Перейти до змісту

Итоги падведьом?


Аліє

Recommended Posts

 

Підсумок дня:

- угода з ЕС ратифікована, але вступання в дію відкладено на півтора року;
- неконституційними методами прийнято антиконституційний закон про особливий статус Донбасу і конфедералізацію України;
- прийнято закон про люстрацію, за яким посібницею Януковича виявляється... політв'язень і лідер опозиції Юлія Тимошенко, але з списку кандидатів на люстрацію випадає міністр уряду Азарова Петро Порошенко.

Завтра я очікую повернення Віктора Януковича, а післязавтра - парад Злуки України та Донбасу із Гіркіним на чолі.

Україна - ти іпанулась, і це уже не хроніки мережевого психозу.

Нет перевода

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

это Ашнар?

 

 

ну если адрес его фейсбука выгляит как https://www.facebook.com/ashnar.lynx то логично предположить что это таки он

 

ну и манера плача тожен весьма узнаваема

он бы еше "Ві-і-і-і-і-і-вці" заорал :gigi:

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

 

 

Підсумок дня:

- угода з ЕС ратифікована, але вступання в дію відкладено на півтора року;

- неконституційними методами прийнято антиконституційний закон про особливий статус Донбасу і конфедералізацію України;

- прийнято закон про люстрацію, за яким посібницею Януковича виявляється... політв'язень і лідер опозиції Юлія Тимошенко, але з списку кандидатів на люстрацію випадає міністр уряду Азарова Петро Порошенко.

Завтра я очікую повернення Віктора Януковича, а післязавтра - парад Злуки України та Донбасу із Гіркіним на чолі.

Україна - ти іпанулась, і це уже не хроніки мережевого психозу.

Нет перевода

 

 

це хроники психоза хроника вячеслава ильченко

Я бы не сказала, что этот пользователь истерит.  Толковый мужик. Многое сбывается. 

 

а можно трошки про сбыточное?

Link to comment
Share on other sites

Я бы не сказала, что этот пользователь истерит.  Толковый мужик. Многое сбывается. 

 

многие с тутошнего форума общались с ним на ФУПе и ДД, так что не стоит нам, право, рассказывать, кто он есть и что там у кого сбывается

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Только давайте не автора обсуждать...

 

а мы и не обсуждаем

просто если люди давно по форумам друг друга знают, конекретика - "это писал модем" или там "это стиви писал" сразу дает многим понять- в какую сторону автора заносит, к чему он предвзят, а к чему нет и т.д.

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
10006991_784626494881215_808242436076405
Микола Єременко
Але мені здається, що я зрозумів головну мотивацію, яка рухає ЮВТ. Так, дійсно вона хоче бачити Україну успішною, могутньою. Саме заради цього вона свідомо пішла на жертву і відкрито кинула виклик мафіозно-бандитському режиму Хряка, завідомо знаючи, що той її посадить. І вона бачить саме себе на чолі такої України, серед світових лідерів, рівною серед рівних. Ось, що саме рухає нею - історична місія. Саме тому, її час лише настає. Сьогодні Україна має унікальний шанс - саме Україні випало бути накінечником того спису, який остаточно знищить сусідній Мордор, де людей катують та по-звірячому вбивають, як того горлівського депутата Рибака. І ось тут я буду ЮВТ підтримувати до кінця. І для мене абсолютно немає значення, які у неї підбори, який одяг чи білизна. Чесно ? мені по-фігу, чи були у неї коханці і скільки. Але мені не по-фігу, коли Президент моєї країни думає та мріє так, як і я про могутню та сильну Україну, а не про якісь мутні гешефти, чи чергову брехню. Ось тут мої з ЮВТ цілі співпадають.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Саме заради цього вона свідомо пішла на жертву і відкрито кинула виклик мафіозно-бандитському режиму Хряка, завідомо знаючи, що той її посадить.

 

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Без будь яких коментарів. Чорні голосування у ВР. Відеофакти.

Link to comment
Share on other sites

Сергій Власенко

Без будь яких коментарів. Чорні голосування у ВР. Відеофакти.

 

Чет я не понял, они что их даже в порядок не включили?

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Там взагалі... Самі депутати не второпали, що і як вони проголосували.  

Херня какая-то. Перед этим пастор нагибал всех глав фракций, а  тут они не поняли и не знали. А заблокировать трибуну, а тупо уйти из зала? Скорее всего  депы  "обманываться были рады"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Підсумок один- наша героїчна армія наклала в штани разом з територіальною обороною перед москалями. Особливо порадували західні українці. Весь пар на мітинги пішов та на жертви на Майдані. А самим бути мисливцями за головами жертв  розучились- якщо взагалі такими колись були.

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Сергій Власенко

11 мин. · 

 

 

 

 

 

Без будь яких коментарів. Чорні голосування у ВР. Відеофакти.

Посмотреть перевод

 

 

 

 

 

1095757_764680813597487_764680393597529_

 

02:15

 

 

 

 

 

 

 

НравитсяНравится ·  · =764680393597529&share_source_type=unknown]Поделиться

 

 

Це скандал.

Нема слів блять

Link to comment
Share on other sites

    Там взагалі... Самі депутати не второпали, що і як вони проголосували.  

Є :D .Одна свобода второпала і привселюдно витягнула і підняла картки над головами........Зробили бо КОМАНДА.МОНОЛІТ.Так само як і при законах про люстрацію і антикорупційний-одноголосно ЗА.Бо партія має хоч якусь ідеологію і відповідно вибирає, відповідальних за слово доне партії, людей.

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...