Перейти до змісту

Кадировці втекли з України, дізнавшись про наближення чеченського батальйону їм. Джохара Дудаєва


Ганс

Recommended Posts

В інтернет-мережі з'явилася аудіо-запис імовірно представника кадирівських силових структур, в якому він повідомляє про намір "чеченських" манкуртів покинути Україну, під приводом невиплати йому і його спільникам грошових компенсацій з боку російського командування.

Кадировець зізнається, що вони не послухалися російське військове командування, відмовившись їхати в українське місто Луганськ, для підтримки путінських терористів.

Насправді, кадировські найманці спішно покидають Україну після повідомлень про те, що на територію цієї країни прибув міжнародний миротворчий батальйон добровольців імені Джохара Дудаєва під командуванням бригадного генерала Ічкерії Іси Мунаева.

 

http://www.chas.cv.ua/uploads/posts/2014-08/thumbs/1409209079_1200874_1000.jpg

Link to comment
Share on other sites

одного не можу зрозуміти - пля, маючи можливість поставити мінімум 1 млн в ружжо, все що зараз відбувається - стогін про натапамаги, казки про відважний чеченський батальон, "ЄС - падонки" і т.і.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

одного не можу зрозуміти - пля, маючи можливість поставити мінімум 1 млн в ружжо, все що зараз відбувається - стогін про натапамаги, казки про відважний чеченський батальон, "ЄС - падонки" і т.і.

 

Судячи по ніку, ти ж ніби по фінансах. От і подумай на рахунок мільйона під ружжом.

Те, що збільшувати армію треба, сумнівів немає. Але все треба робити з головою.

Link to comment
Share on other sites

Ну так. Умыкнули они много и много вывезли. Но осталось в виде активов гораздо больше. Спрятали в оффшорах? Есть давно проверенный метод и на это. Арестовуешь того же Ефремова суд назначает залог 500 млн. Выпускают. При попытке бегства залог в казну, Ефремова на нары.
Link to comment
Share on other sites

Судячи по ніку, ти ж ніби по фінансах. От і подумай на рахунок мільйона під ружжом.

Те, що збільшувати армію треба, сумнівів немає. Але все треба робити з головою.

 

а я не про армію..я про загальну мобілізацію... чечени гоняли сцяними ганчірками ватнегов маючи багато РПГ.. танків і літаків в них не було, як і форми, броніків і т.і.

Link to comment
Share on other sites

а я не про армію..я про загальну мобілізацію... чечени гоняли сцяними ганчірками ватнегов маючи багато РПГ.. танків і літаків в них не було, як і форми, броніків і т.і.

 

Достатньо і часткової. Для мобілізації треба мати готову інфраструктуру, затрати теж величезні.

 

Треба прозивати стільки, скільки можна навчати, по мірі підготовки йти далі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...