Перейти до змісту

Вступление Украины в блоки и союзы


pozitiff

Референдум  

83 користувач проголосував

  1. 1. НАТО

  2. 2. Европейская Экономическая Зона

  3. 3. Евросоюз

  4. 4. Таможенный союз с Россией, Белоруссией, Казахстаном

    • За
      0
    • Против
  5. 5. Евразийский союз



Recommended Posts

@Elena, а всякая чернота по украине тебя не смущает? :nose3:

мне это не нравится...

нато - да, ес - та нунахъ...

 

Нет, т.к., граждане ЕС и так сейчас имеют возможность безвизового въезда в Украину, но что-то не наблюдается в Украине массовая "чернота".

Link to comment
Share on other sites

есть, конечно очень неплохой вариант - игнорировать беженцев и переселенцев... тогда они сами свалят....

мои друзья живут в небольшом городке в 180 км от стокгольма... население 10000 человек... это там убили двух детей лет 10 назад....

так вот, когда турки и сирийцы начали открывать кебабные в городе, туда никто не ходил... как открыли, так и закрыли... и сыпались кудысь....

но мы же сердобольные бля...

Змінено користувачем consul
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


потому что мы не присоединились к всяким законам о беженцах...

 

уже приєднались.

але поки для нас не буде таких же привілеїв, як наприклад для румунів, то ніяких біжнеців тут не буде.

в румунію лізуть біженці, але надовго не затримуються, тільки для старту на більш заможні території ЄС.

Link to comment
Share on other sites

ну вот нахера быть членом ЕС???

Я за нейтральну, незалежну і самодостатню Україну,

 

аєоа--- Україна зараз не настільки сильна держава, щоб мати нейтральний статус.

 

цей статуст в України в майбутньому

 

так скоро Україну в ЄС ніхто не прийме, таким чином мми ніби-то прямуємо у ЄС, а поки зміцнюєм і розвиваєм державу, після перемоги звичайно :) , а потім через 5-10 років можемо сказати ЄС " ви нам не потрібні!.

 

проголосувала за ЄС з тактичної точзору. :rotate:

Link to comment
Share on other sites

До НАТО нас приймуть. В тому чи іншому вигляді. Аби країнам-учасникам не довелося воювати самостійно з експресивним другом Вовою. Мало того, що приймуть, ще й озброять і грошей дадуть. Під різними соусами. Аби ми не відволікалися від думок про відновлення справедливості. Якщо я вчорашній вояж П.Порошенка вірно зрозумів, то в цьому питанні настав консенсус.
Дехто скаже - так це ж вони за наш рахунок? Все вірно. Тільки наш рахунок більший від їхнього. В дипломатії кажуть, що ін...тереси сторін співпадали. Так воно і виглядає.
Знаєте, ВВХ вони будуть заганяти в стійло не через людинолюбство або русофобію. Не видно досяжних цілей, заради яких РФ зараз впевнено намагається зіштовхнути світ у прірву. Бо невідповідність стану і тенденцій розвитку РФ та ознак глобального лідерства дуже випукло підкреслює, що ці цілі - поза логікою. А тому очікувати від нього можна що завгодно.
Є версія, що в Росії немає стратегії, а є бажання хуліганити по мірі зростання м"язів. І таке цілком імовірно. Тим гірше для неї.
Тому приймуть, заплатять і всіляко підтримають.
Щодо практичного втілення, то тут ще товариш Ленін разом з товаришем Сталіним правильно вирішили: якщо на нинішній момент ми не можемо перемогти ворога в силу об"єктивних причин, значить потрібно закріпити досягнуте, в усіх розуміннях, взяти передишку, за рахунок наших західних друзів та США зробити технологічний ривок, провести реформи (!!!, бо воєнні дії декому слугують самою вигідною ширмою), перемогти внутрішню контрреволюцію. Відновити стабільність у суспільстві. І з Богом. Тільки не затягувати, хоча час в такому випадку гратиме на нас.
Є в новітній історії приклади успішного вирішення подібних до нашої ситуацій. Треба зманеврувати, бо Іванів та нафти з газом у "братів" вистачає. Вчасно правильно відреагувати на ситуацію, що склалася, заради тих, хто загинули і щоб зберегти живих. Не класти дарма кращих синів Батьківщини.
Це не означає, що на цей час буде мир та спокій. Передишка відбуватиметься на воєнному положенні.
І останнє. Я не можу уявити собі, як у такий час можна з ненавистю та просто тваринною злобою кидатися на тих, хто в надскладних умовах намагається врятувати те, що ще залишилося від України. На Президента, на військових, на всіх на світі, хто хоч щось робить. Попереду ж не самі популярні й легкі рішення. Такі засліплені жадобою влади за будь-яку ціну "співвітчизники й патріоти" для мене гірші від десятків тисяч десантників зі Пскова та ботів у ФБ. Схаменіться, громадяни! Історія та народ завжди все розставляють на свої місця й дають вірну оцінку. Не потрібно ставати на шлях зради.
Ми не можемо не перемогти, бо наша справа праведна. Слава Україні!

