Перейти до змісту

Дезертири сектора "Д"


outsider

Recommended Posts

26 серпня батальйон "Прикарпаття" відбув із зони АТО за наказом комбата Віталія Комара, а 28 серпня його було виведено з зони АТО офіційно.

Прокуратура відкрила провадження за ч. 2 ст. 402 (непокора) і ч. 2 ст. 404 (опір начальникові) і ч. 3 ст. 409 (уникнення військової служби) Кримінального кодексу України.
 

Link to comment
Share on other sites

Цитирую Семенченко:


«А дальше ударил враг из сектора Д, и потом «отошли» подразделение ВСУ которые должны были прикрывать нам тыл. Нет, я уверен что такого приказа у них не было. Они просто «отошли» и некоторых ловили аж за 150 км от места дислокации. А потом ударил враг от Новоазовска, а потом ударил враг из Моспино на Старобешево. И мы попали в оперативное окружение. ….»


Link to comment
Share on other sites

Кроме батальона прикарпатье там в сумме 1500 чел свалило из-за того что Литвин побежал и управления не было.

 

51 бригада тоже отличилась в плохом смысле. Ее расформировали.

Хотя герои - танкисты там тоже были.

Link to comment
Share on other sites

Свободівці та юльки називають цих дезертирів героями, Матьківщина навіть зібрала гроші для звільнення головдезертира з під варти.

 

Здається Україна приречена, Бог явно забрав в українців розум. Лише народ, який не має інстинкту самозбереження, голосує на виборах за партії дезертирів.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Та дай думаю пограю на баяні. А то багато "яструбів" типа шоковані миролюбною риторикою Порошенка.

Ці яструби на утриманні Путіна вже з десяток років.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та дай думаю пограю на баяні. А то багато "яструбів" типа шоковані миролюбною риторикою Порошенка.

А потому что когда  первые командиры-дезертиры давали приказ своим подчиненным сьепывать - они не были за это наказаны. Вообще никак.

 

Остальные посмотрели - и сделали для себя "правильные" выводы, а потом Порошенко в интервью: " типа я хороший Главком, почти всех победил - но солдаты никудышние подосрали всю малину, да и вообще народец херовый мне, великому  однотуровому императору попался"

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Здається Україна приречена, Бог явно забрав в українців розум. Лише народ, який не має інстинкту самозбереження, голосує на виборах за партії дезертирів.

 

 

пішов на юх, нікчема

такі от і бігають

Link to comment
Share on other sites

А потому что когда  первые командиры-дезертиры давали приказ своим подчиненным сьепывать - они не были за это наказаны. Вообще никак.

 

Остальные посмотрели - и сделали для себя "правильные" выводы, а потом Порошенко в интервью: " типа я хороший Главком, почти всех победил - но солдаты никудышние подосрали всю малину"

 

Ще забачимо. Жорна правосуддя працюють

Link to comment
Share on other sites

Здається Україна приречена, Бог явно забрав в українців розум. Лише народ, який не має інстинкту самозбереження, голосує на виборах за партії дезертирів.

 

 

пішов на юх, нікчема

такі от і бігають

Пан юльок чи свободівець? Ви вважаєте, що дезертирів потрібно вітати, як героїв?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...