клясть ахметова

 

1. "потом возвращайтесь - будем дальше клясть ахметова"

----------------- 

Рудого ганДона ніхто не кляне. Хоча ця потвора заслуговує. 

 

2. объясняется как высчитывается среднее показание при отсутствии данных

----------------

Яке нахуй "среднее показание при отсутствии данных", якщо я справно щомісяця платив? Може Ви не в курсі, але в квитанції, окрім суми сплати, вказується попередній показник лічильника, поточний та, відповідно, різниця між ними. Що і є реально спожитим обсягом.

 

3. "найти место, где объясняется как высчитывается..."

------------------

Я тобі можу показати в себе "адно мєсто", куди мене може з розгону цьомнуть ахмєтка. В саму серединку.   

 

4. Сьогодні у відділенні КЕ на Повітрофлотському дохуя народу було. З таким питанням, як в мене - в тому числі. Хуйово, що Вас там не було. Ви б "дурням" все "пояснили" швидко та зрозуміло.  

 

P.S. Ви випадково не з Місяця до нас завітали? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...