Перейти до змісту

А чєй дом ето?


Аліє

Recommended Posts

це пробний варіант стіни, яку на кордоні з Росією будуватимуть   :tu:


А чого вони всі схиблені на статуях коней? Це по фен-шуй щось значить?  :-)o

 

 

мда, позолочена конячка це другий   :bluet:

Link to comment
Share on other sites

А кого ставити? Пропозиції є?

 

Пропозицій повно. От були громадські збори у нас. Ініційовані Батьківщиною. Там йшла мова про те, що громадськість має змогу контролювати владу . Що все повинно йти знизу. Говорилось про самоорганізацію населення.  Просто  це все розраховано на небайдужих людей. Адопоки будемо розводити руками А КОГО? Ото таких і ставитимуть Без нас.

Link to comment
Share on other sites

 

 


там один тільки паркан за 200-300 тис баксів по бюджету вискакує

 

 

А Фйодорич, бач, жлоб, огородив Межигір'я не каменем, а сраним металопрофілем...

Не то шо цей - хазяїн! Ґазда!!!

Link to comment
Share on other sites

Бачите нема кого ставити, а я то думаю чого це ярема нікого не саджає...як почне саджати так в них кадрів не буде  :weep:

І отак всігда у нас. то прокуратура винна, то суди.  Кивають один на одного, а самі роблять своє.

Link to comment
Share on other sites

а чого мають не піти? Тим більше, шо із забугороної діаспори дофіга народу із потібним рівнем освіти і бажанням допогти Україні

Їх тут не буде, допоки не зміниться система, що дозволяє красти з бюджету, брати відкати. Люди з мізками і бажанням тікають з цієї системи. Вони офуївають від того, наскільки все нагло  робиться. Незважаючи, що хтось на Майданівському тракторі в"іхав на президентське крісло.

Link to comment
Share on other sites

Їх тут не буде, допоки не зміниться система, що дозволяє красти з бюджету, брати відкати. Люди з мізками і бажанням тікають з цієї системи. Вони офуївають від того, наскільки все нагло  робиться. Незважаючи, що хтось на Майданівському тракторі в"іхав на президентське крісло.

вірно.  не буде, бо ніяких змін не планується. систему сама система міняти не в стані. Це якби рак раптом прозрів і покінчив життя самогубством.

Змінено користувачем PRom
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А Фйодорич, бач, жлоб, огородив Межигір'я не каменем, а сраним металопрофілем...

Не то шо цей - хазяїн! Ґазда!!!

 

 

а я ж про шо.  таки не дарма Майдан був.

 

металопрофіль і виглядає як барак якийсь, і прийдуть манюпаси щось надряпають, що потім робити?

а тут червоний бут, ет вам не хухри-мухри, на вєка. Опять же і стріляти зі стін можна коли люстратори прийдуть

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...