Перейти до змісту

В Шарикова стреляли (пресс-служба подотдела очистки МКХ)


Урфин

Recommended Posts

У Царьова стріляли з вогнепальної зброї - джерело
11.04.2014 | 02:58
 
 
 
Стан здоров'я кандидата в Президенти, народного депутата Олега Царьова в нормі.

 

 

Про це РБК-Україна повідомило джерело в штабі Царьова, уточнивши, що, за наявними даними, проти Царьова застосовувалася вогнепальна зброя.

"З ним усе гаразд, він цілий. Зараз ми шукаємо того, хто стріляв з пістолета", - сказав співробітник штабу.

Читайте такожПрес-служба Царьова заявила, що політик пропав

Як повідомляв УНІАН, в Одесі біля готелю "Променад" на Фонтанській дорозі проросійські активісти напали на прихильників єдиної України, які очікували появи кандидата в президенти Олега Царьова.

Самого кандидата в президенти вивезли в чорній машині в супроводі спецназу в невідомому напрямку.

http://www.unian.ua/politics/906570-u-tsarova-strilyali-z-vognepalnoji-zbroji-djerelo.html

Link to comment
Share on other sites

А вель предупреждали же!

 

- Ежедневно, -  взявшись  за  лацкан  Шариковской  куртки,  выговорилБорменталь, - сам лично буду  справляться  в  чистке  -  не  сократили  лигражданку Васнецову. И если только вы... Узнаю, что  сократили,  я  вас...Собственными руками здесь же  пристрелю.  Берегитесь,  Шариков,  -  говорюрусским языком!     Шариков, не отрываясь, смотрел на Борменталевский нос.     - У самих револьверы найдутся... -  пробормотал  Полиграф,  но  оченьвяло и вдруг, изловчившись, брызнул в дверь.     - Берегитесь! - донесся ему вдогонку Борменталевский крик.

:angry:

Link to comment
Share on other sites

- То-есть он говорил? - спросил Филипп Филиппович, - это еще не

значит быть человеком. Впрочем, это не важно. Шарик и сейчас существует, и

никто его решительно не убивал.

Link to comment
Share on other sites

хорошо, что Шариков первым использовал симуляцию покушения в своём пиаре  в этом сезоне (он клоун - шо с него взять)

теперь другим кандидат(к)ам в президенты не захочется повторять этот дешёвый трюк :)

Link to comment
Share on other sites

Да,зачетно голубые юго-восток просирают,но будем ждать,ханька хер-вам все пояснит своими медовыми устами про то, как их избиратель(партия бюджетников) за них проголосует. :D  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Царьов повідомив, що нікуди не зникав, а пиячив зі спецназівцями

 

Народний депутат від Партії регіонів та кандидат у президенти Олег Царьов, про зникнення якого повідомили сьогодні вночі, знайшовся

Насправді, він і не зникав нікуди, а випивав зі спецназівцями, які вивели його з готелю, під яким зчинилася бійка. Про це Царьов написав у своєму «Фейсбуці».

«Спасибі Одеситам з Антимайдану, які прийшли до готелю і розблокували моїх помічників. Спасибі хлопцям зі спецназу, які вивели мене з готелю і привезли додому до Дніпропетровська. Вони теж брали участь у київських подіях і по них працює прокуратура. По духу наші хлопці. День звільнення Одеси з ними відзначили у мене вдома під ранок. Випили і закусили. Пом'янули загиблих у Києві товаришів», - пише Царьов.

Він також пообіцяв найближчим часом навідатись знову в Одесі, щоб відвідати Куликове поле, а наразі – відправиться в інше місто. 

«У наших машинах порізали колеса і залили фарбою, тому моя команда тільки зараз під ранок наздогнала мене. Зараз будемо висуватися в інше місто. Вибачте за те, що не пишу в яке», - розповів він. 

А причиною того, ще не виходив на зв'язок всю ніч, Царьов назвав розряджений телефон. 

«У мене розрядився телефон і я не зміг передзвонити і повідомити, де я перебуваю. Як тільки я перейшов в опозицію, телефон чомусь став чудити. Став пропадати зв'язок під час інтерв'ю по телефону. Телефон почав швидко розряджатися . У перебігу дня зазвичай кілька разів заряджати телефон, а цього разу підзарядка залишилася в Одесі», - написав депутат. 

Нагадаємо, сьогодні вночі прес-служба Царьова повідомила, що політика вивезли у невідомому напрямку спецназівці, які допомагали йому вибратися з готелю в Одесі, під яким виникла бійка.

 

http://espreso.tv/news/2014/04/11/carov_povidomyv_scho_nikudy_ne_znykav_a_pyyachyv_zi_specnazivcyamy

Link to comment
Share on other sites

 

Ученые, накурив полную комнату, с жаром обсуждали последнее событие: этим вечером Шариков присвоил в кабинете Филиппа Филипповича 2 червонца, лежавшие под пресс-папье, пропал из квартиры, вернулся поздно и совершенно пьяный. Этого мало. С ним явились 2 неизвестных личности, шумевших на парадной лестнице и изъявивших желание ночевать в гостях у Шарикова. Удалились означенные личности лишь после того, как Федор, присутствовавший при этой сцене в осеннем пальто, накинутом сверх белья, позвонил по телефону в сорок пятое отделение милиции. Личности мгновенно отбыли, лишь только Федор повесил трубку. Неизвестно куда после ухода личностей задевалась малахитовая пепельница с подзеркальника в передней, бобровая шапка Филиппа Филипповича и его же трость, на каковой трости золотою вязью было написано: «Дорогому и уважаемому Филиппу Филипповичу благодарные ординаторы в день...», далее шла римская цифра XXV.

      — Кто они такие? — наступал Филипп Филиппович, сжимая кулаки, на Шарикова.

      Тот, шатаясь и прилипая к шубам, бормотал насчет того, что личности ему неизвестны, что они не сукины сыны какие-нибудь, а — хорошие.

      — Изумительнее всего, что ведь они же оба пьяные... Как же они ухитрились? — поражался Филипп Филиппович, глядя на то место в стойке, где некогда помещалась память юбилея.

      — Специалисты, — пояснил Федор, удаляясь спать с рублем в кармане.

Link to comment
Share on other sites

як можна стріляти в собаку і не влучити? шо то за стрільці? короткими чергами і потом штиком добити шоб не скавчав.

 

Треба було за методом Герасима.

І море поруч.

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну забухав дядько з нервів ? а ви б не забухали - надцать мульонів баксів боргу... запропонували відробити, а тут писка товчуть, і до речі, в містах, де раніше в ноги падали... офу.єть ...   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...