Перейти до змісту

Незабаром і на Московії...


GizmoGremlin

Recommended Posts

пілять, ну поясніть же, шо в нього в хавальнику. я думаю в цьому афторська фішка

Ты видел лица школьников в союзе, когда одноклассник приходил в левисах и кроссовках ромики... Ипальники где-то как на первой фотке.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ты видел лица школьников в союзе, когда одноклассник приходил в левисах и кроссовках ромики... Ипальники где-то как на первой фотке.

я думаю, якщо і зараз у школу приволокти щось модне, іпальники не зміняться. на те вона і школота

Link to comment
Share on other sites

я думаю, якщо і зараз у школу приволокти щось модне, іпальники не зміняться. на те вона і школота

Так то - школа, а то - високодуховні повелителі атомних бонб!

Link to comment
Share on other sites

Не... щас такого нет, это надо было пережить шоб понять :)

ну так я переживав свого часу. не при союзі, трохи пізніше. але всеодно. пам' ятаю, як перший тетріс в школу однокласник приніс. нєгри отдихають

 

Мабуть, таки сигара, тільки в футлярі.

 

http://embargo.com.ua/published/publicdata/EMB33/attachments/SC/products_pictures/COhiba%20Siglo%204_thm.jpg

мабуть, точно воно

Link to comment
Share on other sites

Сцуко, а ведь уже забылось, ночные очереди за финскими пуховиками, растворимый кофе который заипешься искать...

Пфт! Крутяк - це були фіктивні шлюби за золоту печатку і італійські мешта. Хоча - який "крутяк"... В порядку речей...

Link to comment
Share on other sites

Сцуко, а ведь уже забылось, ночные очереди за финскими пуховиками, растворимый кофе который заипешься искать...

мда.. а я купил туфли "саламандер" в салоне для новобрачных - талон знакомый подогнал, у него денег не хватило.. шыкарно!!! :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ты видел лица школьников в союзе, когда одноклассник приходил в левисах и кроссовках ромики... Ипальники где-то как на первой фотке.

 

херасе ! левисы в вашей школе ? я круче монтаны тогда ничего не видел.  B-)

 

а пацыку на первой фоте зачот однозначно !  :K

Змінено користувачем DOK
Link to comment
Share on other sites

ну так я переживав свого часу. не при союзі, трохи пізніше. але всеодно. пам' ятаю, як перший тетріс в школу однокласник приніс. нєгри отдихають

 

мабуть, точно воно

Гадаю, фішка в тому, що він сигари під костюм підібрав. :D

Link to comment
Share on other sites

Гадаю, фішка в тому, що він сигари під костюм підібрав. :D

Та чувак має поняття в гармонії!!!

Як і кожен москаль, зрештою. Скоро до лаптів підбиратимуть джинси в кліточку, а до редьки - мойву в кубиках!

Змінено користувачем GizmoGremlin
Link to comment
Share on other sites

Та чувак має поняття в гармонії!!!

Як і кожен москаль, зрештою. Скоро до лаптів підбиратимуть джинси в кліточку, а до редьки - мойву в кубиках!

Гадаю, тут ще крутіше: кустюм можна знайти будь-якого кольору. А от сигари - інша справа. Скоріш за все, це він костюм до сигар підбирав!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...