Перейти до змісту

Иринка Тарион, конечно, больноватая неадекватка


ЦеDzip

Recommended Posts

Нормально відповіла.
Одна з яскравих та розумних представників політикуму, яку цікаво слухати.
А що дискусії проводить на грані фолу, так правильно робить - тим самим роз'яджує глибокоприхований комплекс неповноцінності більшості українців.
Тим самим оздоровлюючи суспільство.
Робота невдячна, але необхідна.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нормально відповіла.

Одна з яскравих та розумних представників політикуму, яку цікаво слухати.

А що дискусії проводить на грані фолу, так правильно робить - тим самим роз'яджує глибокоприхований комплекс неповноцінності більшості українців.

Тим самим оздоровлюючи суспільство.

Робота невдячна, але необхідна.

 

о, ещё один адепт секты "божья роса"

часом, не муж Вии?

Link to comment
Share on other sites

если она и в этот раз пойдёт во Львове по мажоритарке и её выберут- я буду презирать Льовов до конца своей биографии

А що тобі до Львова? 

Хто ти такий!?

 

Ти диви, як русскіх вивернуло! 

Ось тому-то Галичина буде сама по собі. 

Всьому свій час.

Ви її виштовхаєте.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Коли буде розумне, аговкніть,з радощами і пестощами ії послухаю ))

 

Нормально відповіла.
Одна з яскравих та розумних представників політикуму, яку цікаво слухати.
А що дискусії проводить на грані фолу, так правильно робить - тим самим роз'яджує глибокоприхований комплекс неповноцінності більшості українців.
 

Змінено користувачем Sensei
Link to comment
Share on other sites

Ти диви, як русскіх вивернуло! 

Ось тому-то Галичина буде сама по собі. 

Всьому свій час.

Ви її виштовхаєте.

 

то есть по твоему хамство Фарионши одной из наиболее деятельных волонтеров Украины Оксане Коваленко, которая ещё во время Майдана начинала волонтерстововать, на ровном месте, просто потому что та имеет другую точку зрения- это нормально?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

то есть по твоему хамство Фарионши одной из наиболее деятельных волонтеров Украины Оксане Коваленко, которая ещё во время Майдана начинала волонтерстововать, на ровном месте, просто потому что та имеет другую точку зрения- это нормально?

Стіві, вимкни "дурня". 

Ти прекрасно розумієш, про що я.

Link to comment
Share on other sites

то есть по твоему хамство Фарионши одной из наиболее деятельных волонтеров Украины Оксане Коваленко, которая ещё во время Майдана начинала волонтерстововать, на ровном месте, просто потому что та имеет другую точку зрения- это нормально?

По моєму краще не сприяти розбрату між національними силами відкриттям подібних тем. А хто так кому нахамив то вони між собою розберуться.

Link to comment
Share on other sites

Стіві, вимкни "дурня". 

Ти прекрасно розумієш, про що я.

 

Бартка, я тоже не понимаю. Фарион предъявляют не национализм и политические взгляды, а трамвайное хамство, ложь (о членстве в КПСС) и плинтусный уровень культуры для депутата. Или эти предъявы валидны только для пээровцев? 

 

Может именно поэтому националисты набирают такой мизерный уровень, что за неимением ярких и духовных личностей пособирали фарионш? 

 

Понятно, что Черновола не вернешь, но должны же быть другие, не менее харизматичные и убедительные.

 

Имхо, на сегодня Свобода имеет свое место авансом, не отработав и половины того доверия, которое ей оказали просто от пустоты ниши. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бартка, я тоже не понимаю. Фарион предъявляют не национализм и политические взгляды, а трамвайное хамство, ложь (о членстве в КПСС) и плинтусный уровень культуры для депутата. Или эти предъявы валидны только для пээровцев? 

 

Может именно поэтому националисты набирают такой мизерный уровень, что за неимением ярких и духовных личностей пособирали фарионш? 

 

Понятно, что Черновола не вернешь, но должны же быть другие, не менее харизматичные и убедительные.

 

Имхо, на сегодня Свобода имеет свое место авансом, не отработав и половины того доверия, которое ей оказали просто от пустоты ниши. 

"Націоналісти" набирають такий мізер тому. що вони не нацоналісти, а лише пропагандисти націоналізму, в той же час самі його не розуміють і бояться.

Люди підсвідомо відчувають цю нещирість і боязнь.

Тягнибок цей власний страх пробудження справжнього націоналізму в народі яскраво продемонстрував на Майдані.

Змінено користувачем VikS
Link to comment
Share on other sites

"Націоналісти" набирають такий мізер тому. що вони не нацоналісти, а лише пропагандисти націоналізму, в той же час самі його не розуміють і бояться.

Люди підсвідомо відчувають цю нещирість і боязнь.

Тягнибок цей власний страх пробудження справжнього націоналізму в народі яскраво продемонстрував на Майдані.

 

Згоден.

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

я от на Майдані Фаріон слухала і переконалась, що це дуже зла людина.

не знаю, що її так перекосило, але вона зла. я таке не лю.

ну, а хамство трамвайне - не знаю, чому це варто виправдовувати.

 

що стосується націоналізму - то якби у нас була нормальна країна - без ватників у владі - то така партія як ВОС позиціонувала себе лівою, якими-небудь соціалісти-солідаристи. 

а не носила б звання "націоналістів". 

фактично, в нас зараз щось більш-менш наближене до нормальної країни - тому практично всі у владі "націоналісти". 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...