Перейти до змісту

Підписання угоди майже повністю в інтересах України


abandon

Recommended Posts

Лугандонія - нежиттєздатна і зазнає краху через масштабну внутрішню політичну, соціально-економічну та кримінальну кризу.

Вже відбувається потужна депопуляція, причому за рахунок від'їзду найбільш мобільної та економічно функціональної частини населення.

Знищення інфраструктути.

Масове банкрутсво бізнесу та закриття державних підприємств і організації, особливо шахт.

Кримінальні та збройні розбірки між боєвиками за зони впливу.

Політичний та поліцейський терор проти інакомислячих.

Безлад в правоохоронній, юридичній та судовій сферах.

Неможливість сформувати легальні органи влади.

Смерть банківської системи.

ТОЩО.

 

В підсумку, Лугандонія з часом (термін до двох років) помре своєю самертю через внутрішню агонію. Місцеве ватне українофобстьке населення буде замариноване та повністю деморалізоване, як і ватні симпатики в інших регіонах України.

 

Що повинна робити Україна - мілітаризуватися швидко та ефективно. Готуватися в потрібний час, коли визріє ситуація, одним ударом покінчити з лугандонським наривом. Проводити прогресивні внутрішні реформи, зміцнювати економіку та демократію.

Link to comment
Share on other sites

Лугандония остается висеть на бюджете Украины...... Я уезжаю , лучше буду туалеты мыть, чем врачом здесь работать на Лугандонию и Домбабве и голодать.

Link to comment
Share on other sites

Лугандонія - нежиттєздатна і зазнає краху через масштабну внутрішню політичну, соціально-економічну та кримінальну кризу.

Вже відбувається потужна депопуляція, причому за рахунок від'їзду найбільш мобільної та економічно функціональної частини населення.

Знищення інфраструктути.

Масове банкрутсво бізнесу та закриття державних підприємств і організації, особливо шахт.

Кримінальні та збройні розбірки між боєвиками за зони впливу.

Політичний та поліцейський терор проти інакомислячих.

Безлад в правоохоронній, юридичній та судовій сферах.

Неможливість сформувати легальні органи влади.

Смерть банківської системи.

ТОЩО.

 

В підсумку, Лугандонія з часом (термін до двох років) помре своєю самертю через внутрішню агонію. Місцеве ватне українофобстьке населення буде замариноване та повністю деморалізоване, як і ватні симпатики в інших регіонах України.

 

Що повинна робити Україна - мілітаризуватися швидко та ефективно. Готуватися в потрібний час, коли визріє ситуація, одним ударом покінчити з лугандонським наривом. Проводити прогресивні внутрішні реформи, зміцнювати економіку та демократію.

Какая еще смерть? Ахметов с Ефремовым зря что ли в Киеве сидят? Это как в анекдоте "Что, папа, ты теперь будешь меньше пить? Папа: Нет сынок, ты будешь меньше есть."

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та зараз бігом почнуть відновлювати все за наші кошти.... користуйся, вата, на здоров'я :(

 

Ніхто їм ніяких коштів не дасть, можливо, лише для галочки.

Link to comment
Share on other sites

Та зараз бігом почнуть відновлювати все за наші кошти.... користуйся, вата, на здоров'я :(

 

 це залежить лише від нас.

 якщо народ зараз почне обурюватись то думаю перед виборами не ризикнуть грошима кидатись.

Link to comment
Share on other sites

Єврогейці вже сказали, що дадуть півмілярди єврів на відбудову...

 

Дадуть на відбудову українського Донбасу.

Ви з головою не дружите, якщо вважаєте, що європейці відновлюватимуть анклав Путлєра :lol2:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...