Link to comment
Share on other sites

НАТО - ЗА.  Все остальные союзы не особо ЗА.

Раньше был ЗА Евросоюз как способ избавиться от удушающих брацко-кацапских объятий да надеялся, что хоть соитие с системой с устаканенными правилами поможет устранить наш бардак правовой.  Сейчас так вроде получается, что у нас и у самих появились шансы переделать страну на более приличную.  В общем я не то чтоб совсем уж против евроструктур этих но имхо тут все дело в том на каких условиях мы туда попадем.

Link to comment
Share on other sites

НАТО - ЗА.  Все остальные союзы не особо ЗА.

Раньше был ЗА Евросоюз как способ избавиться от удушающих брацко-кацапских объятий да надеялся, что хоть соитие с системой с устаканенными правилами поможет устранить наш бардак правовой.  Сейчас так вроде получается, что у нас и у самих появились шансы переделать страну на более приличную.  В общем я не то чтоб совсем уж против евроструктур этих но имхо тут все дело в том на каких условиях мы туда попадем.

 

Я никогда не очаровывался ЕС, а сейчас - так вообще.

ЕС - то хуйня, НМД B-)

Link to comment
Share on other sites

Раньше был ЗА Евросоюз как способ избавиться от удушающих брацко-кацапских объятий да надеялся, что хоть соитие с системой с устаканенными правилами поможет устранить наш бардак правовой.  Сейчас так вроде получается, что у нас и у самих появились шансы переделать страну на более приличную.  В общем я не то чтоб совсем уж против евроструктур этих но имхо тут все дело в том на каких условиях мы туда попадем.

Кина не будет, сами еще сто лет, будем набивать шишки. 

Link to comment
Share on other sites

Хорватия кстате до последнего упиралась не желая вступать и только тот факт, что должна была Европе, как земля колхозу вынудил ее влиться.

У нас имхо похожая ситуация.  Нам оно вроде не очень и надо но если поиздержимся сильно то лучшим выходом будет вступление

Link to comment
Share on other sites

НАТО - ЗА.  Все остальные союзы не особо ЗА.

Раньше был ЗА Евросоюз как способ избавиться от удушающих брацко-кацапских объятий да надеялся, что хоть соитие с системой с устаканенными правилами поможет устранить наш бардак правовой.  Сейчас так вроде получается, что у нас и у самих появились шансы переделать страну на более приличную.  В общем я не то чтоб совсем уж против евроструктур этих но имхо тут все дело в том на каких условиях мы туда попадем.

Так же и про НАТО, в смысле тоже сами сможем.

ИМХО статуса союзника нам будет достаточно.

Link to comment
Share on other sites

Так же и про НАТО, в смысле тоже сами сможем.

ИМХО статуса союзника нам будет достаточно.

 

Тобто що б у НАТО забов`язання а Україна, коли що, поміж крапельками? Так не получиться.

Link to comment
Share on other sites

Так же и про НАТО, в смысле тоже сами сможем.

ИМХО статуса союзника нам будет достаточно.

Помню лет 10 назад поехали мы на лыжах кататься в Карпаты.  Там познакомились с местными ну и общались-выпивали с ними часто.  Понятное дело на политисские темы дискутировали.  Тагот дама наша одна сказала там слова пророческие.  В том смысле, что ЗУ хорошо у них соседи нормальные не то что у нас. 

Я к тому, что без НАТО может и обошлись бы.  Со соседи ж блядь :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...