Перейти до змісту

Британська толерастія


Гість Хома

Recommended Posts

Вчора прийшов на роботу у футболці з надписом "дякую тобі Боже, що я не москаль". Місцеві спитали що там написано і сказали, що таке носити не можна, бо я можу образити росіян  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

от оце мене добивало - як в Англії можуть вжитися консерватизм та довбана толерастія замішана на соцілістичних марксистських ідеях 
Мілібанд вже пройшов в парламент?
 
цікаво - як росіяни можуть прочитати той напис так щоб зрозуміти його та образитись?

якщо не ейч-ар чи не начальник то посилай на юх

Link to comment
Share on other sites

я би сказав що мене ображає байдужість англійців до подій в Україні та надання переваг росіянам в роботі

 

Походу - так. Чисто по бізнесу краще казати що росіянин. Причому росіянин з Росії. Росіянин з інших уламків совка типа теж другий сорт.

Link to comment
Share on other sites

Походу - так. Чисто по бізнесу краще казати що росіянин. Причому росіянин з Росії. Росіянин з інших уламків совка типа теж другий сорт.

Это что за бизнес такой? Впервые слышу.
Link to comment
Share on other sites

Ну не суки ли, а? :X

 

Кстати, Фома, как там тема развивается по поводу пакистанских уебанов, насиловавших английских малолеток при полном одобрямсе от местного собеза, покрывавшего эту мерзость из соображений, разумеется, толерастии?

Link to comment
Share on other sites

Практично любий. Росіян поважають, до уламків Імперії ставляться хіба амбівалентно.

В США? Кто-то может подтвердить? По моим сведениям в США и с чертом лысым будут вести бизнес, если бизнес законный.
Link to comment
Share on other sites

В США? Кто-то может подтвердить? По моим сведениям в США и с чертом лысым будут вести бизнес, если бизнес законный.

 

Я про те як розмовляють. І наскільки легко вставити ногу в двері для розмови. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Кстати, Фома, как там тема развивается по поводу пакистанских уебанов, насиловавших английских малолеток при полном одобрямсе от местного собеза, покрывавшего эту мерзость из соображений, разумеется, толерастии?

Наче срачами виженуть того мудака, срач іде.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...