Перейти до змісту

Тест на возраст!


DiDUS

Recommended Posts

пральна, биговская ручка не влезет (дубль)

А ей и не надо было влазить! Достаточно было упереться конусом в катушку.

 

Обычная за 35коп ручка была конечно лучше, или карандаш!)

Link to comment
Share on other sites

Сноби. У приятеля була "Яуза-5", у другого "Астра-2", у третього захмарний "МАГ-59" і тільки я бідував. Врешті-решт продав власноруч зроблену електрогітару і купив  "Пріставку"  "Нота"! А от який порядковий номер вона мала, вже не пам"ятаю. Набагато пізніше мав "Ноту"  стаціонарний двокасетник. Цілком незле було радіо. А, ще мав "Астру-204"... З кінця 80-х поперла всяка Японія, що мав останні років 20 - не заморочувався, все грало і грає добре.

Link to comment
Share on other sites

В мене зараз такий, часом ностальгую :)

 

http://i.ebayimg.com/00/s/NzU5WDE2MDA=/z/FPwAAOxyGxxSId8w/$(KGrHqR,!qYFIOEv6cw!BSId8wHGtQ~~60_57.JPG

 

 

Зачетный аппарат. Несбывшаяся мечта детства. А кстати ручкой перематывать не совсем, карандаш  - это оно. И то, потом карандаши тоненькие пошли, не подходили.  Кардинальное решение - разбираешь совдеповскую кассету с редкими записями и перекладываешь  катушечки с пленкой в новый корпус типа BASF - тогда получше крутилось и не скрипело, пленка получше к голове мафона прижималась ))

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

десь валяється старий каталог OTTO за 91 й рік - колись подовгу мєдітірував на представлену там техніку high end. В ті часи навіть не міг уявити, що за якихось 20 років таке буде в мене вдома ;)

А років 5 тому випадково попав на одну муторну контору, де побачив в продажі кілька блоків касет Basf тип2(хром) - зразу же все викупив по 2 грн. за штуку :)

Link to comment
Share on other sites

десь валяється старий каталог OTTO за 91 й рік - колись подовгу мєдітірував на представлену там техніку high end. В ті часи навіть не міг уявити, що за якихось 20 років таке буде в мене вдома ;)

А років 5 тому випадково попав на одну муторну контору, де побачив в продажі кілька блоків касет Basf тип2(хром) - зразу же все викупив по 2 грн. за штуку :)

По поводу каталогов, я как-то нашел в домашних завалах немецкий каталог  то ли за 86 то ли за 87 год. И там были мега дорогие аппараты для проигрывания СД-дисков. А мы тогда думали, что это за хрень такая ))

Link to comment
Share on other sites

до речі,хороші СД-плейери із 24-бітним ЦАП і зараз коштують немало

По поводу каталогов, я как-то нашел в домашних завалах немецкий каталог  то ли за 86 то ли за 87 год. И там были мега дорогие аппараты для проигрывания СД-дисков. А мы тогда думали, что это за хрень такая ))Lj

Link to comment
Share on other sites

Мажор бля!))

 

 

А остальная стойка где??

 

та не, на мажора я слабо тяну

родители подарили году в двухтысячном, я тогда студентом был

хорошая штукенция, но в тот период кассеты доживали уже последние годы

Link to comment
Share on other sites

а я свою мрію ще не здійснив : повна стійка від технікс.

Ото совок, блін. Нафіга? Все тепер поміщається в айФоні! :gigi:

Це шось таке приблизно, якби теперішні десятикласники мріяли про повну стійку від самсунг десь колись в дорослому майбутньому? :)

Змінено користувачем pent@gon
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...